Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - Epizod V: Free-For-All


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostrzegam że raczej nie będę aktywnie brać udziału mam tyle gier że nie przejem wszystkiego. Plus abonamenty jak origina  (they are bilions. tropico) czy game pass (imperator) mocno drenują moją wish liste :) Chętnie tu będę zaglądał może coś z partyzanta kupie ale nie traktujcie mnie jak pełnoprawnego członka zabawy :) po 3 latach czas na przerwę :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, blantman napisał:

Ja ostrzegam że raczej nie będę aktywnie brać udziału mam tyle gier że nie przejem wszystkiego. Plus abonamenty jak origina  (they are bilions. tropico) czy game pass (imperator) mocno drenują moją wish liste :) Chętnie tu będę zaglądał może coś z partyzanta kupie ale nie traktujcie mnie jak pełnoprawnego członka zabawy :) po 3 latach czas na przerwę :)

Uhmmmmm :D

Odnośnik do komentarza

Podobno start winter sale 19 grudnia, niedobrze, bedzie trzeba wytrzymac te 2-3 dni zeby było blizej swiat. No i przypominam ze przewaznie wszystkie promki wskakuja po kilku godzinach od startu, czasem nawet 10 godzin moze to zajac, zanim sobie cos kupicie.

 

Spoiler

Przypominam o porządkach na wishlist :cool:

 

Odnośnik do komentarza

No Panowie, moje konto było w uśpieniu do właśnie tego momentu! Już nie mogę doczekać się aż ruszy akcja i będą latać prawdziwe bomby na lewo i prawo, ahh już czuję tą magię świąt. U mnie święta w tym roku nieco inaczej bo spędzam je na Wyspach, więc mogę mieć trochę okrojony budżet, ale na pewno nie uchronicie się przed moim prezentowym ostrzałem!! <3

Jezu jak uwielbiam to co tu się dzieje co roku, wiem że forumek już tak nie hula jak kiedyś, ale cieszy mnie że ta akcja cały czas ma miejsce, chociaż nie do końca mi się  podoba to że mamy "free-for-all" bo tak można było wejść w temat i rzucić okiem kto bierze udział w wydarzeniu i wybrać sobie ofiarę, a jak się ma trochę tych znajomych na steam ( ponad 100 na liśćie ), to czuję że może ktoś mi umknąć jeśli chodzi o prezenty. Może zrobimy po prostu przypominajkową listę zeszłorocznych mikołajów?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...