Skocz do zawartości

+++ CHCESZ KUPIC/ZMODERNIZOWAC KOMPA?


mlodziak1993

Rekomendowane odpowiedzi

wpisz w google EVEREST i zassaj. Sprawdź jaką masz pamięć i kup o takich samych lub lepszych parametrach.

 

bez tych dwoch ostatnich :D

podchodze do tego tak, ze jestem w stanie dolozyc troche wiecej ale nie zalezy mi specjalnie na wydajnosci w grach, takze jesli jakis komponent bylby zauwazalnie lepszy to moze byc troszke drozej :P

 

Części muszą być nowe?

Odnośnik do komentarza
wpisz w google EVEREST i zassaj. Sprawdź jaką masz pamięć i kup o takich samych lub lepszych parametrach.

 

bez tych dwoch ostatnich :D

podchodze do tego tak, ze jestem w stanie dolozyc troche wiecej ale nie zalezy mi specjalnie na wydajnosci w grach, takze jesli jakis komponent bylby zauwazalnie lepszy to moze byc troszke drozej :P

 

Części muszą być nowe?

niekoniecznie, ale fajnie byloby jakby sie dalo latwo je zakupic, najchetniej przez internet.

jak mozesz to napisz orientacyjnie mniej wiecej cene dla nowych i ew. uzywanych

dzieki i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

To raczej do grania nie będzie:

 

Athlon X2 5200 -250pln

MSI K9N -150pln

GoodRAM 2x1GB 800 -70pln

SAPPHIRE X1950 PRO 256MB DDR3 -190pln

HDD Segate 160GB -110pln

Nagrywarka DVD ~100pln

Zasilacz ModeCom MC 350 -110pln

Buda - cokolwiek :)

 

Troszku budżet przekroczyłem ale chciałem żebyś mógł pograć. To są nowe części. Na używanych można zjechać niżej.

Jak Fajer wleci to pewnie wymyśli coś lepszego :)

Odnośnik do komentarza
A jakim budżetem dysponujesz? Jutro się poszuka.

 

Chcialbym sprawic sobie komputer na raty, wiec sadze, ze tak w granicach 5000-5500zl byloby dobrze sie zmiescic. Z gory dzieki za pomoc :)

 

Ta karta bylaby dobra ?http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/Radeon_4870_Sapphire_512MB_2xDVI_PCI_E_TOXIC_bulk/pelny,id,63434/

Jeszcze procek,plyta glowna, dobry zasilacz, ram przynajmniej 4gb oraz obudowa aby byla przewiewna nie musi super wygladac ;) (dysk mam, stara nagrywarke tez), ktore dobrze by sie zgraly z ta karta graficzna, zakladajac, ze jest dobra ;)

 

Bez monitora mam 19' albo podlacze do 40' tivika ;)

Edytowane przez Sanryu
Odnośnik do komentarza

Sanryu

 

i7 920

Gigabyte GA-EX58-UD4P

Crucial Ballistix Tracer 3x2 1600 CL8 (drożej i w Twoim przypadku raczej zbędne ale wrzucam jako ciekawostkę) /// Patriot Viper Series 3x1 1333 CL9 (taniej)

Corsair 520W CMPSU-520HXEU

Zotac GTX285 (taniej) // 4870x2 (drożej)

Coolermaster Dominator

 

---------------------------------------------

 

basbot11

 

c2d e5200

Gigabyte EP31-DS3L // Abit IP35 (używana)

OCZ Reaper 2x1 800 CL4

Pentagram SilentForce 460/430

HD 4850

WD 640 AAKS

Edytowane przez greah
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...