Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem że ktoś kupił sobie ten tv. Nie był świadomy że może być lipa no i okazało się że coś jest zje***e. Ale jakbym już wiedział że tam jest spory % tandetnych tv i go kupił a potem jeszcze sobie wmawiał że jest super mimo odklejającej się obudowy i paru zdechłych pikseli to tego nie rozumiem. Ale szanuję swoje pieniądze a to jest po prostu przyzwalanie na taką patologie. Niedługo to może te tv będą sprzedawane do samodzielnego montażu jak w ikei. Trzeba po tym jechać obojętne jaka to firma. Wszystkie te korpo to to samo. Generalnie chodzi o dojenie ludzi ale niektórzy uprawiają kult marek.

Odnośnik do komentarza

Na Marsa to szkoda strzepic ryja! Chlop z Balonem to zachowuja sie jakby byli lekko uposledzeni - nawet w tym temacie na 6 użytkownik posiadajacych KS7000, z 3 pisalo o odstajacej ramce, bad pixelach i innych (pipi)ach, a niektorzy przeciez robili cale tripy od marketu do marketu by w ogole znalezc normalna sztuke... a Ci co 2 strone swoje - "ze to wymysly" "ze wlasnego zdania ktos nie ma". Q(pipi)a, patrzac nawet na ten temat to jakies 50% uzytkownikow, ktorzy mieli z tym modelem problem xDD Ja wierze, ze trafiaja sie modele, w ktorym zatrzaski nie puscily, niemajacy bad pixeli, ale to zwykly los na loterii, wiec skonczcie (pipi)ic, ze nie ma z tym problemu! 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Jezu a te bóldupce znowu o ramce xD Tak, wszyscy wiedzą że w co druga sztuka ma z tym problem. Wystarczy sprawdzić przed zakupem, albo kupić droższy model (z identyczną jakością obrazu) i się nie przejmować. Tak samo jak z PS4, co druga sztuka wyje jak odrzutowiec ale jakoś ludzie się z tym pogodzili, a nie pjerdolą co trzeci post tak jak wy tutaj.

 

easye którzy użytkownicy tego forum mają odstającą ramkę w KS7000 nie licząc grzybiarza, któremu to naprawili ?

Odnośnik do komentarza

no o to wlasnie (pipi) chodzi! Wiec po (pipi) co 2 zdanie podwazajace ten fakt?  Komus to przeszkadza, komus nie - ja wrzucilem tylko info o promocji - z PS4 przynajmniej nikt nie wchodzi i nie neguje jakby mial dalna "bo mu sie trafil akurat cichy model!". Nie chce mi sie Ins szukac, byl jeszcze koles od 15 badpixeli obok siebie, ktoremu nie przeszkadzaly 3 czy 4mm odstawania, bo telewizor i tak wisi na scianie i widac to tylko z 30 cm, byl jeszcze inny koles, ktory pisal, ze Samsunga ostatecznie nie wzial, bo wyciagajac z opakowania juz byl nieszczelny - pewnie jeszcze o kims zapomnialem - EOT. 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Na Marsa to szkoda strzepic ryja! Chlop z Balonem to zachowuja sie jakby byli lekko uposledzeni - nawet w tym temacie na 6 użytkownik posiadajacych KS7000, z 3 pisalo o odstajacej ramce, bad pixelach i innych (pipi)ach, a niektorzy przeciez robili cale tripy od marketu do marketu by w ogole znalezc normalna sztuke... a Ci co 2 strone swoje - "ze to wymysly" "ze wlasnego zdania ktos nie ma". Q(pipi)a, patrzac nawet na ten temat to jakies 50% uzytkownikow, ktorzy mieli z tym modelem problem xDD Ja wierze, ze trafiaja sie modele, w ktorym zatrzaski nie puscily, niemajacy bad pixeli, ale to zwykly los na loterii, wiec skonczcie (pipi)ic, ze nie ma z tym problemu!

No ale powiedz, jak można Ciebie traktować poważnie jak dla Ciebie opiniotwórczy jest sprzedawca z saturna. Ja nie twierdzę że rzeczy typu odstajace ramki sie nie dzieją uważam bardziej ze ma to charakter incydentalny. Nie chce Cie obrażać więc na tym kończę.

Odnośnik do komentarza

Incydentalny xD No skoncz juz.

Wystarczy sprawdzić przed zakupem, albo kupić droższy model (z identyczną jakością obrazu) i się nie przejmować.
Ciekaw jestem jak sa montowane ich zakrzywione ekrany - np. KS7500, ale to juz bardziej czysta ciekawosc!
Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

 

Incydentalny xD No skoncz juz.

