Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - Epizod IV: Nowa Szajba


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Pomimo tego, ze na wyprzedażą i forumkową szajbą ekscytuję się jakby to był główny element świąt, nie zapisałam się w tym roku, bo wasze prezenty w poprzednich edycjach przerosły moje wszelkie oczekiwania. Chociaż każdy jeden był super i sprawił mi dużo radości, przez brak czasu nie byłam w stanie ograć połowy z nich, co wydaje mi się nie fair i jest głównym powodem mojej rezygnacji z tegorocznych mikołajek. Drugim powodem jest to, że pracuję przez cały okres świąteczny i nie jestem pewna czy w ogóle będę mieć okazję zajrzeć na Steama.

 

Niemniej kibicuję wam w biciu kolejnych rekordów i życzę świetnej zabawy i tej świątecznej radości, którą może dać tylko niespodziewane otrzymanie upragnionej gierki :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Świetna inicjatywa - nie miałem okazji tego powiedzieć wcześniej, ale community PC bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło, nawet jeżeli nie czatuje tak ze znajomymi jak na PS4, nie siedzę na mikrofonie, to jedyna społeczność, gdzie gry się oddaje, a nie sprzedaje, gdzie każdy każdemu coś udostępni, gdzie spotkany przypadkowo chłop z forum przy jakims crapie jak Star Wars dziękuje za wspólna grę, a nie wysyła wiadomości żebym nie dożył jutra, gdzie własnie takie akcje odchodzą, jak wasze mikołajki!  Jasne, zaraz wejdzie jakiś hejter i napisze "oddają, bo taka platforma gdzie się samemu grac nie chce", "pewnie cieszą się, że w ogole kogos na serwerach spotkali", ale ja wiem swoje - z PCGamingu do końca życia już nie zrezygnuje, a nie wiele brakuje, by to była przodująca platforma w moim sercu! Wesołych Świąt wszystkim życzy "Blacharz roku 2018" xD

Edytowane przez easye
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...