Skocz do zawartości

Baldur's Gate 3


ireniqs

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, messer88 napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

Ja chyba w następnym przejściu to jak najprędzej będę chciał zajebać cesarza xd Może oddając artefakt już na początku githyanki? Chociaż to może pewnie spowodować że Shadow ucieknie z drużyny. 

 

Spoiler

Nie wiem, zajebie go w 3cim przejściu najwyżej, na razie żyje, ale nie wiem jeszcze jak rozegram ending, pewnie jak na dziecko Bhalla przystało, krwawo xD. 

 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, PiotrekP napisał:

Widać tylko ja i osoby z yt miały problem z tym testem skoku wiary. Nawet z yt myślałem, że coś obok rozkurvie przez skok na ostatnią platformę. Zmarnowałem na to za dużo czasu.

Wszystkie te próby w BG3 i ogólnie zagadki można rozwiązać bruteforcem w razie czego, np. Używając umiejętności latania w tej próbie o której wspominałeś, albo zabijając zjawę w innej itd. itp.:) 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, messer88 napisał:

 

  Ukryj zawartość

To ze szczurami niby? Mi się zrespił 1 z którym mogłem gadać. Poszukałem info na necie i to zupełnie inaczej miało wyglądać więc olałem i zabiłem rogatego. 

 

Dokładnie, widzę, że jest to totalnie zabugowane. W ogóle w akcie pierwszym było gkadziutko i nie miałem żadnych błędów, a od 2 już coś zaczyna się dziać.

Spoiler

Pierwsza walka z kethericem - triggeruje się przerwynik a moje postacie mają od niego debuff przerażenie i nic się nie da z tym zrobić, na szczęście w tym przypadku szybki loading do poprzedniego zapisu i lecimy dalej 

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, PiotrekP napisał:

Klatkarz w mieście faktycznie leci jak cholera, trzeba się pobawić ustawieniami (chyba że są jakieś mody na poprawę optymalizacji). Póki co muszę posprzedawać fanty bo za dużo tego mi się wala po kieszeniach. 

Nie ma modów, ale są procki z 3D cache :). 

 

Został mi final boss w runie Dark Urge typowa zła postać pasuje jak ulał do tej gry, według mnie to jedna z niewielu gier, gdzie zła postać jest znakomicie odwzorowana i cały wątek Dark Urge (złego przynajmniej) widać, że został idealnie wpleciony w całą historię. Top. 

Odnośnik do komentarza

@KrYcHu_89 mam pytanie, pewnie głupie, ale google nie kuma o co mi chodzi. W 3 akcie

Spoiler

jak już jestem w Dolnym Mieście, gadałem z Gortashem i dałem pakt na przeczekanie. Teraz nie mogę wrócić do lokacji z poprzednich aktów. Da się to potem zrobić? W fast travel mam tylko te punkty na tej mapie.

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, PiotrekP napisał:

@KrYcHu_89 mam pytanie, pewnie głupie, ale google nie kuma o co mi chodzi. W 3 akcie

  Ukryj zawartość

jak już jestem w Dolnym Mieście, gadałem z Gortashem i dałem pakt na przeczekanie. Teraz nie mogę wrócić do lokacji z poprzednich aktów. Da się to potem zrobić? W fast travel mam tylko te punkty na tej mapie.

 

W akcie 3cim nie można już wrócić do lokacji z poprzednich aktów. 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, PiotrekP napisał:

@Dalhi taki net, czy tylko tutaj taki problem? 

20Mb/s, taki Baldurs Gate 3 to 40 godzin ściągania a wykrzaczył mi się już dwa razy instalator. Pierwszy raz gog galaxy odmówił posłuszeństwa, ale już chyba zdiagnozowałem problem, pluł się o format plików co było winą jak się domyślam programu który użyłem do łączenia partycji żeby sobie miejsce na SSD zrobić. Drugi raz ściągałem pliki instalatora offline ze stronki gog przez zewnętrzny program, po pobraniu okazało się  że wszystkie były uszkodzone xd. Teraz jeszcze raz instalowałem przez galaxy, ale ustawiłem żeby pobierał pliki na zewnętrzny dysk. Na szczęście się udało i ręcznie przerzucam pliki na SSD, niedługą będę wiedział czy będzie działać. Kolejny raz się nie będę z tym pitolił jak coś się wysypie to idzie zwrot i jednak czekam na wersję na xboxa. To już półtora tygodnia boksowania się, na konsoli nigdy nie miałem takich cyrków i grałbym już od tygodnia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...