Skocz do zawartości

SAMURAI SPIRITS/SHODOWN


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Włączyłem. Najpierw sprawdziłem tutorial. Potem wszedłem na trening. Po pięciu minutach wyłączyłem grę i usunąłem ją z dysku. Niby wiedziałem czego się spodziewać po tych kilku obejrzanych turniejach. Łudziłem się jednak, że zadziała magia tytułu i SNK. W rzeczywistości odrzuciło mnie to ślamazarne ubogie systemowo (pipi), które na mojej prywatnej liście najgorszych bijatyk XXI wieku przegrywa tylko z Divekickiem i tymi wydanymi niedawno Power Rangersami. 
 

Ale za stówkę ładnie wygląda na półce:kaz:

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza

Na wersję PC/Switch trzeba będzie poczekać dłużej :/ Niby mógłbym kupić na PS4, ale jak widzę te długaśne loadingi + czarne tło (yt) to mi się odechciewa :/ Gry z PS4 na PS5 zyskają nowe "życie". Nie trzeba będzie czekać "wieczności" na załadowanie walk. No chyba że coś s(pipi)ą jeśli chodzi o kompatybilność wsteczną.

 

 

 

1:49 - 2:22 :/  Co to (pipi)a jest !? 

Edytowane przez Alastor84
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, smoo napisał:

Loadingi w mordobiciach to nie wina konsol tylko (pipi).owej optymalizacji lub silnika gry (Unreal w przypadku Tekkena i SFV, nie wiem co uzyli w SS).

 

Nawet na PC z SDD i modami, puste ekrany loadowania sa po prostu w kodzie gry i jest to wylacznie wina tworcow.

Wina jest zarówno po stronie z(pipi)anej optymalizacji/silnika jak i (pipi)owego HDD 5400. SFV na PC musi mieć dłuższe loadingi bo wiadomo granie z graczami z PS4. W normalnych trybach jest lepiej, ale i tak szału nie ma (SSD) Na PS4 "tragedia". Dead or Alive 6 na PC jakoś 3-4s, na PS4 jakoś17-22. Nie pamiętam dokładanie, ale zdecydowanie dłużej niż na PC (SSD). T7 bieda na PS4. PC (wiadomo na SSD jest znośnie), ale jak porównam sobie wczytywanie T7 (SSD PC ) i T5DR na PS3 to jest przepaść. T5DR praktycznie się nie wczytuje. Coś pięknego i mam nadzieję tak też będzie na PS5 jeśli chodzi o bijatyki.

 

"Najlepsze" są recenzje bijatyk (również PSX EXTREME) gdzie recenzent kompletnie nie wspomina o długich loadingach (T7/SFV/SS). Przecież to ogromna wada. To ma być profesjonalizm? Jasne zaraz padną jakieś kretyńskie teksty typu, że "można się piwka napić" lub "fejsa przejrzeć" przed wczytaniem walki.

Edytowane przez Alastor84
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...