Skocz do zawartości

Pozostałe serwisy streamingowe/VoD


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Kolejne pytanie odnośnie Apple TV :)

Jak wygląda sprawa backupu plików/filmów? Normalnie można pobrać na lapka/dysk zewnętrzny? Oglądać offline? 

No i jak to się ma np do filmu który nieoczekiwane by zniknął ze sklepu czy biblioteki? 

 

Pytam bo w sumie natknąłem się w necie na trochę wpisów że Apple czasem lubi w huja polecieć i rzeczy potrafią wyparować 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wziąłem na miesiąc Canal + online, żeby nadrobić seriale dostępne tylko u nich. Ostatnio korzystałem z Canal + jakoś z 1,5 -2 lata temu, więc trochę się w międzyczasie uzbierało.

 

Póki co sprawdziłem pięć seriali:

 

Klangor - 7/10, pozytywne zaskoczenie

 

The Office PL - 5/10 - przedostatni odcinek (o krzyżu) bardzo dobry (7/10), reszta 4/10, ale do obiadu wchodzi, więc drugi sezon który wpada za niecałe trzy tygodnie też zobaczę

 

Król - 4/10 - pierwsze dwa odcinki całkiem spoko, później coraz gorzej

 

Mały Zgon - bez oceny, po dwóch odcinkach poddałem się i stwierdziłem, że nie dokończę.

 

Będzie Bolało - 7/10 byłoby więcej, gdyby nie usilne promowanie LGBT na poziomie seriali Netflixa..  

 

Do obejrzenia zostały mi polska Minuta Ciszy i trzy seriale zagraniczne: Dziewczyna z Plainville, Wszystko czego nie zdążyliśmy powiedzieć oraz Rdza

 

 Będę aktualizować później post.

 

 

 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

https://antyweb.pl/skyshowtime-w-polsce-kiedy-data-premiery-nowe-vod

 

Cytat

Co to jest SkyShowtime? Nowe VOD od Universal, Paramount, DreamWorks, Showtime i Sky

SkyShowtime to bardzo ciekawy projekt, ponieważ nie jest to do końca globalna platforma. Owszem, w wielu krajach będzie ona operować pod tym samym szyldem, ale w kilku regionach będzie działać pod parasolem innych bytów lub pod zupełnie inną nazwą. W USA to nadal Paramount+, które promuje własne seriale, jak “Halo” czy “Yellowstone” właśnie przedrostkiem Paramount+ Original. Czy te produkcje dotrą także do Polski? Na to wygląda, ponieważ stanowiły one bardzo mocny punkt prezentacji, ale platforma na każdym kroku chwaliła się filmowymi produkcjami właśnie od Universala czy Paramountu, co dla wielu osób będzie równie istotnymi elementami katalogu, co seriale.

luty 2023 ma wystartować

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Pany chcę założyć konto na Rakuten Tv bo wkurwia mnie ten Apple TV trochę, nadal nie ma Johna Wicka 4 albo oskarowego Wieloryba. 

A teraz pytanko, widziałem na media expert jakieś karty Rakuten Tv za 65 zł na 10 filmów UHD. Korzystał ktoś z tego? To sam wybieram te filmy czy jak? Dzięki za odpowiedź!

 

Edit. Dobra widzę że tych voucherów nie ma już ;)

Edytowane przez drozdu7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...