Skocz do zawartości

[CO KUPIC] Xbox One X vs Xbox One S vs Xbox One


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, wypadłem trochę z obiegu (ostatnia moja konsola to Xbox 360), a chciałem sobie sprawić w końcu nowego X'a. Powiedzcie mi jakie są głowne różnice w tych trzech wersjach które teraz są na rynku (w ogóle co to ku.rwa ma być xd) i czy opłaca się brać wersję S (albo dlaczego nie ta najstarszą), jeżeli jedyne w sumie na czym mi zależy to ograć wszystkie klasyki tej generacji i resztę czssu spędzić przy Fifie. Jak ktoś ma to może podrzucić jakiś konkretny artykuł porównujący wszystkie wersje i z czego rezygnuje kupując starą. 

Odnośnik do komentarza

Nie jestem pewien czy warto pakować się w grubasa (One), widziałem sporo ciekawych ofert na używane S (dość mała gabarytowo) i tą bym brał, najlepiej jak najtaniej :)

I tak w końcu będziesz rzeźbił jedynie w fifę.

 

Masz też artykuł:

http://www.eurogamer.pl/articles/2016-08-02-xbox-one-s-test

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kwestia ilości środków, które chcesz przeznaczyć na zakup konsoli. Masz dwie opcje jedynie, więc sprawa jest prosta:

 

1. Becelujesz 2K na XOX i cieszysz się śliczniuteńką, ohh i ahh, najmocniejszą na rynku konsolą do której z czasem zaserwujesz sobie soczysty odbiornik TV (co w sumie prędzej czy później i tak staje się faktem)

2. Banknotów wystarczy jedynie na zakup S-ki? Dozbieraj jeszcze trochę i... patrz punkt 1 :)

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, erykgx napisał:

Nie no X'a narazie odrzucam. Budżet to 800-1000 razem juz z jakąś gierka. 500 giga to mega mało co? Jest jakaś różnica pod względem głośności i grzaniem się miedzy grubasem a slimką? Rozmiar nie ma dla mnie znaczenia w ogole (thats what she said).

 

Normalnie 500 gb stykałoby na luzie tym bardziej, ale biorąc pod uwagę rosnącą w mega siłę usługę Game Pass to może być tak se. Jeżeli planujesz GP (naprawdę warto) to  jednak wersja 1tb będzie lepsza. Wtedy też nie musisz, szukać zestawu z gierkami bo za 29zł/na miech masz tyle dobra, że nie będziesz wiedział w co grać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dysków mam pod dostatkiem, zapomniałem że jest możliwość podłączenia, więc ten problem odpada. Skłaniam się do fata 500 gb. Jeszcze jedno. Jak wyglada sprawa padów? Gdzies mi migneło, że te biale od slima są lepsze, prawda to? Opłaca się brac używane pady w ogóle czy celować w nówkę? (bo i tak chce kupić dodatkowy zeby miec dwa).

No i game passa oczywicie kupię, wydaje się ze to bardzo fajna sprawa, tym bardziej ze w zadna z tych gier nie gralem.

Odnośnik do komentarza

Pada polecam raczej nówkę bo nigdy nie wiadomo kto trzymał używanego w łapach :kaz: Nie wiem jak tam jest na rynku wtórnym ale może wyrwiesz jakas sama konsole i dokupić nówkę pada? Dysk zewnętrzny i tak polecam bo jest to najlepszy sposób na przenoszenie gier pomiędzy konsolami gdybyś kiedyś chciał wymieniać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...