Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Około tydzień od premiery więc myślę, że możemy wstępnie powiedzieć, że The Division 2 się udała.

 

Nawet chyba można powiedzieć, że to najbardziej udana premiera looter-shootera AAA. Co prawda niektórzy mieli problemy z połączeniami ale nie ma nawet porównania do bety. Ubi cały czas pracuje nad serwerami, to się chwali.

 

Sama gra? Ja jestem bardzo zadowolony. Każdy fan jedynki odnajdzie się tutaj od razu. Gameplayowo seria zaliczyła skok porównywalny do Destiny, więc po czasie wydaje się niemal taka sama, ale jak porówna się obie gry jedna po drugiej to różnice są odczuwalne. Jest lepiej i dynamiczniej, a otwarty świat jest lepiej zaprojektowany niż w jedynce. Aktywności dla skrzydeł BoO typu kontrola terytorium dalej są, ale nie są podstawą wykonania w pełni dalej dzielnicy. Misje poboczne to teraz mini-misje fabularne z własnymi lokacjami co jest ekstra! Szkoda, że głównych misji fabularnych jest mniej niż w jedynce, ale za to sporo jest pobocznych więc podejrzewam, że w ogólnym rozrachunku wyjdzie na to samo.

 

Trochę zasmuciło mnie, że wzorem z Destiny nie przenosi nam naszego agenta do nowej części. Tak jak z okazji bety wspominałem, przywiązuje się nawet do bohaterów-niemów i miało to dla mnie znaczenie. Szczególnie ma to znaczenie przy tym jak Division 2 się zaczyna. Ale na to są rozwiązania - stworzenie agenta takiego jak z jedynki ale biorąc pod uwagę upływ 7 miesięcy między częściami. Imersja najważniejsza! :) Tak więc oto mój agent z Nowego Jorku

 

6619256720287.jpg

 

Po 7 miesiącach od Black Friday na wezwanie udał się Waszyngtonu :)

 

02f7f321ac613.jpg

 

Jak widać jeszcze dużo grania przede mną by dotrzeć do endgame ale przy moim aktualnym czasie na granie jestem zadowolony i aż nie chcę wszystkiego przelecieć od razu. Po mieście chodzę i się nim delektuje bo jest wykonane na tym samym poziomie co poprzednio - najwyższym. Ubi ma niewątpliwie rękę do wykonywania lokacji i to od zawsze była jedna z mocniejszych ich stron.

 

Panowie, zbieramy coraz mocniejszy skład w klanie i będziemy cisnąć endgame! Ja na razie gram solo, ale jak dojdę do 30 levelu to wtedy wchodzę do coopa :)

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Voytec napisał:

Panowie, zbieramy coraz mocniejszy skład w klanie i będziemy cisnąć endgame! Ja na razie gram solo, ale jak dojdę do 30 levelu to wtedy wchodzę do coopa :)

Świnte słowa Ejdżent! Ale co Ty tam za 4 dniowego herbatnika z Jedynki wystawiłeś xD Tam powinna być maska klauna i łącznie ze 100 dni nabitych: ) Ok teraz na poważnie. Klan będzie się nazywać Anarchy Corps bo wszyscy w tym zdegenerowanym świecie są anarchistami. Myślałem o TheGrindBrothers ale ma 16 znaków. A to The musiało tam być. Toxic Bastards (oba słowa niedopuszczone przez Ubi lol) Wszystkie inne zajęte. I jeśli chodzi o klan to wypadałoby współpracować w zadaniach na skrzynki. Czyli jak jest tygodniówka że trzeba zabić XXX Wiernych Synów to wtedy niech każdy tam w wolnej chwili kilku uwali zawsze to będziemy jakoś szli do przodu. Oczywiście tam bez ciśnienia ale tam na klanowym Wallu można czasami napisać co jest dla nas priorytetem w danym czasie i będzie git. 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, PlastikowySmalec napisał:

warto ciągle uzupełniać te zapasy w tych obozach np koło teatru ? co chwilę im czegoś brakuje i im donosze to... olać czy wrzucać dalej ?

