Skocz do zawartości

SAMURAI SPIRITS/SHODOWN


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy trailer pokazujący trochę trybów Ghost mode, Dojo itp:
 

 

 

Potwierdzili Season pass z 4 postaciami za 20 $, a jak kupimy w preorderze albo w pierwszym tygodniu to dostaniemy go za free. Spoko.

 

 

Zapowiedzieli też nowe edycje z neogeo mini z tematem Samsho:

14_neo01.jpg

 

14_neo03.jpg

 

14_neo05.jpg

 

 

aha no i trailer Genjuro który to jest edgy ale nie jest wcale przodkiem Iori Yagamiego z Kofa co SNK samo zdementowało:

 

 

 

i jeszcze jego rywal Haohmaru:

 

 

Fragment chyba pierwszego turnieju w Samsho 2019. Jak widać rundę można będzie zakończyć szybko:

 

 

Edytowane przez devilbot
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Grafika (design postaci/aren) fajna, muzyka fajna. Niestety wczytywanie walk jest długie :/ Prawie wszystkie bijatyki tej nędznej generacji konsol mają problemy z długimi loadingami. Dobrze że PS5 ma mieć "wypasiony dysk SSD". Mam nadzieję że dzięki wstecznej kompatybilności będzie można grać a nie czekać :P Szkoda że wersja na PC (SSD :wub: ) dopiero pod koniec roku :/ Gdyby tak SSD w PS4 poprawiało wczytywanie walk tak o np; 50% to nie żałowałbym blisko 500zł. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Te loadingi nie takie złe 13-16 sekund na konsoli to taki standard do przyjęcia.

 

Z nowych informacji to podali na twitterze, że gra będzie miała możliwość wyłączenia krwi i odcinanych kończyn w opcjach i pokazali specjalną edycję na Japonię z butelką sake w zestawie:

 

samurai-shodown-sake.jpg

Odnośnik do komentarza

Dla mnie są złe. W czasach PS2/GC/XBOX bijatyki były piękne i na dodatek szybko się wczytywały, w sumie na PS1 bijatyki Namco też. Na PS3/Xbox360 było już gorzej, ale i tak ok. Niestety obecnie jest fatalnie.  Ostatnio grałem w T5 na PS2, śliczna gra, krótkie loadingi, T7 przeciętny graficznie i długo się wczytuje. Zresztą nawet na SSD (PC) szału nie ma jeśli chodzi o wczytywanie walk, widać że bamco nie ogarnia UE4. W przypadku DOA6, SSD na PC ZNACZNIE skraca loadingi, walki wczytują się jak za czasów PS2 :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Aktualny, kastracyjny model sprzedażowy też ma swoje na sumieniu w kwestii częściowej utraty za(pipi)istości przez ten najświętszy z gatunków gier.

 

Odkąd odszedł Itagaki, to DOA trochę straciło z wesołego, kolorowego klimatu, który niemal od zawsze ( a na pewno od części drugiej) towarzyszył serii. Piątka jest zbyt mroczna, co nie zmienia faktu, że system nadal bardzo dobry. Grało mi się świetnie w tę odsłonę.

Edytowane przez ciwa22
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Dr.Czekolada napisał:

No jak patrzę np na takiego DOA3 a ostatnie odsłony to zastanawiam się what went wrong. No jest niby progres w wyglądzie postaci ale to co się odwala w otoczeniu i te loadingi to je dramat.

 

7 godzin temu, Alastor84 napisał:

Dla mnie są złe. W czasach PS2/GC/XBOX bijatyki były piękne i na dodatek szybko się wczytywały, w sumie na PS1 bijatyki Namco też. Na PS3/Xbox360 było już gorzej, ale i tak ok. Niestety obecnie jest fatalnie.  Ostatnio grałem w T5 na PS2, śliczna gra, krótkie loadingi, T7 przeciętny graficznie i długo się wczytuje. Zresztą nawet na SSD (PC) szału nie ma jeśli chodzi o wczytywanie walk, widać że bamco nie ogarnia UE4. W przypadku DOA6, SSD na PC ZNACZNIE skraca loadingi, walki wczytują się jak za czasów PS2 :)

To też jeden z powodów dla których niemal całkiem olałem bijatyki w tej generacji, w takim SFV wyszukanie i wczytanie trwało dłużej niż sama walka...

Edytowane przez metalcoola
Odnośnik do komentarza

Kolejny character trailer. Tym razem Yoshitora Tokugawa zaprojektowany przez mangake Nobuhiro Watsuki(Rurouni Kenshin) jako główny bohater Samurai Shodown V.

Został stworzony jako przeciwieństwo lekkoducha Haohmaru. Militarny geniusz i bezpośredni (zbuntowany) dziedzic szoguna Tokugawy:

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.