Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops IIII


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zaczalem od 22 i skonczylem grac o 3 w nocy. W mutli gra sie lepiej niz w becie, ale kupilem tego CoD bardziej dla trybu Blackout i zombies. Nie podobaja mi sie rozwiazania w trybie multi i wg mnie jest to duzy krok w tyl do poprzedniej odslony. 

 

Dodatkowo tego typu momenty mnie oslabiaja. W kazdym meczu czuc jak kazdy popyerdala z body armor. 

 

 

 

 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

No ja skusiłem się na wersje PC i śmiało mogę stwierdzić że tryb sieciowy dużo bardziej zbliżony do pierwszego BO i gra się świetnie a Blackout to obecnie dla mnie najlepszy BR. BR w CODB4 idealnie siada jak kogoś momentami przynudza PUBG , tutaj szybka akcja , mniejsza mapa i przynajmniej dla mnie dużo przyjemniejsze strzelanie i sterowanie postacią . Mimo wszystko dalej odczuwam że brak kampani był głupim pomysłem , każdy COD to dla mnie typowy interaktywny film akcji gdzie oczekuje jedynie akcji i pamiętnych scen . 

Edytowane przez SpacierShark123
Odnośnik do komentarza

No zombie do mnie również kompletnie nie trafia , liczyłem że ta mapa XI na arenie będzie chociaż bazować na broni białej więc jakiś powiew świeżości by był. Zombie w żadnym codzie nie przykuło mnie na dłużej no ale chociaż multik siadł mi no i świetny blackout.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj pogralem troche dluzej w mutli i wiekszosc meczy mialem udanych. Musialem zrobic troche przerwy od blackout :(

 

Cala druzyne roz(pipi)vilem hellstorm missile i zdobylem 2 razy helikopter. Powiem tak, w tej grze jest dosyc ciezko zdobyc scorestreaki. W poprzednich czesciach black ops nie mialem z tym problemu. Wiekszosc osob z ktorymi gralem narzekala na time to kill i spawny. Jesli druzyna jest ogarnieta to moze zrobic spawn trap i do konca meczu masz przeyebane (szczegolnie na hardcore dominacji).

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Panowie, co oznacza opcja "Stojak na broń" w menu tworzenia klasy? Jak wybiorę tę opcję to pojawia się na krótko napis: "Zaktualizowano stojak na broń" i...nic:dunno: O co kaman?

Można prestiżować broń jak w poprzednich odsłonach? Nigdzie nie widzę tej opcji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...