Skocz do zawartości

Baldur's Gate 3


ireniqs

Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji końcówki questa Shadow sobie uświadomiłem jakie wkurzające są tu loadingi. 

Spoiler

Trzeba było trochę wczytywać żeby się ładnie wylosowało na pierwsze tury :) 

 

I to bardziej boli po pykaniu sobie w dlc do RE4, gdzie są praktycznie nieistniejące. 

 

A co do samego questa 

Spoiler

Shadow u mnie odrzuciła Shar w końcówce aktu 2, i teraz "uwolniła" rodziców. Ciekawi mnie jak wygląda cały quest jak zostanie dark czymś tam - i czy wtedy można coś zrobić z tym lustrem co jest na końcu hali za rodzicami bo teraz checki nie przechodzą. 

 

Odnośnik do komentarza

Widzę wszyscy podobne wrażenie na początku. Tak jak było wspomniane wcześniej rozkręca się. 

 

Godzinę temu, messer88 napisał:

Przy okazji końcówki questa Shadow sobie uświadomiłem jakie wkurzające są tu loadingi. 

 

 

A co do samego questa 

  Ukryj zawartość

Shadow u mnie odrzuciła Shar w końcówce aktu 2, i teraz "uwolniła" rodziców. Ciekawi mnie jak wygląda cały quest jak zostanie dark czymś tam - i czy wtedy można coś zrobić z tym lustrem co jest na końcu hali za rodzicami bo teraz checki nie przechodzą. 

 

 

Na PC nie są uciążliwe te czasy ładowania. Co do questa mam tą samą drogę z drobną różnicą 

 

Spoiler

Mogę wejść w interakcję za pomocą wiedzy tajemnej 

 

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, stoodio napisał:

Początek ostatniego rozdziału bardzo senny. Coś jest na rzeczy z pacingiem w trzecim akcie - rozgrywka i fabuła się rozmienia na drobne.

3 akt jest od zera do bohatera (miasta bohatera, tzn. początek jest słaby, a potem nagle się robi GOAT akcik, jak się już ogarnia).

 

Szczególnie jak się grało w BG1 (i 2).

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, messer88 napisał:

Ciekawe jak się sprzedaje na konsolach. 

 

Fajnie że im się udało, ale pytanie skąd taki sukces. Marka niby pc "legendarna" ale nie są to gry dla każdego. Marketing też nie wydaje mi się zbyt głośny, chyba że ludziom tak się spodobało ruchaniem z misiem? :) 

Obserwowałem to od dawna, w EA gra miała poniżej 100k, Reddit starych Baldurów ma ~90k, był masywny skok po "misiach", ale potem to już poszło recki 96-97, rekordy na Steam i się samo rozkręciło. Pytanie, czy to jednorazowe, czy Baldur i Larian już wszedł na stałe do topu, trochę sytuacja jak z Elden Ring, gra niby hardcore, a popularność/sprzedaż niesamowita. To jedne z tych gier, gdzie logika podpowiadała sukces, a wyszło GTA cRPGów i GTA soulsów xD. 

Odnośnik do komentarza

Rynek PC jest obecnie większy niż cały konsolowy a komórkowy większy niż PC + konsole. Trochę się czasy zmieniły.

 

No mają gdzie pchać te kopie na PC. To nie lata 90 ,że granie na PC to było tylko dla entuzjastów a sprzedanie kilkuset tysięcy sztuk oznaczało komercyjny sukces. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...