Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - Epizod V: Free-For-All


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra doszedłem do siebie. Serdecznie dziekuje @WolfVeto , wspaniały prezent, troche głupio przyjmować zwlaszcza ze nie wlecialy jeszcze obniżki, ale zaskoczenie niesamowite. Uważaj tam na siebie wariacie i zablokuj kredytówke bo bedziemy musieli Cie ratowac w te świeta zamiast kupować gifty :santa:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Matriks_1111 napisał:

Ja się w PC nie bawię, pamiętaj :P

coś wymyślę.....

Teraz, Velius napisał:

Dobra doszedłem do siebie. Serdecznie dziekuje @WolfVeto , wspaniały prezent, troche głupio przyjmować zwlaszcza ze nie wlecialy jeszcze obniżki, ale zaskoczenie niesamowite. Uważaj tam na siebie wariacie i zablokuj kredytówke bo bedziemy musieli Cie ratowac w te świeta zamiast kupować gifty :santa:

Wszystko wyliczone.. i to jest w tym wszystkim najpiękniejsze :)

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, blantman napisał:

A można na gogu kupować prezenty? bo widze że xbox lata a i nintendo w tamtym roku latało ?  

Bo wiecie wyszła ostatnio na gogu taka jedna wspaniała gra i trzeba was doedukować w jej za(pipi)istości:rayos:

Disco Elysium mozesz tez sprezentowac na steam ;)))

Odnośnik do komentarza

Panowie, ja niestety, podobnie jak @blantman kilka stron wcześniej, deklaruję z wyprzedzeniem, że niestety nie wezmę udziału w tegorocznej edycji forumkowej szajby

Z wolnymi funduszami u mnie w tym roku bardzo krucho, a jeszcze gorzej z chęciami do gierkowania. Wstyd się przyznać, ale lwiej części zeszłorocznych giftów nie ukończyłem, a niektórych nawet nie odpaliłem :dunno:Do niekończącej się kupki wstydu dochodzą jeszcze gejpassy i inne Origin Accessy, tak więc no nie widzę sensu, żeby ktoś wydawał tu dla mnie swoje ciężko zarobione piniondze

 

Tym niemniej z przyjemnością będę obserwował co się dzieje :ohboy:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...