Skocz do zawartości

+++ CHCESZ KUPIC/ZMODERNIZOWAC KOMPA?


mlodziak1993

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej gorzej, bo polska wersja to kiszka.

 

Tak, akurat Boberek jest ok, ale chodzi raczej o czcionkę. Nie moge tego przeboleć. Jak można było dać w grze Ariala? ;/ Zwłaszcza jak w wersji US jest śliczny stylowy font.

 

 

Może ktoś sie wypowiedzieć o padach" Saitek P300 rumblepad i Logitech Dual Action?

 

 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Moglby mi ktos zaproponowac najtansza a zarazem dobre jakosciowo rozwiazanie na przechowywanie filmow,mp3,gier itd na odzielnym HDD?

Zastanawialem sie nad zewnetrznym dyskiem 500gb lub 1TB,ale ostatnio cos mi sie obilo o uszy o jakis stacjach dokujacych dla HDD i zwyklych dyskach ktore mozna podlaczyc na zewnatrz i niby wychodzi taniej.

 

Co byloby najlepszym rozwiazaniem?Nie zalezy mi ani na malym rozmiarze,ani podrozach itd,dysk bedzie lezal cale zycie w domu i bede sobie poprostu z niego ogladal filmy na dvd/xboxie/PC.

Odnośnik do komentarza
Ten celeron to straszne (pipi). Jeśli chodzi o grafę za tę cenę to może poszukaj gf7600 na DDR3 , ewentualnie GF7300GT na DDR3.

 

Zasilacz TAKE ME[and burn my PC] to raczej marketowe (pipi) :P

Drobna uwaga , 1650Pro jest mniej wiecej konkurentem 7600GS , 7300 nie ma startu. Tak naprawde to 1650XT byl tym szybszym od 7600. 7300GT to olalbym na starcie.

Odnośnik do komentarza

Mam jak na dzisiaj już stara plyte GA-M61P-S3 socket AM2 i jakis czas temu Gigabyte wprowadził biosa z mozliwoscia wrzucenia na moja plytke procka Phenoma X3. Dlatego tez zainteresowal mnie zakup procka Phenom Triple-Core 8650 BOX. (taktowanie 2,3ghz na rdzeniu)

Aktualnie mam X2 4000+ (taktowanie 2,1ghz na rdzeniu) i chcialem cos lepszego bo juz wymienilem grafike(9600gso) i ram(2x2gb ddr2).

Nie stac mnie narazie na wymiane plyty glownej wiec ten zabieg wychodzi dla mnie najciekawiej.

Zastanawia mnie tylko kwestia jak ten procek bedzie sie sprawowal.

Mam taka notke od Gigabyte'a.

 

If you install AMD AM2+ CPU on AM2 motherbord, the system bus speed will downgrade from HT3.0(5200MHz) to HT1.0(2000 MT/s) spec; however, the frequency of AM2+ CPU will not be impacted.

 

Za jakis tam czas zapewne wymienie sobie plyte ale narazie bym jeszcze posiedzial na starej. Jestem tylko ciekaw jak bedzie z jego wydajnoscia i czy poczuje roznice w grach na tym X3.

Odnośnik do komentarza

 

I taka stacja dokujaca moze zastapic dysk zewnetrzny?Moge tam sobie swobodnie trzymac dane na dysku wewnetrznym i przesylac przez kabel usb do kompa lub ogladac z niej filmy?

Odnośnik do komentarza

Zrąbał mi się stary komp do reszty :(

Mam do wydania 1200 zł (maksimum) na:

-płytę główną

-procek

-obudowę i zasilacz

-Ram

Myślę o czymś takim:

-Phenom x3 8450+ lub Athlon x2 6000+ (jakieś 350 zł)

-płyta z wbudowaną kartą, jakiś Asus, Gigabyte, itp. (300-350 zł)

-Ram 4 GB 800MHZ DDR2 Kingston (219 zł), może lepiej brać szybszy ram 2 GB?

-obudowa, myślę o czymś takim

-zasilacz 400W (150 zł)

 

Ze starego kompa przekładam napędy i dysk. W przyszłości zamierzam dokupić kartę grafiki, nowy dysk, itd.

Co o tym sądzicie? Może lepiej brać coś z Intelem?

Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza

płyta Gigabyte GA-G31M-S2L

ram 1 GB DDR2 800MHz Kingston

procek Intel Pentium DualCore 2Ghz 1MB Cache

 

Będzie coś z tego, czy choćbym dokupił najnowszą kartę to mi tylko Simsy pójdą? Przestałem śledzić tabelki i benchmarki odkąd mam konsole więc nie jestem na czasie. Opyla się dołożyć jeszcze z giga albo dwa ramu? Czy potrzebny byłby nowy zasilacz, teraz mam jakieś dziadostwo NoName.

Odnośnik do komentarza

witam ponownie =) tym razem potrzebna mi "buda" tak za +/- 3000 PLN'ow fajnie by bylo gdyby byla odrazu zlozona, ale jezeli nie bedzie to tez bez tragedii :)

Edit: komputerek do gier.

 

z góry dziękuję

 

procesor prawie na bank bedzie e8400

 

Edit: i klasyczne "czy szybkie"

czym się różnią te radeony:

"Palit hd 4870"

"HIS hd 4870"

"powercolor hd 4780"

poza tym, ze moge je dostac za +/- 400-600 PLN zaleznie od wlasnie tego smiesznego pierwszego czlonu nazwy?

 

Asus P5QL-E

czy

P35 P5KC (bo to moze ddr3 a tamto pierwsze chyba nie bałdzo)

i dlaczemu ?

 

jezeli jednak ta druga to czy moge na niej dac np 4gb ddr3 i do tego kolejne 2-4 ddr2 (tzn. czy to sie ze soba doda- czy nie bałdzo ?=)

 

Edytowane przez Advo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...