Skocz do zawartości

+++ CHCESZ KUPIC/ZMODERNIZOWAC KOMPA?


mlodziak1993

Rekomendowane odpowiedzi

Ta karta msi jest dobra, bo podobno OC robi sie w 2 sekundy w razie potrzeby.

Jest dobry sofcik.

Na każdej 970 robi się OC w 2sek, bo używa się z reguły softu od msi właśnie, albo od evgi. Wydajność po OC sięga 980, więc :banderas:. Do tego 90% tych kart osiąga bez zajakniecia 1500mghz. Zabawa w oc po kupnie to mus. Dawno nie było tak dobrych kart do kręcenia. :)
Odnośnik do komentarza

 Nagroda w postaci myszy komputerowej zostanie przyznana 50 pierwszym osobom, które zarejestrują tutaj zakup płyty głównej lub karty graficznej MSI.

 

Ta karta msi jest dobra, bo podobno OC robi sie w 2 sekundy w razie potrzeby.

Jest dobry sofcik.

Na każdej 970 robi się OC w 2sek, bo używa się z reguły softu od msi właśnie, albo od evgi. Wydajność po OC sięga 980, więc :banderas:. Do tego 90% tych kart osiąga bez zajakniecia 1500mghz. Zabawa w oc po kupnie to mus. Dawno nie było tak dobrych kart do kręcenia. :)

 

 

kurfa to chyba wezme, moze odzyskam troche srodkow z tej promocji.

Najpierw chcialem konsole sprzedac ;/

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

No wlasnie, ale mnie psychologicznie przycisneli :(

Tylko nigdzie nie widze ile konkretnie zwroca.

 

edit: nie ma ani slowa o kwocie zwrotu :pawel:

jakas sciema

Przecież miałeś nagłówek, że do 210zł można odzyskać. 

Odnośnik do komentarza

Racja :)

Ale plyta glowna chyba odpada, nie ma wyjscia optycznego :(


 

No wlasnie, ale mnie psychologicznie przycisneli :(

Tylko nigdzie nie widze ile konkretnie zwroca.

 

edit: nie ma ani slowa o kwocie zwrotu :pawel:

jakas sciema

Przecież miałeś nagłówek, że do 210zł można odzyskać. 

 

 

Ta, to pewnie w opcji plyta glowna za 1500 i karta za 3000 ;)

Odnośnik do komentarza

 

Sabertooth x79 i zasilacz 850W wystarcza zeby zrobic upgrade do 970 co nie?

Na pewno nie.

 

 

Upewniam sie, zasilacz to domyslam sie ze spokojnie da rade ale plyte kupowalem dawno temu, ale z tego co widze nadal jest uznawana za dobra i wystarczajaca :)

 

Smieszne bo kupilem tego kompa jakos w 2011 roku i jedyne co musze upgradowac to karta graficzna za okolo 1400zl i mam znowu dobry sprzet, nie jest zle.

 

Czezky moze kup sobie jeszcze karte dzwiekowa jak masz dobre glosniki/sluchawki :music:

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Nigdy w życiu nie wezmę już nic w morele. Jeżeli w kompie coś ci się przepali to przygotuj się na 2-3 miesiące czekanie , masę rozmów telefonicznych no i w ostateczności składanie pism. Najgorszy sklep internetowy jaki istnieje i do tej pory żałuje że składałem tam komputer. Nowsze części dokupuje już na agito gdzie reklamacja i obsługa klienta jest na najwyższym poziomie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

też tak teraz patrze to jak swojego składaka mam z początku 2013 to nawet jeszcze bebechy biorą udział w rankingach kart i procków i jeszcze tabeli nie zamykają, także wow.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Velius jaki masz proc? Rodzina Sandy czy Ivy od Intela? Bo coś mi się zdaje że w podobnym czasie kupowałem u siebie jednostkę. Ostatnio tylko kartę graficzną zmieniłem.

 

Moja specyfikacja z 2011-2012 roku:

 

Sabertooth x79 >> THE ULTIMATE FORCE << ( :D)

Intel i5 3570k Ivy

SSD Samsung 250gb

GTX 670

Corsair AX 850

RAm 8gb, zapomnialem tylko marke

Obudowa Corsair Obsidian 650D

Titanium HD

Cooler Noctua NH-D15

 

Dorzucilem jeszcze dyski HDD ze starych kompów ale musze kiedys zainwestowac w jeden duzy bo wiecznie malo miejsca, myslalem ze 1,5 TB styknie a jestem ciagle na krawedzi.

 

Osobiscie dalem kompa do zlozenia bo nie lubie sie bawic z coolerami i ich montować, zawsze cos odpada, cos nie równo, cos mnie zdenerwuje i jeszcze rozwale o sciane...

Edytowane przez Velius
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja wszystko sam zawsze składam.

 

Mój komp trochę podobny, ale jednak trochę starszy :

Procek: Intel i7 2600K oc 4,5ghz Sandy

Płyta: Msi Z77A-GD65

Pamięci: 16GB DDR3 Corsair Vengeance

Zasilacz: SuperFlower Leadex Gold 750W

Obudowa: NZXT Phantom

SSD: Samsung 128gb Pro

Cooler: Noctua NH-D14

Karta graficzna: GTX 970

Karta dźwiękowa: Audiotrak Prodigy 7.1e X-Fi ze zmienionym opampem (na LME49990)

 

Też mam z dyskiem problem bo tylko 1TB i już tylko 100gb wolnego. Będzie trzeba w przyszłości kupić coś większego. Do tego planuję też zmienić moją mychę, ale cały czas nie wiem na co, bo wszystkie są jakieś takie za bardzo świecące i odpustowe. Chodzi o jakąś gamingową.

Odnośnik do komentarza

Razer Deathadder :fsg: taka dobra i niedroga

Razery nie odpowiadają mi kształtem,testowałem bo brat ma Deathaddera. Czaję się na jakąś od Logitecha w cenie 200-250zł. Do tej pory mam G9, ale jest już w sumie bardzo wysłużona.

 

@UP: Wygląda ok, może tą? Ktoś już miał z nią do czynienia? Podobny kształt do G9 z tego co widzę.

 

Klawa u mnie też mechaniczna Logitech G710+. Świetny sprzęcik. :)

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...