Skocz do zawartości

Sushi Striker: The Way of Sushido


Gromit

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma jeszcze tematu? Gra wychodzi 8 czerwca na Switcha i 3DS, od wczoraj dostępne jest demo.

 

Można grać kontrolerem, można grać dotykowo. Gameplay wciąga, do tego jest jakaś historyjka - podobnie jak w Puyo Puyo Tetris. Szkoda, że nie udostępniono lokalnego multi, jestem ciekaw, czy gra by się sprawdziła jako zastępstwo dla Puyo Puyo Tetris.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 18
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gierka za(pipi)ista. No i nawet talerzyki w tych samych kolorach co w restauracjach, od bieda sushi do golden sushi :D Gameplay wciąga. DO tego później dochodzą skille, combosy, nasze sushi sprouty ewoluują :D Wyzywasz żołnierzy na pojedynek kto szybciej wpierala sushi i rzuca talerzami :D Demko pokazało tylko ułamek dostępnych skilli i przedmiotów. Gra zrobiona z jajem.

Odnośnik do komentarza

ok, ogarnalem demo, typowa wariacja roznych montezum czy puzzle questow znanych z komorek, zrobiona z jajem i wydaje sie rozbudowana, nawet spoko bylaby do pykania przenosnie na kibelku, wchodze do eshopu, mysle jak do 80pln do rozwaze kiedys przy pierwszej przecenie - a tu yeb, cena jak za duza pozycje xdddd poyebalo zdrowo

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przyzwoite oceny na Metacritic, obecnie średnia wynosi 78. Wygląda na to, że gierka jest solidna. Z tego co widzę, większy nacisk położony jest na singla, niż multi, a podczas grania na jednej konsoli nie ma split screena - jeden z graczy ma utrudnioną, odwróconą pozycję. Gierka ma trochę pecha - nasyciłem się Donkey Kongiem i czekam na Mario Tennis Aces. W marcu pewnie bym brał bez zastanowienia.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
W dniu 8.06.2018 o 00:16, bulaxyz82 napisał:

Skusiłem się na zakup parę dni temu, także cieszy pozytywny wydźwięk recenzentów. Zamówione w KiG, tylko chyba jakaś obsuwa bo data premiery zmieniona jest u nich na 12.06. No i żadnego maila informującego o wysyłce dzisiaj nie dostałem :angry:

I jak tam Sushi warto kupić za 60 zł w pudle?

Odnośnik do komentarza

Szkoda czasu i kasy - brak rekomendacji. Zainwestuj lepiej w porządnego indora. 

 

Edycja co by rozwinać delikatnie wypowiedź.

Gra sama w sobie nie jest zła, ale jest nijaka. Po 25h grania praktycznie po 1-2 dniach zapomniałem o gierce bo nie miała żadnego znaczącego wyróżnika. Typowy średniak jakich mnóstwo na rynku i jest MASA dużo ciekawszych gierek w eshopie za 60 zyla. Sushi omijać szerokim łukiem.

 

Edytowane przez bulaxyz82
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...