Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops IIII


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj pogralem pare godzin w blackout i nie spodziewalem sie, ze bedzie az tak dobrze. Od strony technicznej ten tryb dziala o wiele lepiej niz multiplayer. Co prawda musieli zrobic downgrade graficzny, zeby gra dzialala w 60 fpsach.

Mapa jest fajnie zaprojektowana i dosyc spora. W obecnej becie jest dosyc spory dostep do broni, pewnie po premierze bedzie wiecej. Sa perki i dodatki do broni. Jest sporo fajnych easter egow jak np. po zabiciu zombie wypada ray gun. Death voice chat jest mega. Juz sie nie moge doczekac jak gowniarze beda drzec sie do mikrofonu jak ich roz(pipi)ie :obama: 

Na minus jest time to kill, body armor i uciazliwe zbieranie lootu. Za kazdym razem, zeby cokolwiek podniesc trzeba przytrzymac przycisk na padzie.

 

Blackout moze smialo rywalizowac z BFV i konsolowym PUBG. Tez zalezy jak Acti zamierza rozwijac ten tryb po premierze (nowe miejsca na mapie, bronie, postacie).  Teraz tylko czekam na pecetowa bete. 

 

Odnośnik do komentarza

Oglądałem wczoraj streama i wygląda obiecująco. Mapka wygląda mega, ale ten gunplay to typowy cod, którego nienawidzę xd No cóż, spróbuję zrobić to konto na honkong i może się uda samemu spróbować. Co najważniejsze win w takiej gierce daje tyle samo satysfakcji co w PUBG i Fortnite, więc może być kozak (pipi)a gierka.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Yakubu napisał:

No cóż, spróbuję zrobić to konto na honkong i może się uda samemu spróbować. 

 

Nie wiem czy tego juz nie spatchowali. Ja pobieralem z konta na Arabie Saudyjska w sierpniu i bez problemu dostalem sie do prywatnej bety. 

 

Wczoraj jeszcze ogladalem live'a drdisrespect i kocham jego reakcje na przegrane w COD, PUBG i Fortnite. Sprawia mi to przyjemnosc :banderas:

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Mroku napisał:

Do minusow jeszcze dodam audio, bo jest skopane. Gram na bardzo dobrych sluchawkach 5.1 i czesto slysze wroga, ale nie wiem skad dokladnie dochodza kroki.

 

 

 

Spyerdolone audio a ściślej rzecz ujmując zwalone pozycjonowanie dźwięku dotyczy wszystkich bez wyjątku CoD-ów w multi. Taki urok silnika...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...