Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, LiŚciu napisał:

No ale gameplaye z tych gier przeniesionych na 2023 chyba będa, nie? Przynajmniej Starfield?

 

Jasne, że będą, ale jednym z grzechów głównym MSu (oprócz niewydawania gier które zapowiedzieli :reggie: ) jest to, że zapowiadają tytuły widmo z datą premiery na 202x. Mieli okazję się poprawić, no ale MS.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, MaLeKrSkr napisał:

Ja na cuda nie liczę. Jak nie pokażą "Starfield" i "Redfall", to ja już nie wiem co oni tam ćpają. Chciałbym pokaz "Awoved", no ale po ostatnich numerach M$ jakoś w niego nie wierzę. A co dopiero myśleć o "Perfect Dark", "Fable" i innych tytułach :/ To i tak wyjdzie pewnie dopiero za 3-4 lata najwcześniej. Jeżeli wyjdzie. 

 

Może tym razem sie nie uda, ale na następnych zawodach w następnej generacji napewno utrą nosa Sony! :obama: 

Odnośnik do komentarza

mi też opadł hajp na tegoroczną konferencje. Jeszcze kilka miesięcy temu liczyłem na solidny pokaz, z gierkami które zaraz wyjdą, a teraz jak przesunęli Starfielda i Redfalla to została olbrzymia pustka  w kalendarzu wydawniczym i  sam nie wiem czego się spodziewać.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, MaLeKrSkr napisał:

Ja na cuda nie liczę. Jak nie pokażą "Starfield" i "Redfall", to ja już nie wiem co oni tam ćpają. Chciałbym pokaz "Awoved", no ale po ostatnich numerach M$ jakoś w niego nie wierzę. A co dopiero myśleć o "Perfect Dark", "Fable" i innych tytułach :/ To i tak wyjdzie pewnie dopiero za 3-4 lata najwcześniej. Jeżeli wyjdzie. 

 

Jakich numerach?  co masz na myśli?

Starfield i Awoved to pewniaki i może Redfall, co do Fable to wątpię ale jak będzie to miło się zaskoczę. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Lord Protector napisał:

Jakich numerach?  co masz na myśli?

Starfield i Awoved to pewniaki i może Redfall, co do Fable to wątpię ale jak będzie to miło się zaskoczę. 

 

Pewnie chodzi o gry z piekła developerskiego. A przy Fallout 4 i F76 naprawdę nie ma co stawiać na to, że SF będzie kozackie, a tym bardziej na start. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Czoperrr napisał:

Tak wchodzę do tematu po paru dniach przerwy i co ja tu widzę, jakieś dziwne marzenia :D Skąd te pomysł o DD i grach Capcomu?

 

W listopadzie 2020 doszło do ogromnego wycieku danych Capcomu. Z dokumentów wynikało, że Dragon's Dogma 2 istnieje i miał wyjść w drugim kwartale roku fiskalnego 2022. Potem tytuł pojawił się na słynnej liście Nvidii. Wszystkie daty to oczywiście placeholdery, ale cała reszta sprawdza się na razie niemal w 100%.

 

QstYhM0.png

 

 

 

Ostatnio wystartowała jubileuszowa strona https://dragonsdogma.com/ z okazji 10-lecia Dragon's Dogma.

Tego samego dnia reżyser DMC i DD napisał na twitterze:

 

 

Na forum Neogaf (ale nie tylko) jeden koleś napisał tak:

 

Wurym5E.png

FtcG1Cf.png

u2JqK3y.png

 

 

 

 

No i jak pamiętamy Devil May Cry 5 został pokazany na konferencji Microsoftu, dlatego umieściłem DD2 w swoich przewidywaniach. ;)

Odnośnik do komentarza

Ostatnio bethesda otwierała i zamykała show.  Czy tym razem to powtorza? Mysle, ze pokaz starfielda bedzie najdłuższy i raczej zostawia to gdzies pod koniec, albo jako ostatnia rzecz. Na poczatku najlepiej bedzie jak beda strzelac trailerami jeden po drugim jak rok temu. Otwieramy Avowed motherfuckers. Obsidian na ratunek trzema grami!

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, ASX napisał:

mi też opadł hajp na tegoroczną konferencje. Jeszcze kilka miesięcy temu liczyłem na solidny pokaz, z gierkami które zaraz wyjdą, a teraz jak przesunęli Starfielda i Redfalla to została olbrzymia pustka  w kalendarzu wydawniczym i  sam nie wiem czego się spodziewać.

 

A mi znacznie wzrósł, bo tak naprawdę po raz pierwszy nic konkretnego o konferencji nie wiemy. Same prognozy, przewidywania, żadnych potężnych przecieków. Co w sumie jest odświeżające, ale też może się zmienić za kilka dni jak jakiś Twitterowiec postanowi wrzucić pełną listę.

Odnośnik do komentarza

Czymś trzeba się ekscytować - czerwiec to jedyny taki miesiąc w giereczkowie. I nie samymi exami się żyje, więc jeśli w tym tygodniu dostanę na przestrzeni różnych eventów (PC Gaming Show, SGF Geoffa, Xbox) np. gameplay Callisto Protocol, Space Marine 2, Modern Warfare 2, może jakiś teaser od Kojimy, nowe Kingdom Come Deliverance (to już 5 lat panowie z Warhorse!), zajebiste indyczki od Devolvera, to mam co chciałem. :asax:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...