Skocz do zawartości

FIFA 19


PiPoLiNiO

Rekomendowane odpowiedzi

wiadomo, ze gameplay najwazniejszy ale zaraz pes to bedzie gra bez zadnej licencji, jeszcze niech zero piosenek wykupia (bo w menu nawala 10 na krzyz, a mozna puszczac na ps4 z spotify), oryginalnych stadionow

 

jak juz tak usilnie chca by community przez edytor robilo wszystko za nich to niech wypuszczaja gierke na premiere za np 140-150zl

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

No to prawda, ale nawet najlepsze licencje mi nie są potrzebne jak granie w FIFE to zawody łyżwiarstwa figurowego i zero feelingu. Serio po zmianie na Frostbite ta seria stała się jeszcze gorsza moim zdaniem. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

2016 czy 2017? Te były bez szału, ale 2018 to najlepszy PES jaki wyszedł od czasów 6, sprawdź sobie wersje Lite, która ma darmowego My Cluba. Gra się wyśmienicie, szkoda tylko, że mało osób gra przez co czesto zdarzają sie zlagowane mecze (ale i tak lepiej niż w FIFE, która ma zlagowane co 2,3 mecz gdzie normalnie rwie) 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, _Be_ napisał:

2016 czy 2017? Te były bez szału, ale 2018 to najlepszy PES jaki wyszedł od czasów 6, sprawdź sobie wersje Lite, która ma darmowego My Cluba. Gra się wyśmienicie, szkoda tylko, że mało osób gra przez co czesto zdarzają sie zlagowane mecze (ale i tak lepiej niż w FIFE, która ma zlagowane co 2,3 mecz gdzie normalnie rwie) 

 Nie jestem jakimś maniakiem FIFA 18, ale zdarzył mi się bodajże jeden mecz gdzie były lagi. W porównaniu do 17 i 16 to przepaść. Ale ja wiem, że Ty Bluber i tak, wiesz lepiej, więc eot z mojej strony xD 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Nie sądziłem że jeszcze kiedyś to napisze, ale po Pesie 2018 nowa Fifa, zwłaszcza bo tegorocznej odsłonie lata mi koło (pipi)a. Nie wiem dlaczego EA znowu poszło w stronę arcade i ułatwienia rozgrywki, ale musieliby znowu mocno przemodelowac gameplay bym w ogóle nowa odsłona się zainteresowal! 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
40 minut temu, chris85 napisał:

 Nie jestem jakimś maniaków FIFA 18, ale zdążył mi się bodajże jeden mecz gdzie były lagi. W porównaniu do 17 i 16 to przepaść. Ale ja wiem, że Ty Bluber i tak, wiesz lepiej, więc eot z mojej strony xD 

Ok rozumiem, może przesadziłem ale nawet na 4 kreskach zdarzały mi się rwące mecze ; / 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Nie bardzo, w innych grach nie mam takiego rwącego połączenia. Kod sieciowy FIFY nigdy nie był najlepszy, oczywiscie da się grać na luzaku ale czasem zdarzają się jacyś gracze z Turcji czy ch,uj wie skąd i rwie jak stare przescieradło. 

Odnośnik do komentarza

w Fifie 18 wygrałem puchary za wszystkie sezony online... z niesmakiem na ustach, a karierę zacząłem i skończyłem po 4 spotkaniach ( gra z konsolą to tenis stołowy ze Stevie Wonderem ), więc licencja na LM i LE owszem, ale pod warunkiem, że będą rozgrywki online, podobne do tych które mieliśmy w EURO 2012, oraz EA pójdzie po rozum do głowy i od nowa zbuduje gameplay. 

 

ps. a czy wychodzi jakiś dodatek na MŚ ? 

Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj chwile w 18.

Ja(pipi)e jakie to jest gameplejowe dno na tle pesa :facepalm:

 

Hokej, łyżwy, karykaturalne ruchy, pinball, sztywność, koślawe animacje. Jednym słowem ultra arcade hmm tylko, że gry arcade sprawiają przyjemność a ta gra ani trochę.

 

Pes na tej generacji rządzi totalnie.

Dla mnie PES 16>17>18

Jednak wszystkie 3 kopią równo i każda z nich jest całkiem inna pod względem rozgrywki.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.