Skocz do zawartości

[CO KUPIC] Xbox One X vs Xbox One S vs Xbox One


Rekomendowane odpowiedzi

Fat? Przecież zasilacz to kloc. Jeśli myślisz o jakiejś mobilności od czasu do czasu (nie wiem, wypad z konsolą do znajomych czy wzięcie jej ze sobą na wyjazd) to tylko leciutka i malutka Ska. Jak zobaczyłem ostatnio grubasa obok slimki w sklepie to wydaje się być dużo większy.

 

No i ten zasilacz to (pipi)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, metalcoola napisał:

A czy S nie ma przypadkiem lepszych bebechów od grubasa? Bo obiło mi się o uszy, ze gry chodzą nieco płynniej? Nie tak jak na XOX, ale zawsze :)

ma podkręcony procesor graficzny ale różnice są minimalne z wyjątkami jak project cars który może dostać z 10fpsów więcej.

Ja bym brał Skę, różnica w cenie mała a konsola dużo mniejsza i z kilkoma bajerami.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Bzduras napisał:

Fat? Przecież zasilacz to kloc. Jeśli myślisz o jakiejś mobilności od czasu do czasu (nie wiem, wypad z konsolą do znajomych czy wzięcie jej ze sobą na wyjazd) to tylko leciutka i malutka Ska. Jak zobaczyłem ostatnio grubasa obok slimki w sklepie to wydaje się być dużo większy.

 

No i ten zasilacz to (pipi)

 

Nie zadaje się z ludzmi, którzy nie mają w domu konsoli. Ku.rwa byłem zdecydowany na fata, ale teraz mi namieszaliście i nie wiem. Z tego co widzę to różnice są małe i chyba po rpostu wezmę to co mi się trafi gdzieś w lepszej cenie. Dzięki wielkie za wszystkie odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, _Be_ napisał:
No to faktycznie można kupić mniejsza konsole jak np nintendo switch.

I pograć na tym zniczu z ziomkiem w Forzę, Gearsy czy Cupheada, w sumie to jest myśl

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
W dniu 6.03.2018 o 19:18, MYSZa7 napisał:

Nowe wersje padów z jackiem i lepszymi triggerami są od terabajtowych grubasów, 

Nie jest to prawda. Mam 500gb fata i mam nowego pada z lepszymi bumperami a nie triggerami to raz dwa z wejsciem na jacka

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
2 godziny temu, Bzduras napisał:

I pograć na tym zniczu z ziomkiem w Forzę, Gearsy czy Cupheada, w sumie to jest myśl

Jak wyjdzie ten program do streamingu to tak będziesz mógł pograć w te gry na switchu

Odnośnik do komentarza
Jak wyjdzie ten program do streamingu to tak będziesz mógł pograć w te gry na switchu
Ale nadal bede potrzebować do tego nadkonsoli i będę musiał być relatywnie blisko niej. Może kiedyś Rayos mi pożyczy, zobaczymy. Na razie mam Skę i chwalę sobie ją mocno (oprócz dasha, bo to kupsko to tragedia).
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, _Be_ napisał:

Nie jest to prawda. Mam 500gb fata i mam nowego pada z lepszymi bumperami a nie triggerami to raz dwa z wejsciem na jacka

 

Najpierw były wersje 1tb później też dawali do 500gb :reggie: a triggery często mi się (pipi)ią z bumperami

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, _Be_ napisał:

No będziesz potrzebował ale nie będziesz musiałbyć blisko bo można przecież streamować rozgrywkę przez neta. 

Łorewer, nie wiem w ogóle po co rozmawiamy o jakimś zniczu.

 

Generalnie S bez zasilacza >>>>>>>> Fat z zasilaczem. Chyba, że ktoś naprawdę lubi duże klocki, ale wtedy lepiej zadzwonić do pani Laury.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...