Skocz do zawartości

SAMURAI SPIRITS/SHODOWN


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Skusiło mnie na wersję Steamową. Chciałem normalnie pograć. Liczyłem na zdecydowanie szybsze wczytywanie walk i się przeliczyłem. Ja pierdolę co za gówno pod względem optymalizacji. Grę miałem zainstalowaną na SSD. Nawet jak wychodzi się z ustawień to pojawiają się jakieś "mikro loadingi" :/ No i w końcu "najlepsze". Nie można tej gry włączyć będąc offilne!!! No pojebało ich... Jasne ktoś zacznie gadkę w stylu; "no ale każdy ma przecież internet". Szczerze nie obchodzi mnie to, tego typu gry powinny uruchamiać się "normalnie". Oczywiście zwrot kasy, nie było innej opcji. Szkoda bo pod względem "artystycznym" gra naprawdę mnie się podoba. Gameplay wolny/taktyczny, ale przyjemny (bez szału). Wolę starsze części. 

Edytowane przez Alastor84
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Alastor84 napisał:

Skusiło mnie na wersję Steamową. Chciałem normalnie pograć. Liczyłem na zdecydowanie szybsze wczytywanie walk i się przeliczyłem. Ja pierdolę co za gówno pod względem optymalizacji. Grę miałem zainstalowaną na SSD. Nawet jak wychodzi się z ustawień to pojawiają się jakieś "mikro loadingi" :/ No i w końcu "najlepsze". Nie można tej gry włączyć będąc offilne!!! No pojebało ich... Jasne ktoś zacznie gadkę w stylu; "no ale każdy ma przecież internet". Szczerze nie obchodzi mnie to, tego typu gry powinny uruchamiać się "normalnie". Oczywiście zwrot kasy, nie było innej opcji. Szkoda bo pod względem "artystycznym" gra naprawdę mnie się podoba. Gameplay wolny/taktyczny, ale przyjemny (bez szału). Wolę starsze części. 

SS gierką z gatunku "śpieszmy się ogrywać..."? Solidne info. Starsze części są lepsze, bo będzie można w niej grać nawet po wyłączeniu jakiegoś tam serwera? Coś w tym jest. Bez złośliwości, co najwyżej wesołej: Skąd pomysł na dożywotnią fascynację tematem loadingów w bijatykach na PS4? Coś na co nie mamy wpływu chyba lepiej po prostu zaakceptować, ja tak zrobiłem w przypadku np SF5 i żyje mi się całkiem ok. Poważnie, polecam po prostu odpuścić użytkowniku gdyż w innym wypadku ta zgryzota cię po prostu pochłonie. Co mnie to obchodzi? Mam dobre serce oraz wierzę w karmę.

Odnośnik do komentarza

Nie lubię długo czekać :) Na PS2 i PS3, a nawet PS1 (głównie Namco) nie było takiej padaki jaka jest na PS4/Xbox One. To tylko jedna arena i 2 postacie (przeważnie). Zresztą wystarczy porównać np; T5 z T7. Piątka była śliczna graficznie i bardzo szybko się wczytywała. Ciężko jest mi "przymknąć oko" na tę padakę z poprzedniej już generacji. No sorry w poprzedniej generacji był spory krok w tył. Mam nadzieję że "magiczne SSD" i lepsze ogarnięcie UE wyeliminuje długie czekanie na granie :) Zresztą to się nie tyczy tylko bijatyk. Taki Crash Team Racing też mnie odrzuca z powodu zbyt długiego wczytywania. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...