Skocz do zawartości

Insurgency: Sandstorm


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

@bartiz Dzisiaj pograłem na XSX, piękne to nie jest, ale gra się całkiem spoko. Tryby gry trochę mało zróżnicowane, bo każdy to jakaś lekka wariacja c&h. Jedne bardziej taktyczne, inne strzelanka bardzo nawalanka. Ogólnie gra raczej surowa i bez wow-efektu. Na padzie ciężko mi ogarnąć recoil, ale ja jestem lamus :reggie: Muszę jeszcze popróbować różnych czułości i trybów analoga. Niemniej k/d idzie w górę!

 

Z niemymi randomami gra się cienko, ale jak jest gadatliwa drużyna, to fajniej się zdobywa cele. Najlepiej będzie z pewnością w ekipie znajomków, tylko gdzie taką znaleźć nie wiem. Aha, wydaje mi się, że czasami buguje się voice chat. Na pewno jest bug z brakiem dźwięku wystrzału - nie słychać nic, dopóki nie zmienisz broni albo nie padniesz.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
2 godziny temu, raulos napisał:

Zdecydowanie lepsze od cod czy BF. Jeden strzał i giniesz. Mogłoby być więcej map i trybow. W tym tygodniu nowa mapa tryb i bronie. 1.11 update

Tak z ciekawości, jak z ilością graczy ? Do tej pory zagrywam się w HLL, ale w dalszym ciągu mam w planach wypróbować ten tytuł. Obecna premiera CoD i BF nie przeszkodziła by dalej ilość  graczy w HLL była wysoka, a jak w Insurgency ? 

Odnośnik do komentarza

Ludzie grają, ciężko powiedzieć ile. Teraz pewnie trochę mniej przez premierę CODa i BFa. Ogólnie grę polecam, ale twórcy to patałachy i od premiery nie potrafią naprawić dużo błędów, do tego gra crashuje dość często na PS5. Grafika też dość średnia. No ale nadrabia gameplayem, mimo to jednak bym poczekał na patcha i może jakąś przecenę.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Koledze chyba chodzi o brak komunikacji w grze między graczami. A tutaj to bywa różnie i to w zależności od trybu w jaki gramy. Ale tak to już jest w potyczkach sieciowych, jedni liczą na współpracę i dają coś od siebie, a niektórzy mają na to totalnie wyjechane i bawią się w samotnego wilka.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...

Kupiłem na pc u Gabena na wyprzedarzy jesiennej i żałuję że wcześniej tej gry nie odkrylem. Nie wiem jak na konsolach ale na pc to jest cymes. 

Totalnie inna mechanika strzelania, nie ma szybkiego biegania i trzeba trzymać się swoich towarzyszy by coś ugrać. Oczywiście tryby bez respow robią najbardziej robotę. Widzę że twórcy dodali nowy tryb z rozbrajaniem bomb, ale mogli by również tam respy wywalic i byłby cs nowej genaracji. Ale i tak jest dobrze. 

 

Są niby nowe levele do odblokowania ale liczy się bardziej pure fun ze strzelania, bo te levele poza cyferkami nic nie odblokowują. Wciąż spora liczba osób w to gra na oficjalnych serwerach. 

 

Niestety mw2 to prawie zero poprawek względem poprzednika i znalazłem swój idealny substytut, bo lubię skillowe strzelanki ale cs i cod niestety zjada własny ogon. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, oFi napisał:

Kupiłem na pc u Gabena na wyprzedarzy jesiennej i żałuję że wcześniej tej gry nie odkrylem. Nie wiem jak na konsolach ale na pc to jest cymes. 

 

"Cymes – złożona z warzyw i owoców potrawa kuchni żydowskiej, głównie z marchwi, suszonych śliwek i jabłek, ale może występować także w wersji z ziemniakami, innymi warzywami, mięsem oraz różnymi suszonymi owocami. Składniki są duszone lub pieczone. Potrawa podawana jest na słodko. Wikipedia"

 

Ja nie wiem, czy kce w to grać.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...