Jump to content

Two Point Hospital


Norbi777

Recommended Posts

  • Replies 15
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Czemu temat w grach na switcha jak przeszedłem chyba z 2 lata temu grę na innej platformie :reggie: ? To teraz każdy indyk portowany z pc będzie miał swój temat :) Ciekawe jaka cena na start gry która można ograc na kompie sprzed 9-10 lat za 20-40 zł na pc xD 

 

Nie wiem jak sobie poradzą z przeniesieniem sterowania na pada. Nie jest to turówka i dużo rzeczy szczególnie w późniejszych etapach gry trzeba w miarę dobrze ogarniać. Jak szpital się rozbudowuje to w pewnym momencie mamy wielki teren pełen różnych losowych zdarzeń. Bez myszki sam nie wyobrażam sobie gry. Często trzeba najechać na jakiś kosz przepełniony,  kwiatek usychający czy sprzęt zepsuty. Oby nie zrobili sterowania dla leniwych jak w age of wonders planetfall (odpadłem z wersji konsolowej i przerzuciłem się na pc) czyli gałka pada = myszka :sick:

Link to comment
13 godzin temu, devilbot napisał:

Z recenzji dowiedziałem się, że wersja na switcha ma wycięty sandbox mode a kosztuje 160zł. Ale jest przenośnie ale czad! Nintendo nie zmieniaj się :yao:

 

Dotknęlo to wszystkich wersji konsolowych, natomiast developer zarzeka się, że owy brakujący element zostanie dodany bezpłatnie w ramach patcha z końcem marca. Również najnowszy DLC dostępny na PC, zostanie dodany w przyszłości. Z tego co też zrozumiałem z recenzji, dwa pozostałe DLC są dodane bezpłatnie do wersji podstawowej. Co prawda czytałem to w kontekście recenzji na PS4, ale przypuszczam że tyczy się to wszystkich portów na konsole ;)

 

Link to comment

Sam jestem ciekawy jak im to sterowanie na padzie wyszło, grałem sporo na PC i z tego co pamiętam tam jest sporo wydarzeń losowych i akcja dzieje się bardzo dynamicznie. Trzeba będzie sobie przypomnieć ten tytuł i sprawdzić na X1 bo we wtorek ma się pojawić w GP. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.