Skocz do zawartości

Two Point Hospital


Norbi777

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czemu temat w grach na switcha jak przeszedłem chyba z 2 lata temu grę na innej platformie :reggie: ? To teraz każdy indyk portowany z pc będzie miał swój temat :) Ciekawe jaka cena na start gry która można ograc na kompie sprzed 9-10 lat za 20-40 zł na pc xD 

 

Nie wiem jak sobie poradzą z przeniesieniem sterowania na pada. Nie jest to turówka i dużo rzeczy szczególnie w późniejszych etapach gry trzeba w miarę dobrze ogarniać. Jak szpital się rozbudowuje to w pewnym momencie mamy wielki teren pełen różnych losowych zdarzeń. Bez myszki sam nie wyobrażam sobie gry. Często trzeba najechać na jakiś kosz przepełniony,  kwiatek usychający czy sprzęt zepsuty. Oby nie zrobili sterowania dla leniwych jak w age of wonders planetfall (odpadłem z wersji konsolowej i przerzuciłem się na pc) czyli gałka pada = myszka :sick:

Odnośnik do komentarza

Kiedyś zagrywałem się w Theme Hospital na starym pececie, zacna gierka była. Wczoraj przy okazji nowych erpegowych zakupów w Game widziałem tą grę i nawet oglądałem. Być może kiedyś się skuszę ale backlog i tak mam już duży, bo mi cebula w S4 zjada masę czasu więc TPH sobie poczeka.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, devilbot napisał:

Z recenzji dowiedziałem się, że wersja na switcha ma wycięty sandbox mode a kosztuje 160zł. Ale jest przenośnie ale czad! Nintendo nie zmieniaj się :yao:

 

Dotknęlo to wszystkich wersji konsolowych, natomiast developer zarzeka się, że owy brakujący element zostanie dodany bezpłatnie w ramach patcha z końcem marca. Również najnowszy DLC dostępny na PC, zostanie dodany w przyszłości. Z tego co też zrozumiałem z recenzji, dwa pozostałe DLC są dodane bezpłatnie do wersji podstawowej. Co prawda czytałem to w kontekście recenzji na PS4, ale przypuszczam że tyczy się to wszystkich portów na konsole ;)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...