 

Wystarczy sprawdzić przed zakupem, albo kupić droższy model (z identyczną jakością obrazu) i się nie przejmować.

Ciekaw jestem jak sa montowane ich zakrzywione ekrany - np. KS7500, ale to juz bardziej czysta ciekawosc!

No z całą pewnością też odpadaja więc możesz zacząć swój ponowny lament i pomstowanie aaa i nie zapomnij przytoczyć opinii kierownika z saturna i bekowych kolesi od samsunga.

Odnośnik do komentarza

Easy nie muszisz mnie czy marsa od upośledzonych wyzywać, wystarczy jak tylko włączysz myslenie i naprawdę posty innych będą inaczej smakować (przypominam że jesteś użytkownikiem który kupił PS Pro bo BF1 dostał pacza poprawiającego działanie i oddał do sklepu sprzęt po tym jak wyszedł pacz pogarszający jakość BF1 - to nic że teraz jest znowu kosa, więc z kim ja "walczę"). Na tym forum na x użytkowników KS7000 chyba nikt nie miał problemów z takim odklejeniem jak pokazujesz na foto, komuś tam tylko lekko odstawała, a ty dalej swoje bo Pan z Saturna tak powiedział... Co do bad pixeli to możesz mieć je nawet UWAGA na TV Sony. Sam miałem ich kilka w swojej poprzedniej Bravi ale gurva nie robiłem śledztwa bo takie rzecz czasami zdarzają się w matrycach zarówno w TV Sony, Samsunga czy innych).

Ja mam już taką radę aby temu typowi nic nie doradzać bo i tak nie kupi nowego TV przed 2024. Ja już nie stzępie ryja.

 

ps tyle już pomyj wylałeś na ten tv, to po co w ogóle polujesz na jakieś promocje z nim związane itp.?

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Na tym forum wychodzi, ze polowa osob miala problemy z ramka, Ins sam pisze ze "pewnie co 2 sztuka", "ze wszyscy maja tego swiadomosc", to wejdzie Balon z Marsem i (pipi)a farmazony ze temat nie istnieje, a odklejanie ramki jest "incydentalne". Do tego tylko dzisiaj chlop wrzucil zdjecie z Arkadii, ja porosilem kumpla z innego saturna, ktory takze stawial nowa wystawe niedawno, no to rzeczywiscie szkoda strzepic ryja.

Kazdy normalny uzytkownik, zadowolony z zakupu widzac co sie dzieje napisalby tylko "no mi na szczescie trafila sie normalna sztuka" i zamknal temat, a nie negował wszystkie posty zwiazane z problemem i pisal, ze to bzdura wysana z palca albo przez "masonow" jak lubi pisac Mars, albo przez

Kolege kolegi taty, ktory czytał że obudowa odpada i uderza w domowników. Za 1,5 można brać inaczej nie polecam.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

juz w KS8000 i 7500 chyba nie ma problemu, przynajmniej nie wygoglowalem, ale ja w ogole nie poluje Samsunga, poki co wybieram telewizor miedzy Dx800 a Dx900, z tym ze 900tka jest troche za droga jeszcze i juz bardziej by sie oplacalo Oleda brac. 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Na tym forum wychodzi, ze polowa osob miala problemy z ramka, Ins sam pisze ze "pewnie co 2 sztuka", "ze wszyscy maja tego swiadomosc", to wejdzie Balon z Marsem i (pipi)a farmazony ze temat nie istnieje, a odklejanie ramki jest "incydentalne". Do tego tylko dzisiaj chlop wrzucil zdjecie z Arkadii, ja porosilem kumpla z innego saturna, ktory takze stawial nowa wystawe niedawno, no to rzeczywiscie szkoda strzepic ryja.

Kazdy normalny uzytkownik, zadowolony z zakupu widzac co sie dzieje napisalby tylko "no mi na szczescie trafila sie normalna sztuka" i zamknal temat, a nie negował wszystkie posty zwiazane z problemem i pisal, ze to bzdura wysana z palca albo przez "masonow" jak lubi pisac Mars, albo przez

 

Kolege kolegi taty, ktory czytał że obudowa odpada i uderza w domowników. Za 1,5 można brać inaczej nie polecam.

Ale nie tylko ja czy mars ci to pisze, np Ins też już widzę ciężko znosi kolejne twoje posty.