Ja tylko im dalem tyle żeby odblokować projekty za wykonanie zadań w konkretnych rejonach i tyle. No chyba że będzie jakieś wyróżnienie za to wtedy chętnie polatam a tak to póki co srał ich pies.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Ryo-San napisał:

Świnte słowa Ejdżent! Ale co Ty tam za 4 dniowego herbatnika z Jedynki wystawiłeś xD Tam powinna być maska klauna i łącznie ze 100 dni nabitych: ) Ok teraz na poważnie. Klan będzie się nazywać Anarchy Corps bo wszyscy w tym zdegenerowanym świecie są anarchistami. Myślałem o TheGrindBrothers ale ma 16 znaków. A to The musiało tam być. Toxic Bastards (oba słowa niedopuszczone przez Ubi lol) Wszystkie inne zajęte. I jeśli chodzi o klan to wypadałoby współpracować w zadaniach na skrzynki. Czyli jak jest tygodniówka że trzeba zabić XXX Wiernych Synów to wtedy niech każdy tam w wolnej chwili kilku uwali zawsze to będziemy jakoś szli do przodu. Oczywiście tam bez ciśnienia ale tam na klanowym Wallu można czasami napisać co jest dla nas priorytetem w danym czasie i będzie git. 

Wiem, to tylko 100 godzin ale i tak jeszcze swojej przygody z jedynką nie skończyłem :)

Odnośnik do komentarza
JA tam nie mogę dołączyć do klanu bo kogoś tam nie uratowałem, nawet nie próbowałem bo tyle pobocznych zajęć jest...
 
Następne pytanie, warto ciągle uzupełniać te zapasy w tych obozach np koło teatru ? co chwilę im czegoś brakuje i im donosze to... olać czy wrzucać dalej ?
Zapasy warto uzupełniać z dwóch powodów, a w sumie trzech. Exp, 10 min boosta do wykrywania lootu, oraz tego, że jeśli posterunek jest uzupełniony, to jego skład może w nim zostać i go bronić. W innym wypadku ruszają patrole i osłabia się obsada posterunku.
Odnośnik do komentarza

Modyfikacje do broni nie wypadają, ich się wyrabia w warsztacie i zdobywa się schematy poprzez wykonywanie misji pobocznych, projektów lub można kupować od vendora. Swoją drogą, co ty robiłeś przez ten czas, że nie wiedziałeś o modyfikacji do broni? XD

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

 

6 godzin temu, Faka napisał:

Swoją drogą, co ty robiłeś przez ten czas, że nie wiedziałeś o modyfikacji do broni? XD

Bylem pewien ze sladami 1 , high end gear poleci po 30 lvl. Nie przyszlo mi do glowy ze modyfikacje broni juz nie beda dropic.:rolleyes:   

 Pewnie tak jak przez cala fabule te schematy zawsze beda mialy jakis wspolczynnik ujemny.

Edytowane przez DeeI3o
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja po rozebraniu/sprzedaniu masy stuffu, odkryłem, że daje się go do osad (myślałem, że tam tylko te surowce jak stal itp), żeby dostać schematy. Rano na chwilę wszedłem i trochę tego dałem, dzięki czemu wpadł przydatny uchwyt i M4, które mi się do niczego nie przyda. Teraz jeszcze do celownika x4 i tego uchwytu przydałby się większy magazynek, bo korzystam z dwóch broni po 20 i 30 pestek i szybko trzeba przeładowywać, zwłaszcza z drugiego, bo to automat. 

Maski to mój największy loot, chyba grubo ponad 20 póki co mi wpadło. 

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, PlastikowySmalec napisał:

Kurde zainteresowały mnie te maski do odkrycia ale widze po filmikach że trzeba trochę nakombinować, nie jest to po prostu jakiś loot ukryty...

Łowcy z których lecą maski są na 35lvl także bez 30lvl i jakiegos sensownego GS nie ma sensu do nich startować bo ten pan i jego koledzy po prostu Cię zmiażdżą jak pchłę.

97c1f5a46363b.jpg

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Tak ale z tego co widzialem chyba czasami nie jako bezpośredni loot tylko trzeba jeszcze rozwiązać jakaś zagadkę albo zrobić coś konkretnego (np zasalutować nad konkretnym grobem itp)

Do tego z Łowców lecą jeszcze (losowo) klucze z kości słowniowej i za 8 sztuk takich kluczy możesz otworzyć skrzynke w Białym Domu gdzie jest egzotyczna broń. Sprawdz ten filmik

 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...