Skocz do zawartości

Bjały

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem na PC jakiś czas temu i dupy nie urwało :/. Nie wiem, może nie poświęciłem dostatecznie dużo czasu, ale z drugiej strony jak wyścigi nie wkręcają od razu swoją mechaniką to też nie mam specjalnie motywacji, żeby przy grze na dłużej zostać.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem w zeszłe wakacje w ramach Early Access - nie było w grze nic do roboty. Ostatni raz odpaliłem w listopadzie zeszłego roku - ot jeżdżenie po niedokończonych trasach z AI-kami/żywymi graczami, zero elementów progresji, jakiejkolwiek kariery - potraktowałem to jako benchmark za 15 ojro. Mam nadzieję, że po premierze będzie co robić, bo chętnie bym w rolki pograł. Póki co zostaje mi pierwsze PlayStation. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja, po dziś dzien szanuje pierwszego i drugiego Rollcage'a.

Nie wiem co zawiera - Early Access? Ja oczekuje jedynie wyścigów z mechanika na miarę oryginału. Czyli zawrotnych prędkości, dziesiątki wymyślnych, krętych torów w których utrzymanie przy pełnej prędkości będzie nie małym wyzwaniem. Jazdy po ścianach i sufitach w poszukiwaniu skrótów, oraz całego arsenału przeróżnej broni do walki taktycznej. Od dawien dawna, czekałem na premierę czegoś podobnego i w końcu sie doczekałem. Oby singiel, jak i multi nie zawiodło to będę w to systematycznie giercował. 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Bardzo liczę na ten tytuł, po tym jak zaorali Bizarre i druga część Blura już raczej nigdy nie ujrzy światła dziennego. No i na obecnej generacji nie ma żadnego tytułu w tym gatunku, nie licząc kolekcji wipeouta, no ale to mimo wszystko trochę inna bajka. Może nawet nie być żadnego odczuwalnego progresu czy kampanii, byle była ostra jazda, klimat i powód do przedłużenia plusa nie tylko dla GTS. Nie ukrywam, że chętnie bym się "poszczelał" z forumowiczami, tak jak w Blurze. Jeszcze 3 tygodnie i się przekonamy.

Edytowane przez Luqat
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie, nie mas co się hajpować. Ta gra ciągle jest w early access. Grałem chyba z 1,5 roku i dalej early acces. I teraz ma to wyjść na PSN? No kurła dzięki za taką beta gierę.

W grze brakuje "tego czegoś", nie wiem trasy nie wpadają do łba, poza tym pamiętam że było ich mało, broni również mało... W sumie zainstaluję dzisiaj i zobaczę co się zmieniło, ale jak zobaczytłem na steamie dalej early acces, to się nieco zdenerwowałem.

Odnośnik do komentarza

No ogólnie ta gra już istnieje, więc nie ma się co hajpować, co już grający starają się przekazać. Może jeszcze za mało osób, które grały się wypowiedziało, nie wiem.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Gra ma mieć pełnoprawny tryb single player/kampanie jak wyjdzie full na razie jest early acces co jak wiadomo nie jest kompletną gra. Jakieś mięsko muszą zostawić na fulla.

Na steamie jest 90% pozytywnych recenzji niby nic ale to rzadkość tak wysoka średnia ocen użytkowników.  1110 graczy wystawiło pozytywną recenzję a tylko 99 negatywną grze w fazie early acces ,a te jak wiadmo często bywają zajeżdżane ostro przez toksyczne steam community.

 

Więc myślę, że można się śmiało jarać jak ktoś lubi gatunek, a recenzje forumowych hejterów którzy pograli w grę rok temu przez pół godziny olać.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
15 godzin temu, Luqat napisał:

Jeżeli już, to pewnie na PS4, bo na XO jest gamepassie. Mnie tez kusi split jak i nostalgia, więc jeśli ktoś już grał niech da znać czy warto i jakie są wrażenia.

Opiszę po krótce:

Gra ma wiele wspólnego z RC... 

Model jazdy i cała fizyka niemalże skopiowana z WW gry. 

Broni i innych takich jest nie za wiele(jak narazie) , ot podstawowe przyśpieszacze, karabinki, rakiety auto-auto, opancerzenie, miny itp.

Muza fajna, bo w stylów RC, więc nie muszę się raczej rozpisywać zbyt... :)

Co do tras są ciekawe, aczkolwiek czasem nawet te średniej trudności są sporym wyzwaniem, więc trza wykuć je na pamięć, w szczególności te "hardowe", bo są tak zakręcone że czasem nie wiadomo gdzie jechać.

Ogólnie grę kupiłem już chyba prawie rok temu i mogę polecić raczej z czystym sumieniem, mimo że chyba nadal jest we wczesnym dostępie. 

Ps. Mam wersję PiSi jakby co...ale śmiga na UE4, więc gierka śmiga jak złoto nawet na słabszych puszkach.Umnie 150-200 fps... x6,70 cinematic Ju noł :P

Ps. Grę sporo rozbudowali odkąd nabyłem. 

Pozdro! 

Edytowane przez GetToTheChoppa
Coś jeszcze "domyśliłem" :)
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Musze przyznać racje. Pograłem w nocy i bez polotu. Myślałem, ze to będzie co najmniej półka "Rollcage Stage 2", a tu lipa, jakis średniak nie umywający sie do oryginału. Areny wielkie, jak jakieś sandboxy, auta z łatwością odrywają sie od powierzchni, sterowanie jakieś extra czułe, choć może da sie je dostosować w opcjach,  ale te błędy podczas jazdy sa niewybaczalne: ekran spada w dol, z góry do dołu przez około kilka sekund nieustanie.  Niby była aktualizacja, ale nic nie pomogła. Będę grał dalej, po kilka race'ów dziennie, ale nic specjalnego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...