Jump to content

bulaxyz82

Użytkownicy
 • Content Count

  399
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

123 Exclusive Sony

About bulaxyz82

 • Birthday 09/19/1982

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Zewsząd
 • Nintendo ID:
  Hubert

Recent Profile Visitors

743 profile views
 1. No a u mnie konsola po ponownym wpięciu od razu widzi jojocona . Problem występuje od kilku miesięcy, ale na tyle rzadko, że w żadnym stopniu nie powoduje problemu w użytkowaniu, więc daje temu święty spokój.
 2. Mam tak samo - sporadycznie zdarza się. Nie kombinuje i nic z tym nie robię. Jak u Ciebie, wypięcie i wpięcie w tablet od razu pomaga.
 3. Tryb tabletowy nawet jeszcze lepiej, mały ekran więcej tuszuje cięć w oprawie wykonanych przez twórców. Chociaż mi osobiście lepiej się gra w ten tytuł na TV. Powtarzam, mimo dużych kompromisów w stosunku do wersji z innych sprzętów port na switcha wypada bardzo dobrze, nie przycina, nie wywala błędów, chodzi płynnie i stabilnie, wygląda i rusza się dobrze. Wszystko jest czytelne i przejrzyste - komfort grania na plus.
 4. Solidna, dodam że wrażenia mocno pozytywne. Wiadomo do mocniejszych sprzętów czy konsol nie ma co porównywać ale szczegółowość obiektów, lokacji i postaci nie ucierpiała drastycznie, są na tyle szczegółowe, że nie ma problemu z identyfikacją. Tekstury poszły w dół, niektóre elementy (jak ogień) są zauważalnie rozmyte, ale statyczna natura lokacji nie pogłębia tych efektów przez co wrażenia wizualne szczególnie na TV są całkiem ok. . Dłuższe loadingi wyłącznie przy wczytywaniu zapisu, między wejściami do lochów/podziemi wszystko wczytuje na momencie. Klatki stałe bez szarpnięć, no może jak robi samo-zapis lub uaktywnia walkę. Technicznie jak na switcha gierka chodzi perfecto, póki co ino jeden crasch na 115h grania. Co do samego Divinity 2 jestem może gdzieś przy 60-70% fabuły i już wiem że to ta jedna z gierek życia.
 5. Rozwijam pytanie... czy wersja switchowa ma już wersje PL, bo coś twórcy wspominali że którymś paczem dorzucą??
 6. Nie , chyba że wkręcisz się w gierki mocno nastawione na multi, które wymaga wykupienia subskrypcji np: Splatoon. Save w chmurze. Ogólnie sama usługa to dno dna i dodatkowo jeszcze 100 metrów mułu.
 7. Spoko, chociaż na odpowiedź trochę pewnie poczekasz. Na tapecie mam w tej chwili Vaporum coś koło 3/4 gry, a później mam zamiar zanurzyć się w świat Battle Chasers, a dopiero potem Divinity. W edytorze udało mi się wczoraj poszperać, ale nic konkretnego na ten temat nie napiszę, mogę potwierdzić że jest wersja PL. Zanim zdecydowałem się na zakup kilka recenzji wersji Switchowej poczytałem i ogólnie mocno zachwalany port.
 8. Ja wciągnąłem w promce dwa zacne rpg battle chasers nightwar i divinity sin 2. Sporo czasu na granie więc wybór tytułów, które zaangażują na wiele godzin. Jeszcze parę tytułów jest na radarze, ale poczekam co tam dorzucą jeszcze w przyszłym tygodniu.
 9. Ogólnie za tą cenę warto jeżeli lubisz takie erpegowe klimaty z rozbudową królestwa. O ile pamięć mnie nie zawodzi irytowały dosyć częste loadingi, które trwały po 10-20 sekund szczególnie w dalszym etapie gry. Takie 5-6/10, jak nie masz teraz w co grać to bierz.
 10. Mała zajawka, krótki teaser na koniec prezentacji mogli rzucić, tak coś na zachętę na drugą połowę roku np. Paper Mario i już by było całkiem ok. W sumie to jest bardzo dobrze w końcu lepszego directa w tym roku nie było.
 11. Na małym ekranie wygląda pokracznie - patrząc łaskawie tła jeszcze w miarę ujdą, reszta niewyraźna/nieczytelna. Na tą chwilę znośnie do premiery może wskoczą na poziom poprawnie.
 12. No właśnie optymalizacja była dupiasta dlatego obawy o port na switcha są mocno uzasadnione.
 13. Port portem pogania... ale za sprawą King Bounty II jest banan na mordzie. Ninjala w splatonowych klimatach też do sprawdzenia szczególnie, że za free. X-Com 2 jak nie spieprzą portu też wleci. Ważne że pojawił się direct i coś wiadomo mimo że ploty o większości gierek latały po internetach wcześniej. Zawiedziony jestem tym jak wygląda Bravely II bliżej jej do bebechów 3DS aniżeli do możliwości Switcha ale obadam demo i sprawdzę na własnej skórze.
 14. Bohemian Killing - napisy PL Deep Diving Adventures - napisy PL Deep Sky Derelicts: Definitive Edition - napisy PL Exit the Gungeon - napisy PL Moving Out - napisy PL Trancelation - napisy PL Talisman: Digital Edition - napisy PL The House of Da Vinci - napisy PL Tiny Gladiators - napisy PL Panzer Dragoon: Remake - napisy PL
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.