Skocz do zawartości

Pozostałe serwisy streamingowe/VoD


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Warto dalej brnąć w The Expanse skoro po 4 odcinkach delikatnie mówiąc nie zachwyca?
Miałem kiedyś podobnie, obejrzałem może z 2 odcinki i odpuściłem. Teraz dałem mu drugą szansę i mój boże jakie to dobre. Klimat jest tak gęsty, że można kroić, a każdy kolejny sezon zacieśnia fabułę. Jest naprawdę dobrze prowadzona, nie dopatrzyłem się jakiś większych bullshitów, jak to w innych produkcjach. Do tego naprawdę dobre efekty, statki i kosmos wykonane wręcz po mistrzowsku. Jest to chyba najlepszy serial przypominający space operę.

Battlerstar Galactica nie miałem okazji oglądać, boję się że jednak lata tam zrobią swoje i będzie nieco kiczowato, no i efekty pewnie też już nie te. Czy może się mylę?
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy ktoś korzysta z platform Rakuten Tv, Apple Tv lub Chilli pod kątem kupowania filmów (nie wypożyczania). Odchodzę już trochę od fizycznych nośników i chciałbym zaczerpnąć wiedzy, która platforma jest najciekawsza do powiedzmy budowania cyfrowej kolekcji. 

Pod kątem obrazu, promocji i ogólnie przyszłościowo. Jak ktoś się w to bawi to byłbym wdzięczny za informacje :)

Odnośnik do komentarza

Ja kupuje na itunes ( apple tv) i jestem zadowolony, aktualnie około 50 filmów kupiłem, większość na promocjach.

Polityka apple ( o dziwo) jest taka, że film możesz kupić tylko raz, często spotyka się z sytuacjami, że film 4k jest droższy, na itunes jedna cena, ale możliwe, że u innych jest już tak samo.

Jakościowo bardzo dobrze, apple ma świetną jakość obrazu w serwisie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Pod względem jakości bezdyskusyjnym liderem jest serwis od Apple. Rakuten ma jakość co najwyżej zadowalającą. Kupuję przez apple tv sukcesywnie filmy, te które według mnie na to zasługują i jakość obrazu według "znawców" jest bardzo zbliżona do uhd z bluraya. Promocje też często się zdarzają ale raczej na filmy starsze, lub te, które zaraz wylądują na hbogo/netflixie, ewentualnie wchodzi kolejna część danego filmu, to poprzednie są mocno przeceniane. Takie filmy kupisz nawet za 17,99-24,99 zł. Ale nawet jak nie ma promocji, to cena 54,99 za nowość jest i tak niższą niż np. na googlowym portalu, gdzie kosztują 67 zł.

 

Patrząc przyszłościowo, też postawiłbym na serwis od obrzydliwie bogatej firmy, który działa od x lat, a firma raczej nie zbankrutuje w najbliższym stuleciu ;). Co do promocji jeszcze, to też zdarzają się bundle w bardzo atrakcyjnych cenach np. 5 filmów akcji, kolekcja filmow spider mana, władcy pierścieni, mroczny rycerz itp. Do tego jak kupisz film w full hd i zostanie kiedyś porpawiony do 4k, to update masz za free.

 

Ogólnie cały czas coś się dzieje w serwisie i różne promocje są non stop.

 

Edytowane przez Marcin_wawa
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Założyłem sobie konto na AppleTV, mam 7 dni za darmo, to akurat wieczorem wjedzie Misja Greyhound, za co tam płaci się 25zł miesięcznie, jak za filmy nadal muszę płacić żeby obejrzeć? Jaki jest sens tej opłaty? 

Myślałem, że to jest jak Rakuten gdzie często sobie coś wypożyczę, ale chyba nie za bardzo. 

Odnośnik do komentarza

Płaci się za imo najlepsze jakościowo seriale od Apple. Polecam na początek  For All Mankind, See, Servant, Fundacja. Dodatkowo jakość samego obrazu w porównaniu z np. Netflixem to jest niebo a ziemia. Od roku ogladnąłem na Apple TV+ gdzieś z 3x więcej materiału niż na Netflixie. Netflix kosztuje 60zl a Apple 25…

Edytowane przez Smiti
Odnośnik do komentarza

A więc zacząłem robić kolekcje na appleTV od trylogii Władcy Pierścieni, Hobbita, Ludzi Honoru i Taksówkarza, czuję, że dużo pieniążków tam zostawię :obama: co i tak będzie nieporównywalne do tego jakbym to kupował na płytach, mam kilka w domu i w sumie aby mnie to wkurwia, bo kurz tylko się trzyma, wole cyfrę.

Swoją drogą włączyłem TV i jakieś powiadomienie przyszło, że dają koda na 3 miechy. Nie wiem czy wszystkim czy tylko mi jako nowemu. 

 

A jeszcze wracając do filmów na appleTV, to fajnie, bo naprawdę sporo jest w 4k z Dolby Vision, nawet starsze jak choćby właśnie Ludzie Honoru czy Taksówkarz, ale dlaczego Avengersi nie są, to nie mam bladego pojęcia:shotgun: uwielbiam to uniwersum, ale nie będę tego kupował w jakimś biedackim HD, jest szansa, że kiedyś pojawią się te filmy w jedynej słusznej jakości? 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...