Skocz do zawartości

Watchmen - 2019 - HBO


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, MBeniek napisał:

Ten dzisiejszy odcinek:fsg:

 

Pomimo takich mocarnych pozycji jak Czarnobyl, When they see us czy Mr Robot to Watchmeni póki co imo wygrywają jeśli chodzi o 2019 (i nie tylko ;).

 

  Ukryj zawartość

"Don't all relationships end in tragedy?"

:frog:

 

No pięknie

Spoiler

doktorek

odstawiał Brana. Zacny montaż. 

Odnośnik do komentarza

Piękny był ten odcinek. No i mam nadzieję, że poczekaliście do końca napisów :potter::hi:

No i właśnie kolejne odcinki pozwalają coraz bardziej zrozumieć wcześniejsze. Świetnie jest to rozegrane. Nie rozumiem też narzekania na pierwszą połowę sezonu, bo wg mnie wszystkie były conajmniej dobre/bardzo dobre, a kilka świetnych. Niestety jeszcze tylko kilka dni i już nie będzie na co czekać w poniedziałki. Mam nadzieję, na satysfakcjonujące zakończenie i dłuższy ostatni odcinek. Rzekłem.

Edytowane przez Luqat
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Luqat napisał:

Piękny był ten odcinek. No i mam nadzieję, że poczekaliście do końca napisów 

O lol, dzięki. A myślałem, że dziadowskie hbogo nie ogarnia, że zostały mi tam tylko już napisy końcowe i cały czas błędnie wyświetla odcinek w 'oglądaj dalej' xD

Chociaż może nawet dobrze, że nie obejrzałem od razu, bo scena po napisach jest trochę oderwana od w sumie zamkniętej historii przedstawionej w samym odcinku.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Luqat napisał:

No, ale przecież 

  Ukryj zawartość

to ma być zamknięta historia w jednym sezonie :philosoraptor:

 

Spoiler

Zamknięta historia nie wyklucza ewentualnej kontynuacji. Równie dobrze, możemy dostać coś na wzór Before Watchmen z inną obsadą albo kontynuację dotykającą nowego wątku.

 

Odnośnik do komentarza

A jednak odpaliłem z ciekawości pilota. Był taki zaledwie poprawny, ale wzbudził ciekawość. Po 3 odcinkach jestem już lepszego zdania, serial mnie tak nakręcił, że teraz od półtorej godziny czytam komiks z 86 roku. I chyba tak będę sobie przekładańca maratonowego dziś robił, godzinka serialu i godzinka komiksu :usmiech:

Btw. soundtrack do serialu też świetny, no ale czego innego spodziewać się po duo Reznor i Ross?

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.11.2019 o 09:06, Michał_K napisał:

6 odcinek - pierwszy który był dobry, naprawdę dobry. Mam nadzieję że nie czeka nas znowu 5 nijakich godzin bez akcji.

Obejrzałem.

Co w tym odcinku było takiego niesamowitego, że tego brakło w poprzednich?

Jak dla mnie podobny poziom się utrzymuje.

Odnośnik do komentarza

Chciałem Ci odpisać szczegółowo, ale jest taki problem że te pierwsze odcinki tak mi  się zlały w całość z powodu nudy że ledwo pamiętam co tam się działo o ile się działo, właśnie dopiero odcinek z zakapturzonym sędzią który sam przyznasz był kompletnie w innym klimacie, spowodował że oglądałem z zaciekawieniem. A po nim serial zaczął powoli wyjaśniać wątki i tak do samego końca oglądało się wspaniale.

Odnośnik do komentarza

No tak bo to kontynuacja komiksu Moore'a. Więc spoilery srogie jeśli chodzi o nieznajomość komiksu.

Ale są też nawiązania do filmu Snydera.


Finał nie przestaje kopać leżącego po jajach ale samo rozwiązanie słabe.

Spoiler

 

Tak jak William powiedział: "Biorąc pod uwagę ich możliwości mogli zrobić więcej". Czorny Manhattan trochę beka. Sam jego wygląd tani jak barszcz. Gdy się jarzył jeszcze w miarę wyglądał, a w "normal mode blue" to jakby farbami go pomalowali. 

Fajne nawiązanie do SW i Solo in carbonite.

Jeżeli zrobią drugi sezon beka będzie jeszcze większa biorąc pod uwagę zakończenie. W sumie wątków otwartych jest sporo więc jest szansa.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...