Skocz do zawartości

Insurgency: Sandstorm


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

 

Grałem swego czasu dość sporo w oryginalne Insurgency i było to całkiem sympatyczne doświadczenie. Mocno miejscami z gruba ciosane, ale fajne. Sandstorm zaś wygląda lepiej pod każdym względem, no a w dodatku ukaże się też na konsolach, gdzie raczej ze świecą szukać takich quasi-realistycznych strzelanek sieciowych (rozgrywka może nie jest tak hardkorowa jak w ARMA, czy tam w innym Squad, ale mniej więcej na poziomie np. Red Orchestry). Jest więc nisza, którą można fajnie wypełnić :good:

 

  • 16vs16 graczy na dużych mapach w kilku trybach gry
  • Do 8 graczy w co-opie vs boty 
  • Będą pojazdy i customizacja giwer

Ciekawostka: początkowo twórcy zapowiadali, że gierka będzie oferować także singla, gdzie jako strong female protagonist mieliśmy strzelać do ISIS, ale niestety plan zarzucono. :frog:

 

Premiera we wrześniu na PC (wystartowały już preordery na Steamie), a w 2019 na PS4 i bąku.

Świeży gameplay:
 

 

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Miałem nie kupować, bo w sumie mam już na piecu w (pipi) tych onlajnowych fps-ów, a nadchodzi jeszcze całkiem spoko wyglądające World War 3, ale szarpnąłem się na preorder, pograłem w pierwszą betę, no i generalnie bardzo spoko, z wyjątkiem optymalizacji, która leży i kwiczy. Klatki potrafią wariować w zakresie 30-80fps na potężnych maszynach. Graficznie wygląda to jak na razie gorzej niż na trailerach, ale twórcy zarzekają się, ze to tylko kwestia ich nieogarnięcia z UE4 i już męczą Epic o wsparcie. Zobaczymy, czy kiedyś to ogarną. Póki co, 30.08 startuje chyba druga beta, również dla preorderowców. :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pany, ale to je dobre :banderas:
W drugiej becie nie ma już problemów z dropiącymi klatkami (przynajmniej u mnie) i poprawiono też wygląd postaci. Testy potrwają aż do premiery, więc jak już ktoś kupi, to w sumie ma już gierkę. Potem czeka go jedynie reset statystyk

 

Hitboksy trochę koślawe, ale mam nadzieję, że się to zmieni. Feeling broni to mistrzostwo, do tego mega soczyste headshoty i rzadko spotykana dziś możliwość odstrzeliwania przeciwnikowi części ciała

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Bardzo dobrze bo i tak już można faktycznie pograć jeśli ktoś ma taką ochotę - ja niestety nie mogę, bo Frantik poświadczy że chociaż potencjał do zabawy jest ogromny, to gra mi okropnie klatkowała a zmniejszanie ustawień mało co pomagało - na pikselozie przy 15-30-stu fpsach to ja kawalerze nie mam zamiaru strzelać. To już w PUBG u mnie nie było takiej tragedii.

Także gierka sobie będzie siedziała w bibliotece, czekam na więcej patchy i ogólną poprawę sytuacji bo z tego co widzę na steamowym forumku to jest ich największy problem.
 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak było :lapka:

Twórcy otwarcie przyznają, że nie ogarniają UE4 i liczą, że parę dodatkowych miesięcy pozwoli się im chyba czegoś więcej naumieć. Akurat na mojej konfiguracji większych problemów z wydajnością nie mam (no chyba, że odpalę supersampling ponad standardowe 1x), ale narzekań na optymalizację na steamowych forach jest masa, zresztą @Homer S powyżej żywym przykładem

Spoko z ich strony, że pozwalają nadal wszystkim grać, bo, pomijając optymalizację, gierka jest kocurem :banderas:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...