Skocz do zawartości

Apple Arcade


grzybiarz

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba lepiej założyć osobny temat, niż łączyć z pozostałymi grami mobilnymi.

 

Wciągnął mnie Golf, oraz Oceanhorn 2, a tak poza tym to chyba tyle... co prawda cały czas testuję (pierwszy miesiąc za free), jednakże spora cześć gier to takie „mobilne pierdółki”, do ogrania jednym przyciskiem. Niby jest obsługa pada, ale często postać sama się porusza :/

Mialem nadzieje w tym rpgu od SquareEnix, ale... nie wiem jak wejść do budynku. Klikam paluchem wszędzie i nic się nie dzieje. Grał ktoś?

Raczej się nie skuszę na abonament - chyba ze bym miał iPada z wielkim ekranem, to bym się zastanowił. Wychodzi 300 zł za rok, więcej niż PS plus z grami AAA na duże konsole. Trochę sporo.

Ps. Hot Lava na steam za 7 dyszek, wiec warto tu sprawdzić wcześniej za free:)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 17
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Testuje ktoś? Ja dziś rozpocząłem, sprawdziłem Oceanhorn 2, Shantae, Raymana. Oceanhorn mógłby chyba zainteresować tylko kogoś, kto nie ma innego sprzętu do grania. No niby fajnie wygląda, ale drętwe to i nudne. Szkoda czasu. Shantae wiadomo, ale bez pada raczej niegrywalne. Rayman to to samo co wcześniejsze Raymany mobilne. Czyli ok, ale o wiele gorsze niż Mario Run. Teraz ściągam Stelę, filmik z gry zrobił na mnie bardzo duże wrażenie. Jest coś tam jeszcze godnego uwagi?

Odnośnik do komentarza

Grindstone to już jest właściwie kultowy klasyk, a Shinsekai czy Bleak Sword zbierają bardzo dobre recenzje.

 

Po wielu latach, znowu jest ten moment, kiedy aż mnie korci kupić iPhone'a dla gierek. Samo uczucie, że jest coś dobrego, co jest... tylko na iPhone'ie. Poprzedni taki moment był bodaj w 2015. Oczywiście patrząc trzeźwo te gry nie są warte kupowania iPhone'a, ale zakładam, że są warte 5 euro miesięcznie. 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ok włączyłem trochę gier. Grindstone, Shinsekai, Sayonara, Assemble, Jenny LeClue, Mutazione i Bleak Sword.  Na pewno są warte swojej ceny, w tej ilości i jakości. Nie wiem tylko, jak ta usługa ma działać na dłuższą metę. Widać, że w gierki idzie sporo pracy, bo działają na różnych urządzeniach. Nawet na iPhone'ie SE działają bardzo dobrze (czasami tylko pierwszy loading gdy się pierwszy raz włącza grę jest dłuższy), tylko, no, deczko oko wykol żeby coś widzieć na ekranie iPhone'a SE, jednak zdecydowanie są robione pod większy. Ale da się ogólnie grać spoko. 

 

Grindstone jest zarąbisty. Ogólnie te gierki można by było wydać na Switcha i niektóre wyjdą, a przy innych tylko szkoda, że nie wydano, bo jednak granie na telefonie to zawsze kompromis. Symulacja gałek jak w Shinsekai po prostu zawsze będzie ciulowym rozwiązaniem w porównaniu do gałek, itd.

 

 

Ale jako jednorazowy zastrzyk dobrych gierek na pewno jest sympatycznie dla każdego kto z jakiegoś powodu już używa produktu Apple. 

 

Apple zapłaciło wielu dobrym twórcom gierek, by zrobili coś na małą skalę - w tych gierkach jest ta przyjemna skromność rodem ze złotej epoki gamingu komórkowego i oczywiście epoki DS-a, której duże produkcje nie mają. 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Monomals to kolejna bardzo fajna gra, która jest niestety ekskluzywna dla Apple Arcade. Przy takim sterowaniu (wirtualna gałka, wirtualny przycisk A) aż się prosi o wersję konsolową, no ale niestety nie. Powiedzmy, że gra to platformer, z dodatkowym trybem music makera. Bardzo sympatycznie to jest zrobione i przyjemnie się robi pioseneczki z gotowych elementów. Mam nadzieję, że może to tylko czasowy ekskluzyw i jednak im pozwolą to wydać jeszcze kiedyś na Switcha. No ale dla posiadaczy Apple na pewno gratka.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Wiem ze granie na telefonie nikogo, ale Apple ostatnio wrzuciło sporo fajnych gier 

 

Fantasian od Mistwalker

 

World of Demons od P+ 


 

nowy gra z serii Kingdom Rush 

 

oraz muzyczna gra 

 

 


 

oprócz tego sporo płatnych gier wylądowało w usłudze jak mini metro, don’t starve itd jest w czym wybierać najlepsze w tym wszystkim jest to że można grać na każdy urządzeniu oraz to ze te gry całkiem znośnie wyglądają na TV

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...