Skocz do zawartości

Hitman 3


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

On 7/21/2021 at 10:10 AM, Bartg said:

Nie musisz, ściągasz ze sklepu lokacje z 1 i 2 częsci jako dodatki do trójki. Polecam, lokacje w trójce są świetne ALE mają dla mnie ogromną wadę - tylko po 3 misje fabularne w każdej lokacji, co jest śmiesznie mało w porównaniu do 7-8 na każdej mapie w poprzednich cześciach.

Jak mam w cyfrze na ps4 kupione 1 i 2 to bede mogl sciagnac jakies dodatki tylko czy musze zainstalowac cale gry zeby byly widoczne?

Odnośnik do komentarza

Wzialem w koncu bo jest ladna promocja. Pierwsza mapka w Dubaju caliiem poprawna, taki typosy Hitman a druga i sledztwo to juz mistrzostwo swiata :obama: teraz sie biore za Berlin i mam nadzieje ze reszta bedzie tak samo dobra jak ta angielska.

A i jedna rzecz ktora mnie irytuje to w kazdej czesci postaci z kazdego zakatka swiata mowia poprawnym amerykanskim akcentem, mogli sie wysilic i pozmieniac zeby bardziej oddac klimat miejsc.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Właśnie zacząłem ogrywać H3 deluxe w wersji na PS5, pierwsza mapa w Dubaju już mnie zachwyciła. 

Mam jednak kilka pytań do samej rozgrywki. Próbowałem np. wykonać misję fabularną Bird of Prey, ale w pewnym momencie albo wystąpił jakiś bug, bo jak dostarczyłem zdjęcie za wykonane "zadanie" asystentce głównego celu, to nic się dalej nie działo, a po dłuższej chwili oczekiwania, misja została zaprzepaszczona. Podejrzewam jednak, że mogłem jakąś postać wcześniej wyeliminować, tak przynajmniej było w poprzednich częściach. Spróbuje od nowa w każdym razie. 

A druga sprawa, to gra dziwnie szybko zaliczyła mi trofeum Shortcut killer, pomimo, że dopiero przeszedłem pierwszą mapę, a zdaje się, że trzeba odblokować w sumie 15 skrótów w grze. Miał ktoś podobny przypadek?

 

Odnośnik do komentarza

Tak, sama misja jest ogólnie zbugowana, bo np mi dopiero za nie wiem 5 razem npc zachowali się tak, że byłem w stanie wyeliminować strażnika i Ingrama po cichu, a tak to kręcił się zawsze kelner, pokojówka i 2 strażników. Ogólnie misje fabularne akurat w tej części są najsłabsze z trylogii (poza misją z detektywem) i jest ich śmiesznie mało.

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Il Brutto napisał:

Powinna cie zaprowadzic na gore po schodkach na spotkanie z celem.

No tego się właśnie spodziewałem ;) Akurat przed pójściem do niej zrobiłem sejwa i przy pierwszej próbie to nagle ni stąd ni zowąd się przestraszyła i pobiegła na inne piętro do pokoju ochrony, gdzie przypadkiem zostawiłem ciało strażnika na widoku (szafa była już pełna), ale nikt tam nie zaglądał. Po kilku kolejnych loadingach z kolei za każdym razem stała w miejscu i dalej cisza. Może tego strażnika niepotrzebnie załatwiłem? Spróbuję kolejne podejście.

 

Edit: Rozpocząłem misję od nowa i już nie było problemu.

Edytowane przez Paolo1986
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.07.2021 o 10:20, Voytec napisał:

I nie jest. Cały progres z poprzednich części przenosi się do trójki. Progres przypisany jest do profilu, wiec gdziekolwiek pójdziesz (w ramach tej samej rodziny platform) to wszystko będzie odblokowane. 

No i kurvens coś nie działa. Przeszedłem w h2 miami, wbiłem jakiś tam level w nim i w h3 jest jak nieruszony.

Odnośnik do komentarza

Kurva to ostatnie pytanie i szczerze mówiąc mam dosyć tej gry - ilość tego wszystkiego w sklepach Microsoftu i PlayStation, różnych opcji, wersji do zakupienia to jakaś patologia, kto to przepuścił. Pewnie ładny hajs zarabiają na ludziach co się mylą jaka kombinacja jest dobran i dlatego do dziś nie ma po prostu jednej wersji goty trzech części pod jednym linkiem

 

Chuj, ponarzekalem

 

 

Czy jak odpalę 1 i 2 w trójce to cokolwiek moze mnie ominąć czy wszystkie tryby, misję itd. są do odpalenia w h3? 

W ogóle czemu pl nie ma też nie rozumiem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Uff, no to fabuła ukończona :good2:

Przy okazji i platyna też wpadła, zatem warto podsumować całość. 

Jako fan tej serii przyznam, że gra nie jest żadną rewolucją (w porównaniu z dwoma poprzednimi częściami), ale znakomity gameplay sprawia, że chce się przechodzić każdą misję wielokrotnie, szukając różnych sposobów eliminacji celów.

Warto też zwrócić uwagę na fabułę, która wciąga zdecydowanie bardziej niż 1 i 2 (chociaż na upartego nadal można ją zupełnie pominąć dla samego gameplayu).

Na plus także grafika (wersja na PS5), aczkolwiek zdarzają się spadki wydajności (zwłaszcza mapa w Argentynie w ogrodach).

Z minusów muszę wymienić bugi: o sytuacji z misją Bird of Prey na 1 mapie wspominałem wcześniej. Ponadto kilkukrotnie zdarzyły mi się zwiechy podczas rozgrywki i trzeba było grę uruchamiać od nowa. 

Jestem też zawiedziony śmiesznie małą ilością misji fabularnych na poszczególnych mapach.

Pomimo minusów grę jak najbardziej można polecić, ale jeśli miałbym wybierać edycję, to kupiłbym po prostu edycję standardową (w wersji deluxe jestem zawiedziony małą ilością misji eskalacji).

Pozdrawiam :lapka:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...