Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops IIII


Rekomendowane odpowiedzi

To bedzie kolejny rok z rzedu jak nie zakupie nowego COD. Gra mi sie kompletnie nie podoba. Kopiuj&wklej z BO3 z gorszymi rozwiazaniami i mechanika. Zobacze jeszcze tryb blackout za miesiac i tyle. 

 

Jeszcze przed odpaleniem musialem dociagnac patch o wielkosci 17GB na PC, ale gra dzialala dobrze. Wyciagnalem na ustawieniach prawie full (cienie na medium reszta bardzo wysokie) 80-90 fpsow. 

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, ze gra jest lepsza od WWII, ale jednak spodziewalem sie czegos bardziej lepszego od Treyarch. To jest pierwsza gra od nich przy ktorej mam mieszane uczucia 

 

Oprocz odpalenia bety na PC, gralem rowniez na PS4 i tam to jest dopiero lipa jesli chodzi o plynnosc. Niby na konsolach jest 60fps, ale czuc momentami jakby bylo z 30.

Edytowane przez Mroku
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, kubson napisał:

ja tak mialem ale pobralem raz jeszcze i smiga elegancko. co do gry to mi sie  podoba, po srednim WW2 tutaj jest poki co jest bardzo okej, multi od treyarch siadaja mi najbardziej, nie moge doczekac sie pelnej wersji

Ponowna instalacja nic nie dała, zawiódł również hard reset konsoli. Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza

Postanowiłem ściągnąć betę po raz trzeci. Po tym wlazł apdejt ok 36 MB i w końcu gra się uruchomiła. Niestety, ze względu na rodzinne zobowiązania miałem czas odpalić tylko jeden meczyk w kill confirmed, więc siłą rzeczy zbyt wiele ocenić nie mogę, ale pierwsze wrażenie jest niestety złe. Na koksie gra powinna wyglądać i ruszać się jak szczerozłota atomowa karoca, a wygląda jak guvno rozmazane, a porusza się jak wóz z węglem. Mapa też jednowymiarowa, ciasna i słaba. Nie wydaję jeszcze wyroków. Ocenię po zakończeniu tej bety albo następnej, nie mniej jednak pierwsze wrażenie jest właśnie takie a nie inne.

Odnośnik do komentarza

Czy gra też Wam tak szarpie przy obracaniu kamerą? Tu powinno wszystko chodzić płynnie jak rozgrzany na patelni smalec jak to się dzieje np w Halo 5, a tak z całą pewnością nie jest. Mam wrażenie, że to jest jakiś alpha built sprzed roku. Tekstury też wczytują się z opóźnieniem. Cóż, chyba takie uroki alfy/bety...

Odnośnik do komentarza

dzisiaj beta chodzi duzo gorzej niz wczoraj, z teksturami nie mam problemow w ogole, niestety dzisiaj z plynnoscia troche jest kiepsko szczegolnie na mapie gridlock

 

max level osiagniety, token zarobion xD wiec beta leci z dysku, gralo sie fajnie i czekam na fula

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

W multi gralo mi sie dosyc przyjemnie na PC, bo konsolowa wersja byla tragiczna bety BO4. Nadal jednak mam mieszane odczucia co do tego trybu. Najbardziej mnie ciekawi ten blackout. Jak gra mi sie spodoba, to zrobie szybkiego pre-ordera. Klucz do zamknietej bety kupilem za pare euro na cdkeys, a wersje na PS4 sciagnalem za darmo z innego regionu :potter:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...