Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, bez przesady, Ubisoft to nie taki activision czy inne guwienko jak ea albo co gorsza bungie, które się tak zeszmaciło do tego stopnia, że już nikt na nich nie spojrzy (tak destiny 2 ty szmato yebana). Baa, nawet takie The Division 1 miało więcej contentu niż destiny 1 XDD. Szybko się zleci do tego czerwca, trailer i pyk pyk gierka MOŻE w tym roku wyjdzie (marzenie ściętej głowy). Bardzo mnie ciekawi jaka będzie tym razem miejscówka gry - może Boston albo Detroit, miasto idealnie by się nadawało.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Faka napisał:

 Bardzo mnie ciekawi jaka będzie tym razem miejscówka gry - może Boston albo Detroit, miasto idealnie by się nadawało.

Wcześniej w plotkach przwijał się Londyn. Oczywiście równie dobrze mógł się w plotkach przewijać Sosonowiec albo Radom xD  Czekamy na oficjalny pokaz na E3. Kurcze chyba jeszcze nigdy tak bardzo nie czekałem na konfe Ubi :D Chociaż jest też opcja że pokażą TD2 na konfie Sony albo MS. 12-14 czerwca! Szybko zleci ; )

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Ryo-San napisał:

Wcześniej w plotkach przwijał się Londyn. Oczywiście równie dobrze mógł się w plotkach przewijać Sosonowiec albo Radom xD  Czekamy na oficjalny pokaz na E3. Kurcze chyba jeszcze nigdy tak bardzo nie czekałem na konfe Ubi :D Chociaż jest też opcja że pokażą TD2 na konfie Sony albo MS. 12-14 czerwca! Szybko zleci ; )

 

Londyn i Trafalgar Square? Jestem na tak, developerzy mają teraz spore pole do popisu z miastami, jest w czym wybierać.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Wtopa przy jedynce to była na początku gdzie gra zupełnie nie była zbalansowana. Od 1.7 zaczęlo się naprawdę robić bardzo dobrze a po 1.8 jest już naprawdę zayebiście. Gra dostała drugie życie. Nowe zasady w DZ, tajne sety, globale. Gra cały czas masa ludzi. Do tego kapitalne dodatki. Czegoś takiego jak Survival to naprawdę nie widziałem już dawno (o ile wogole widziałem) Także dla mnie to oni już wyciągnęli wnioski. Problem w tym czy nie pójdą w jakieś gó.wno mikro płatności.

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

The Division was generally well-liked by critics and it was a commercial success, selling more copies at launch in March 2016 over its first 24 hours than any previous game in Ubisoft history. However, players left the game in part due to its lingering issues and lack of compelling content. To its credit, Ubisoft pushed hard to fix and improve the experience, and it worked to an extent, with the game reaching 20 million registered players by Ubisoft's count. Given the game's commercial success, it was unsurprising when a sequel was announced. And now, Ubisoft has spoken about how it plans to do better with The Division 2--right from the start.

"We were surprised a little bit by how fast people consumed content on [The Division 1]," Ubisoft CEO Yves Guillemot said during an earnings call today. "So we've been working with the teams to bring a lot of content at launch and to be ready to continue to supply content a lot during the years that follow the launch. We are working hard to make sure we have lots of content available so people can stay in the game for the long run."

 

For his part, Ubisoft CFO Alain Martinez said The Division 1's end-game was not as good as it could have been, and Ubisoft is taking steps to improve this with the sequel.

"Very clearly what we call the end-game part was something that [The Division 1] could have improved, and we believe that we've got it now [with The Division 2]," he said.

Martinez added that The Division's 1.8 update--which overhauled a handful of the game's systems and added more modes for players craving further variety--was well-received by players. It speaks to Ubisoft's commitment to improving the game for people still playing.

For The Division 2, Martinez said Ubisoft has the "right tools to deliver a much better game." Guillemot added that Ubisoft is leveraging all of the experience and feedback it received from The Division 1 to make The Division 2 a "fantastic" game.

The Division 2 is currently in the works at the same primary studios as the first entry, including Massive Entertainment, Red Storm, and Ubisoft Reflections. You'll be able to transfer some progress from the original game to Division 2, though how that will work is not yet clear. No more details have been discussed; the company says a full reveal is coming at E3 2018.

https://www.gamespot.com/articles/ubisoft-on-how-the-division-2-will-be-better-than-/1100-6459041/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, Patricko napisał:

W jedynkę grają już chyba tylko zapaleńcy, a na dwójkę sam mam smaka.

W jedynkę gra cały czas masa ludzi. Serwery są pełne. Wystarczy dołączyć na Strefie do drużyny i od razu przenosi serwer bo ten jest full. Jest też dużo nowych graczy widać to w Terminalu. Do tego 3 bardzo fajne i zróżnicowane dodatki. Mam już blisko 1500h w tej grze i jeszcze wiele rzeczy do zrobienia. A są gracze którzy grają  w Dywizje od premiery i maja nabite grubo ponad 4000 godzin. Do tego wogole ale to wogole mi się ta gra nie nudzi. Bardzo dużo Polaków w to gra tak na marginesie.

 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Całe szczęście nie. A śledzę każde ich słowo na temat dwójki. Społeczność Dywizji też jest w tej sprawie jednogłośna i zawsze mówi NIE jeśli chodzi o ten tryb. Niestety ale w dzisiejszych czasach br się po prostu sprzedaje a wszyscy wiemy że Ubi lubi pinionżki :/ Czekam do jutra do 22 na konfe. Mam nadzieję że zostanie jak było. Mnie ten granatnik jeszcze lekko niepokoi. Żeby nie było tak że będzie się liczyło głownie pier.dolnięcie a nie taktyka, strategia, szybkie logiczne myślenie i podział zadań jak w TD1. No ale jak dobrze zbalansują to powinno być ok. Trzymam kciuki.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...