Jump to content

Sign in to follow this  
Rayos

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - Epizod IV: Nowa Szajba

Recommended Posts

No w tym roku to chyba każdy głosi, że będzie skromniej, może to w sumie lepiej bo rok temu zdecydowanie przesadziliśmy :) 

U mnie też budżet sztywno ustalony w tym roku i będę starał się go nie przekroczyć. Jak na razie też chyba mniejsza liczba uczestników zadeklarowała udział, niż rok temu. 

No ale, jak wyżej powiedziano, nie liczą się cyferki, a ilość serca włożonego od siebie :)

19.12 zamykamy zapisy i bedzie losowanko. Przypominam zeby ludzie zaktualizowali swoje wishlisty i wywalili niepotrzebne rzeczy.

• Like 1

1 godzinę temu, Rayos napisał:

@Velius co się rządzisz? ;p w 1 poście napisane, że zapisy są do DZIŚ :)

A propos pierwszego postu, to Blantman zrezygnował, a nie jest wykreślony :lapka:

No i w ogóle jest teraz chyba nieparzyście - @ireniqs, jak decyzja?

Nie musi byc parzyscie. I bez znaczenia kto sie zapisuje a kto nie, jak juz mowilem. Rok temu tez bylo bez znaczenia jak sie okazalo xD

Ja odpuszczam w tym roku o czym informowałem szefa Velsa. Bawcie się dobrze. :lapka:

Dobra sprawdziłem portfel  i wydatki na najbliższe dni i wychodzi, ze będę miał trochę kasy na podarunki. Można mnie dopisać  tylko jeszcze będę musiał zmienić konto z mojego  lokalnego na polskie żeby prezenty przechodziły.

Wszystkie requesty o usuwanie ludzi, dodawanie itp do @Rayos . Z tego co wiem Grabek musi sie wypisac bo z hajsem slabo, wiecie co z nim zrobic.

Mój steamowy portfel jest gotowy :lapka:  

Mam to szczęście, że dużo pieniążków uzbierało mi się w tym roku ze skinów CS'owych , także uważajcie na bomby z mojej strony :master:

U mnie budżet zbliżony do ostatniego roku, z tym, że mentalnie jestem gotowy i od początku ujmowałem Sale w wydatkach ;) Sit tight, bo będzie się działo!

Zapisy zamknięte! Jutr/pojutrze dostaniecie na PW swoje wylosowane pary :) 

To już chyba pora świątecznych porządków na wishliscie :santa:

Spośród gier które wyszły w tym roku na PC myśle że warto zwrócić szczególną uwagę na:

- Sunset Overdrive

- Yakuza 0

- Return of the Obra Dinn

- Dusk

- Below

- Gris

- Project Warlock

Dajcie jeszcze inne mniej lub bardziej oczywiste propozycje na wzbogacenie wishlisty na pewno wielu z nas się przyda.

• Upvote 1

Dodałbym:

Celeste (absolutna bomba, ale możecie akurat dorwać na wszystkich konsolach)

The Messenger (a to tylko Switch i PC, więc jeśli nie macie konsoli Nintendo to :lapka: )

Minit

CrossCode

Dandara

Crossing Souls

Kenshi (że ta gra faktycznie wyszła z EA to :obama: )

La-Mulana 2

Guacamelee! 2

Monster Boy and the Cursed Kingdom

Omensight

Edited by tomzacz
  • Upvote 1

Rekomendacje ode mnie:

Pod multiplayer:

- Insurgency: Sandstorm - bo ogólnie gra się w pyteczkę
- Hunt Showdown - za świeżość i ogólnie dobrze rozwijany EA, w który bez obaw można zainwestować

Singlowe:

- Tsioque - polska przygodówka point&click z ręcznie rysowaną i animowaną grafiką

- Green Hell - również polski projekt w EA. Singlowy survival, zbliżony dość mocno chociażby do The Long Dark, z tą różnicą, że zamiast post-apokaliptycznej zimy, mamy amazońską dżunglę z fauną, florą, a nawet dzikusami. Kampania fabularna na razie w formie prologu. Poza tym jest tryb free-roam

- Agony UNRATED - nadal może nic wybitnego, ale generalnie wszystko, co było zepsute w oryginale, poprawiono w wersji unrated. Można sprawdzić przy chęciach na mocno po(pipi)oną wizję piekła :lapka:

Edited by Frantik