Skocz do zawartości

Pozostałe serwisy streamingowe/VoD


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Poza wątkiem netfliksowym nie ma innych, wydzielonych miejsc do rozmów o konkurencyjnych usługach, jak HBO Go czy tam inne Showmaksy.

Nie wiem czy lepiej z tym w dziale serialowym, czy filmowym, no ale najwyżej niech ktoś decyzyjny przeniesie w razie czego. :dog: 


A w temacie: Już od poniedziałku, 26 marca, będzie można wykupić sobie HBO Go bez konieczności posiadania cyrografu na kablówkę:

https://www.ppe.pl/news/57250/hbo-go-w-polsce-znamy-date-premiery-i-cene-bez-dostawcow.html

Na to czekałem. :banderas:

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Mam na rok darmowego Showmaksa, ale tam prawie nic nie ma ciekawego. Tyle dobrze, że mają Brat i Brat 2, lubię je sobie odświeżyć od czasu do czasu. Jakieś Piątki trzynastego też sobie odświeżyłem. Z seriali obejrzałem 3 sezony Halt and Catch Fire (Mackenzie Davis♥).

Edytowane przez Butt
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy ktoś już gdzieś pisał, ale chyba od początku kwietnia wchodzi jakaś dyrektywa UE, która znosi geolimity przy dostępie do usług cyfrowych. Dla mnie to oznacza, że w ogóle będę mógł wreszcie kupować i oglądać te wszystkie Showmaxy, playery i iple, a na Netfliksie może w końcu wrócą mi polskie i angielskie napisy xd. Ciekawe tylko jak to będzie działać, widziałem gdzieś jakąś wypowiedź rzecznika chyba Netfliksa, że treści będą dostępne jakiś czas po opuszczeniu kraju. No, ale lepsze to, niż nic. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, raven_raven napisał:

(...) a na Netfliksie może w końcu wrócą mi polskie i angielskie napisy xd.

Serio w Nimcach nie dają angielskich napisów? W polskim są. Dziwna polityka :mog:

Z geolimitami walka trwa już latami i jakoś pozbyć się ich nie umieją. Może w końcu tym razem, za co trzymam kciuki.

Brak 4K w HBO Go mnie też dziwi, choć samo HBO to dla mnie firma zdająca się jeszcze jedną nogą tkwić w XX wieku. To, że w końcu "uwolnili" swój streaming to i tak sukces, a dla nich pewnie nielicha rewolucja. :yao:

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Frantik napisał:

Serio w Nimcach nie dają angielskich napisów? W polskim są. Dziwna polityka :mog:

 

Niestety tylko do oryginalnych produkcji Netfliksa, a więc takie Narcos oglądałem z angielskimi napisami, a takie Requiem dla Snu z niemieckimi albo wcale xd. Ch,ujowa dyskryminacja, bo wcale w Niemczech nie mieszka przynajmniej milion osób posługujących się bardziej angielskim niż niemieckim.

 

No i nie chodzi tylko o Niemcy. To po prostu dziwne, że istnieją np. polskie napisy do jakiejś produkcji, ale można je zobaczyć tylko w Polsce. 

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Ja często korzystam z ... uwaga, TVNPlayer, którego zmienili na player.pl, bo nazwa TVN odpychała:)

Lubię do obiadu, czy do kolacji odpalić jakiś program kulinarny. No i tak oglądam sobie Ugotowanych, czy nawet Gesslerową. Poza tym, czasem obejrzę "Królowie Życia" (bo są geje z mojego miasta).

Tylko co mi się nie podoba, to to, że zrobili mieszankę TTV, TVN Style, TVN i teraz dużo rzeczy nie działa, bo trza mieć abonament.

A abonament śmiesznie tani, bo 10 zł i podobno jest 4K, tyle że mi wtedy nie działało, bo tv miałem "za nowy".

 

Z tych poważniejszych, używałem Showmax - ale straszna bieda. Dostałem to kiedyś z Playem i jedynie co obejrzałem, to film "Ksiądz". 

Netflix wykosił konkurencję.

Odnośnik do komentarza

@grzybiarz A ten TVN-owski Player to przypadkiem nie jest zupełnie darmowy, tyle że bez opłaty będzie co chwilę zmuszał do oglądania reklam? Kojarzy mi się, że jeszcze kilka lat temu tak było.

Na Showmaksie nie widzę dla siebie zupełnie nic, choć mógłbym chyba wziąć na 3 miechy za darmo z promocji Playa. Nieco januszowe Ucho Prezesa mnie tak średnio bawi, tak samo kreskówki Walaszka. Z krótkometrażówek jest właśnie ten Ksiądz i niedawno wyszedł Fanatyk - ekranizacja pasty o ojcu, fanatyku wędkarstwa. Coś jeszcze tam mają z oryginalnych produkcji...? No właśnie. :/

HBO GO rozważam i chyba się skuszę. 4K na razie nie potrzebuję, a do czasu gdy zaopatrzę się w takowy wyświetlacz, to może już dodadzą. W końcu jakoś prawilnie obejrzałbym Sopranos, GoT i inne produkcje.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

HBO ma mentalność "premium" w głowie, no bo kiedyś tak było w latach 90-ch i mało kto sobie mógł pozwolić na ten kanał, a jedynie szansa na niego to było tylko w kablówkach, miałeś kolegę z tym kanałem, to mógł się poczuć królem, a teraz ten kanał to zwykły janusz tracz. W końcu zarząd ruszył łepetyną i wypuścili ten striming, no bo związywanie umowy, żeby to dostać było w opór słabe, dobrze, Netflix im to pokazał i można trzepać na tym grube hajsy.

Edytowane przez Faka
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Frantik napisał:

A ten TVN-owski Player to przypadkiem nie jest zupełnie darmowy, tyle że bez opłaty będzie co chwilę zmuszał do oglądania reklam? Kojarzy mi się, że jeszcze kilka lat temu tak było.

Tak, to to. 2 minuty reklam przed i czasem w trakcie coś wyskoczy. Mi tam odpowiada, chociaż ostatni updejt sporo namieszał i apka przestała działać na starszych telewizorach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...