Jump to content

Soul

Użytkownicy
 • Content Count

  569
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Soul last won the day on November 21 2020

Soul had the most liked content!

Community Reputation

401 Wybraniec

1 Follower

About Soul

 • Birthday 06/09/1986

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa
 • Zainteresowania:
  Gry/konsole/airsoft
 • GamerTag:
  Lightning Step
 • PSN ID:
  Soulkezu

Kontakt

 • GG:
  Brak

Recent Profile Visitors

920 profile views
 1. Oczywiście, że są lepsze i gorsze matryce OLEDÓW, te lepsze trafiają do wyższych modeli, te słabsze, które z jakiś powodów nie spełniają standardów trafią do najsłabszych i to nie jest żaden mit. Różnica w LG między modelami B a C, to nie tylko procesor ale też jakość matrycy i jej wykonania. Mój OLED to Philips nie LG, wiem, że w nim siedzi ta "lepsza" matryca bo firmy, które kupują od LG matryce nie biorą pierwszego lepszego produktu z brzegu, żądają tych lepszych matryc. Oczywiście, że technologia LCD też może się wypalić, ale jest to raczej rzadka cecha tego panelu ale jednak m
 2. A takiego buga miałem wczoraj chyba najgrubszy jaki mi się trafił
 3. @Figuś On mówi a ja dalej robię swoje i napier...w giereczkę
 4. To nie wiem jak Ty go wypaliłeś u mnie jak za długo jest jeden ekran patrz gram w CP, to sam mówi, że pora odpocząć .
 5. B6 miał swój automatyczny wygaszacz ekranu?
 6. @easye Przyciemnianie matrycy, odpalenie wygaszacza ekranu, przesuwanie stałych elementów automatycznie co jakiś czas, czy w końcu komunikat, że za długo oglądasz to samo pora na szybkie odświeżenie pixeli czyli wyłączenie TV i poczekania 10-15 minut. @WisnieR Na YT to huja zobaczysz, no ale próbuj dalej.
 7. Z wypalaniem mają wszystkie, ale im nowsze modele tym lepiej sobie z tym radzą, jest masa opcji, które z tym walczy, których twoja b6 na oczy nie widziała, robiłem przy tym i mi do łykania bełkotu, daleko A ulotki to są dla januszy w sklepie przy TV, które ja czytam tylko i wyłącznie z ciekawości, wiedzą chłonę od osób, które mają o tym pojęcie, które tym całym zagadnienie zajmuj się PRO i z tego żyją. Oczywiście, że długie odświeżanie pixeli to nic nowego, to w zasadzie pierwsze co się pojawiło i dalej ma swoje 5 minut i warto z tego korzystać jak się siedzi i ogląda TVN
 8. @easye Ja to rozumiem, ale wiedz, że nowsze modele nie mają z tym takiego problemu, po za tym jak oglądasz to samo to rób dłuższe odświeżanie pixeli, po to ta opcja jest dla takich właśnie użytkowników, mój oled sam zgłasza problem gdy chce to zrobić bo za długo gram Cyberpunka 2077. No jak Ty od B6 oczekiwałeś cudów no to wybacz, źle szukałeś.
 9. @Schranz1985 Jak się nie widzi obu technologii obok siebie, w tym samym momencie to nawet człowiek nie widzi tej różnicy. @easye Nie no jak Ty miałeś B6 to o czym jest rozmowa, po za tym oglądanie non stop TVN czy innej siary tego typu to też niezły wyczyn, podziwiam.
 10. Mi tylko chodziło o tą konkretną wypowiedź, którą zacytowałem, pozdro Jakiego Oleda miałeś?
 11. No tymi masonami jest Samsung i fakt istnienia paru firm, które te matryce produkują i z tego żyją, tak w drodze wyjaśnienia Ja nie mówię, że każdy ale większość Januszy z uwagi na nie wiedzę wybiera LCD. Kończ kończ bo wiedzy Ci brak i argumentów co widać na załączonym obrazku.
 12. Niestety dość często, marketing i gruba kasa która stoi za technologią LCD nigdy nie pokaże jaka prawda jest, LCD to przestarzała technologia, której miejsce jest na śmietniku jak dla mnie. Ludzie od lat karmieni są kłamstwami w każdej możliwej dziedzinie dla mnie wybór między LCD za 5k a oledem z 6K jest oczywisty nie jestem januszem, któremu w sklepie jakiś sprzedawca coś wmówi. Jestem świadomym konsumentem przerobiłem już wszystko, zrobiłem paręnaście porównań i dla mnie w domu lepszej jakości nie uświadczysz a wieczorem gdy jest ciemno w pokoju to już w ogóle nie ma co zbierać z LCD,
 13. Póki co kończę grę drugi raz 160h zleciało, na pewno wrócę do niej przy okazji patcha pod Sereis X i na pewno ogram oba dodatki, a jak MP okaże się świetny to i ten 23 jest jak najbardziej możliwy
 14. To jest jedyny TV LCD, który mógł walczyć jak równy równym z OLEDEM, reszta które są dostępne na ten moment nie mają nawet pojary do tego co oferował Zd9.
 15. Robiłem porównanie dwa lata temu stawiałem OLED z najlepszymi samsungami i sony, dalej to OLED dawał dla mnie najlepszy obraz. Widziałem też w akcji nowe TV od Samsung/Sony na tle oledów i dalej trzymam się swojej wersji.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.