Poprostu już nie da się czytać tych twoich przemyśleń i hejtu po opiniach panów z Staurna czy anonimowych wpisów z sieci, a post póżniej jarasz się jakąś promocją na ten TV, gdzie tu logika, no sam odpowiedz?

Odnośnik do komentarza

Ale wiesz, ze sam zaczales (pipi) burze. Mi sie np. ciezko znosi kazdy wasze post negujace problem! na waszym miejscu gdybym byl zadowolony to olalbym w koncu ten temat, cieszac sie, ze mi ramka sie nie odkleila!

Tak jak pisze INS - PS4, na 10 sztuk kazda jest inna i chodzi inaczej - widziałeś tam kogos komu sie trafila akurat cicha sztuka, ktory przez 2 miesiace wchodzi i walczy ze wszystkimi, ktorzy pisza inaczej ? Wiec moze i tu skoncz, bo zaraz wejdzie jakis inny chlop, napisze, ze nie wzial/wzialby Samsunga, ale na wystawie ramka odstawala/czytal komentarze w sieci i zaczniesz ta sama niepotrzebna dyskusja!

No Tobie sie trafila dobra sztuka, ale polowa osob ma z tymi modelami jednak problem, jak widac przez pol roku firma Samsung nic z tym nie zrobila.

 

Dalem info do promocji,  a Samsung byl na poczatku jedynym telewizorem, ktorego mozna bylo podejrzec - jak sam widzisz sa osoby, ktorym ramka nie przeszkadza, tyle - sam poluje na zupelnie inne modele, bo ja zakochalem sie w nowych Panasonicach.  :cool:  :lapka:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

W KS8000 też odstaje, 65KS8000:

https://1drv.ms/i/s!Alm8SEKIu_w8hUCSTwNDjZWweDfA
https://1drv.ms/i/s!Alm8SEKIu_w8hUJKRm49gXHuqfiN
https://1drv.ms/i/s!Alm8SEKIu_w8hUHtXJd6Q7VeU9KX
https://1drv.ms/i/s!Alm8SEKIu_w8hUNwe2pW9W2ZMeOo

 

https://www.avforums.com/threads/samsung-ks7000-ue55ks7000-uhd-4k-tv-review.2032989/page-27

Ten link jest wystarczająco rzetelny jako źródło informacji.

 

 

Na tym forum na x użytkowników KS7000 chyba nikt nie miał problemów z takim odklejeniem jak pokazujesz na foto, komuś tam tylko lekko odstawała, a ty dalej swoje bo Pan z Saturna tak powiedział... Co do bad pixeli to możesz mieć je nawet UWAGA na TV Sony. Sam miałem ich kilka w swojej poprzedniej Bravi ale gurva nie robiłem śledztwa bo takie rzecz czasami zdarzają się w matrycach zarówno w TV Sony, Samsunga czy innych).

 

Tylko Grzybiarz, ze 3 osoby mają na 2-3mm odstajacą obudowe, ale jeśli komuś odstaje juz tyle na starcie to z czasem przecież może więcej i wielu miejscach. Obudowa tu rozkleją się pod wpływem ciepła matrycy i z czasem ten klej na pewno będzie puszczał bardziej.

 

Co do bad pixeli ktoś tutaj pisał, że miał ok 15 blisko siebie, to przecież już wygląda jak mała czarna plamka przy takiej ilości.

Samsung technicznie stworzył bardzo fajny model w bardzo dobrej cenie, ale jakość wykonania to japr.

Odnośnik do komentarza

U mnie póki co wszystko w porządku z obudową (odpukać). Starałem się wyciągać go z kartonu delikatnie, parę osób gdzieś tam pisało, że istotne jest to jak się go właśnie z niego wyciąga. Nie wiem czy to kwestia odpowiedniego złapania telewizora żeby za mocno nie cisnąc gdzieś, nie mam pojęcia, czytałem tylko takie wpisy. Generalnie ta obudowa jest bardzo ładna aczkolwiek na pewno samo wykonanie do najlepszych nie należy, za to sam obraz no to bajka, nawet bez treści HDR widać sporą różnicę w odwzorowaniu barw, kontrastu, wyższej jasności świateł porównując do mojego poprzedniego tv. Do tego trafiła mi się też bardzo dobra sztuka pod kątem równomierności podświetlenia jak na krawędziówkę a tego się mocno obawiałem, bo 3 lata temu zwracałem właśnie telewizor Samsunga przez wszechobecny banding/DSE, tam było to strasznie widoczne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...