Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops IIII


Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze Black Ops to moja ulubiona odnoga ze wszystkich codow to trochę sie jaram tym bardziej ze ma być osadzona w teraźniejszości,

co do multi to raczej jestem spokojny bo każdy black ops dostarczał mi dużo godzin grania i do tej pory lubie sobie wrócić do BO trojki czy nawet dwójki:)

Edytowane przez kubson
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Orzeszek napisał:

Z tego co czytam w komentarzach w necie to ludzie tego nie wiedzą.

Wiedza większości ludzi na temat zegarków kończy się na tych komunijnych:ermm:

 

13 minut temu, kubson napisał:

Jako ze Black Ops to moja ulubiona odnoga ze wszystkich codow to trochę sie jaram tym bardziej ze ma być osadzona w teraźniejszości,

co do multi to raczej jestem spokojny bo każdy black ops dostarczał mi dużo godzin grania i do tej pory lubie sobie wrócić do BO trojki czy nawet dwójki:)

A to nie jest tak, że ma być osadzona 40 lat po wydarzeniach z BO2?

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, McDrive napisał:

Coś tam jest na PPE, ale z drugiej strony to PPE. Onet "portali gejmingowych" :reggie:

Napisali, że BO4 ma być osadzone w roku 2065 co jest wybitnie bez sensu, bo w tym roku osadzone jest BO3. Pewnie im się po(pipi)ało i napisali w newsie o czwórce informacje o trójce.

 

A co do logo to lepiej, ze użyli IIII zamiast IV, bo zapis ten jest o wiele bardziej estetyczny.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

W starszych przeciekach była mowa o współczesnym konflikcie - tu się jarałem, bo koniec futurystycznych pierdów, które w BO3 osiągnęły debilne apogeum, a Treyarch jeszcze współczesności nie przerobił. W nowszych informacjach już niestety pojawia się "akcja osadzona X lat po wydarzeniach z BO2", czyli już trochę słabo. :/ Pewnie aż do premiery majowego trailera możemy tu sobie jeno gdybać.

Odnośnik do komentarza

O ile BO2 było genialnym, najlepszym w historii CoD-em (Oceniam multi, bo singiel w ogóle mnie nie interesuje) z fenomenalnymi mapami Raid, Standoff, Hijacked, Turbine, ), tak BO3 było największym moim rozczarowaniem odnośnie tej serii. Tym większym, że miałem co do tej odsłony gigantyczne oczekiwania. Do dzisiaj pamiętam tylko jedną mapę Combined na której odbywało się nieomal 50% pojedynków, bo wszyscy na nią głosowali. Reszta do zaorania. Skończyło się to tym, że o ile w BO2 wbiłem wszystkie prestiże w multi tak w BO3 wymęczyłem z trudem jeden i bez żalu gierkę puściłem do przysłowiowego żyda.

W związku z tym do czwórki podchodzę z dużą obawą co do efektu finalnego. Jak siebie znam to pewnie jak zwykle kupię dej łan, ale jak będzie taka chuyowizna z mapami jak w trójce to pozbędę się jej grubo przed Sylwestrem...

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Ponoć nie będzie singla, a zamiast tego dostaniemy tryb battle royale

http://www.ign.com/articles/2018/04/17/call-of-duty-black-ops-4-reportedly-wont-have-a-traditional-single-player-campaign

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Brak singla w CoD? Za bardzo w to nie wierzę, ale gdyby miało się to okazać prawdą to było by to spełnieniem tego co już od dawna postulowalem, czyli oddzielenie kampanii od multi i sprzedawanie ich jako osobne produkty. Ja singlem nie jestem w ogóle zainteresowany. Rewela multi za pół ceny? GIVE IT TO ME!! NOW !!!

Odnośnik do komentarza

Dałeś mi do myślenia, gdyby faktycznie rozbito CoDa na dwa komponenty (sieciowy i single) za pół ceny to byłby to genialny ruch. Gry z serii kupuję dla singla na przecenach i puszczam dalej, więc taka stówka za kampanię na 6 godzin byłaby dla mnie do przyjęcia. Szklana kula mówi mi, że opłaciłoby się to Kotickowi mniej, bo singlowcom nie da się wcisnąć skrzynek ze skórkami na nóż, ale z perspektywy gracza to sytuacja win-win. Chcesz mieć dwa moduły? Kupujesz i płacisz jak za pełną grę, interesuje Cię jeden z nich? Płacisz połowę i cyk, jest. Byłby to mały precedens w świecie giereczek dla dzieci.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
41 minut temu, Czezare napisał:

Brak singla w CoD? Za bardzo w to nie wierzę, ale gdyby miało się to okazać prawdą to było by to spełnieniem tego co już od dawna postulowalem, czyli oddzielenie kampanii od multi i sprzedawanie ich jako osobne produkty. Ja singlem nie jestem w ogóle zainteresowany. Rewela multi za pół ceny? GIVE IT TO ME!! NOW !!!

Przecież singiel już się nie pojawił w Black Opsie 3 na starej generacji. Teraz idą za ciosem i robią potęzny pakiet multi plus zombie i coś jeszcze pewnie (plotki sugerują coś na kształt Battle Royale) więc to, że wydadzą to bez singla w ogole mnie nie zdziwi, ale na pewno nie za pól ceny :pawel: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.