Skocz do zawartości

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę wstyd się przyznać, ale ta seria to moje guilty pleasure. Może tym razem wprowadzą jakieś zmiany w gameplayu, bo od czasów xmenów to ciągle ta sama gra - _-. Lekkie zaskoczenie, że wyjdzie w pierwszej kolejności na znicza. 

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Ficuś napisał:

Wszedzie pisze ze ex ex, nawet nintendo wydawca bedzie, moze sytuacja jak z bayonetta...seria by umarla ale niny wyciągnęło reke

A widzisz, nie miałem pojęcia,że niny to wydaje. Seria do tej pory wychodziła na wszystkie platformy i dlatego wydawało mi się to typowym time exem. 

Odnośnik do komentarza

Jedna z moich ulubionych gier na licencji marvela razem z xmen legends.  Jedyny ich minus to że były proste jak sranie ale masa kombinacji bohaterów w party i ich skille robiły robotę. Podjarki nie mam żadnej na tę część. Będzie przyzwoita to się ogra jak spadnie cena do 100zł.

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza

Ja najbardziej lubiłem wcześniejsze xmen legends (to samo, tylko mniej hipków) w swoim czasie to był mokry sen na jawie dla byłego czytacza komiksów tm-semic. Jak robi to team ninja, to jest szansa na coś więcej niż średniaka. Chyba, że to akurat zespół od hyrule łoriors... 

Odnośnik do komentarza

Myślałem, że ten tytuł nikogo nie rusza, a w Stanach widzę, że trochę się jarają. Najbardziej jednak zaskoczyło mnie, że ktoś napisał o wynikach sprzedaży poprzednich dwóch części i ponoć jedynki poszło ok 4 mln, a dwójki ponad 2,5 mln. Biorąc pod uwagę, że teraz Marvel jest jeszcze bardziej lubiany niż kiedyś może się okazać, że wyrwali niezłego exa (chociaż niespodziewam się olśniewającej jakości) 

Odnośnik do komentarza

Całkiem spore zaskoczenie jak dla mnie aczkolwiek dopóki nie zobaczę więcej z gry to nie zapowiada się na jakikolwiek rozwinięcie tematu z poprzednich odsłon (które mnie jakoś nie urzekły). Poczekam to do premiery i poczytam parę recek to może zmienię zdanie. 

Odnośnik do komentarza

Biorąc pod uwagę, że jedynka i dwójka mi się podobały, a tym samym zaliczam się do fanów komiksów, to jest to dla mnie obowiązkowy zakup. Pod warunkiem że tego gdzieś po drodze nie zepsują. Dla mnie osobiście jak najbardziej pozytywne zaskoczenie...

Ciekawi mnie też czy przypadkiem nie zdecydują się przed premierą trójki wrzucić na Switch"a dwóch pierwszych odsłon...

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Styl jest specyficzny ale patrząc na grafę to poprzednie odsłony na zeszłą generację również trąciły mychą na kilometr. Tylko co się dziwić, skoro to jest gra co-opowa drop in drop out. TO zawsze zabiera sporo mocy aby 4-rka graczy śmigała na raz i kosiła zastępy generycznych przeciwników.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...