Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, JeDaj napisał:

Jakoś te dzielenie im chyba szwankuje. Razem z kumplem mamy tak zrobione, że on ma swoją konsolę jako moja domowa a mój seX jest jego domową. I niestety nie mogę grać w jego gry. Po odpaleniu jakiejś jest komunikat aby włożyć płytę lub kupić sobie w ms store.

Ktoś może miał podobny kłopot?

xbox oczywiście podłączony do sieci?

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, JeDaj napisał:

Jakoś te dzielenie im chyba szwankuje. Razem z kumplem mamy tak zrobione, że on ma swoją konsolę jako moja domowa a mój seX jest jego domową. I niestety nie mogę grać w jego gry. Po odpaleniu jakiejś jest komunikat aby włożyć płytę lub kupić sobie w ms store.

Ktoś może miał podobny kłopot?

Cos zle robicie, bo ja bratu tak udostepnilem wszystko.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście że oba xboxy podłączone do sieci. Zarówno elektrycznej jak i internetowej

Incz, wiesz, wcześniej jak miałem one x, to wszystko też działało bez problemu. Teraz po zmianie na seX jakoś nie chce to zaskoczyć. Dlatego zastanawiam się, czy ktoś tu ma seXa i na nim czyjeś konto ustawione jako domowe. I czy mu to działa.

Bo w drugą stronę działa bez problemu. Kumpel na one gra spokojnie w moje gry.

Odnośnik do komentarza

[mention]20inchDT [/mention] nie ma takiej opcji. Znam jego hasło. Osobiście ustawiałem wczoraj jego konto na swojej konsoli. Restarty robiłem.

Jak odpalę jego konto to oczywiście np. w metro exodus mogę grać. Ale na swoim koncie nie mogę tego odpalić. Będąc zalogowanym na jego konto, wchodzę w ustawienia i tam jest informacja, że to jego konsola domowa. Nie ma tutaj jakiejś filozofii. A jednak jakoś nie chce zadziałać.

Odnośnik do komentarza

Pytanie kto komu daje konto? 

 

Ty grasz na sexie, masz golda, game passa itd - nie ustawiasz konsoli domowej

On pobiera Twoje konto i tu daje konsola domowa 

 

Tylko tyle 

Ty grasz we wszystko bo to kupiłeś/masz w abonamencie 

On gra we wszystko bo konsola domowa 

 

Oczywiście konsola domowa ustawiasz na swoim koncie ale jego konsoli - jego profil kompletnie cię nie interesuje 

Edytowane przez maciekww28
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, pawelgr5 napisał:

Dziś ma być jakaś niespodzianka czy tylko te słuchawki? Ktoś wczoraj hypował w statusach że ma być dobrze.

prawdopodobnie wieczorem będzie news o podbijaniu rozdziałki i podwojeniu płynności (gry które chodziły w 30fpsach dostną boosta do 60) w   starych grach. Ale to nic pewnego

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, PanKamil napisał:

To, ze będzie coś  na wzór dlss wiadomo od dawna i w x znajdzie się directml. Myślałem, że to już działa w gears ultimate.

Ale, że co wiadomo? Że dlss będzie w xsx? Bo z tego co słyszałem to tylko tyle, że ms pracuje nad swoją rekonstrukcją. Masz jakieś info tego czy tak sobie rzucasz? Bo jeśli kopia dlss to byłaby to większa bomba niż te 60 fps. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Figuś napisał:

dlss to nic innego jak ten maschine learning zapowiadany od AMD, podobna technologia tylko nazwy inne.

3 minuty temu, PanKamil napisał:

Wystarczy wpisać w Google xbox directml i jest tego pełno.

Miałem na myśli linki, które wskazują na ten dzisiejszy pokaz i powiązanie tego z tym co wpisałeś. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, lpcl napisał:

Microsoft pracuje lub pracował nad własną technologią rekonstrukcji obrazu za pomocą A.I (czyli podobna technologia co DLSS od Nvidii)

https://wccftech.com/xbox-series-directml-powered-dlss-like-ai-upscaling-is-an-area-of-very-active-research-for-microsoft/

microsoft-directmlHD-1-740x614.jpg

Xbox Series X i S mają hardwareowe wsparcie dla Machine Learningu

 

ale jestem sceptycznie nastawiony czy ta technologia jest już gotowa

 

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, ASX napisał:

Microsoft pracuje lub pracował nad własną technologią rekonstrukcji obrazu za pomocą A.I (czyli podobna technologia co DLSS od Nvidii)

https://wccftech.com/xbox-series-directml-powered-dlss-like-ai-upscaling-is-an-area-of-very-active-research-for-microsoft/

microsoft-directmlHD-1-740x614.jpg

Xbox Series X i S mają hardwareowe wsparcie dla Machine Learningu

 

ale jestem sceptycznie nastawiony czy ta technologia jest już gotowa

 

 

Spoko słyszałem o tym tylko początek zdania wydał mi się dziwny bo

"dlss to nic innego jak ten maschine learning zapowiadany od AMD"

dlss to machine learning a podobno samo amd pracuje nad trochę inną technologią. 

Poza tym jestem też sceptyczny czy tak szybko udałoby się ms to ogarnąć. 

BTW właśnie piszę na supporcie z jakimś typem co jest graczem i powiem wam, że lepiej ogarnia niż tamci z supportu co pracowali na etat. A mr Wredny podał, że z nimi nie będzie gadał bo się uja znają. :D

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...