Skocz do zawartości

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Pogralem godzinkę w coopie i jest bardzo spoko.

Podoba mi się przywiazanie do detali, kazda postac jest inna, maja zupelnie  odmienne animacje (bardzo dobre). Jest sporo wstawek fabularnych, w (pipi) duzy fan service, co oczywiscie w takim tytule jest na plus. 

Rozwala mnie mlot ciagnacy Thora i agresywny, soczysty stomp Draxa po skoku. 

Poki co szeregowi przeciwnicy na minus - jakies takie ragdolle. 

Gralismy we 2, w piatek posiedzenie na 4 osoby - czyli tak jak pan jezus przykazal. 

Odnośnik do komentarza

Pogralem kilka godzin i przelaczylem się na hollow knighta.

A teraz wejdzie fire emblem.

Ale pewnie wrócę do gry.

 

Niestety gra ma kilka dość istotnych wad. Po pierwsze jak odblokujemy kogoś i nie będziemy z niego korzystać to Level nie będzie rósł. I stanie się bezużyteczny. A przynajmniej ciężko będzie bo ponownie użyć. Jeszcze może jedna postać to ok. Ale jak chciałem na 9 levelowej planszy dać samych 6 levelowych bohaterow to było ciężko z bosem. Przynajmniej na wyższym poziomie trudności. W końcu przelaczylem na inną ekipę. 

Ponoć można gdzie dolevelowac postacie w jakiś portalach ale ich nie znalazłem.

Drugi minus, niby mało istotny, to że część rzeczy jest za drzwiami które trzeba odblokować atakami o określonych własnościach. Np. tnące i uderzające. Tyle że jakoś nie może mi to wejść. Marnuje "manę" i nic. Aż w końcu magicznie wejdzie. Może czegoś nie zrozumiałem jak to się robi, ale jest to irytujące. Na tyle że przesłali to czarę goryczy i odlozylem grę. 

Smutny jest też brak większych kombosow oraz chaos potegowany przez kamerę.

 

Ale.

Fabuła jest całkiem ok. Mnostwo postaci, które rzeczywiście różnią się od siebie. Np. pajęczaki bujają się na sieci jak wykonuję skok a iron man zawisa w powietrzu. Bossowie też spoko. Jest urozmaicenie od zwykłego nawalania. 

Pewnie wrócę za jakiś czas do gry.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...