Skocz do zawartości

Hitman 3


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w Hitman 3 dochodza jakies mechaniki które sa totalnym gamechangerem w stosunku do pierwszych dwóch częsci żeby było warto zakupić trójkę i DLC z misjami z poprzednich częsci? Mam dwojkę z misjami z jedynki a to samo do 3 tanie nie jest. W ogole trójka jest zajebiscie droga jak na ilosc nowych misji (tak wiem ze mozna je grac całymi godzinami i zawsze zrobić coś nowego ale no....).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie odnośnie Hitmana 2, zdaję je w tym temacie z racji tego, że jest trochę świeższy. Do rzeczy. 
Kupiłem sobie na promocji rzeczonego Hitmana 2 (wersja PS4) ściągnąłem grę plus wszystkie mapy i dodatkowy tryb snajperski a jednak po odpaleniu gry w menu głównym mam dostępne tylko samouczki z części pierwszej oraz pierwszą misję z drugiej części. Każda kolejna mapa jest zablokowana i mam tylko możliwość jej wykupienia. Nie bardzo wiem o co chodzi i jak ten problem rozwiązać.

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Chyba umknęło, więc wrzucam: https://www.ioi.dk/hitman-3-to-world-of-assassination/

Cytat

We’re streamlining the (many) offerings currently on the stores down to two products. These will replace existing ways to buy HITMAN 1, HITMAN 2 or HITMAN 3.

 

HITMAN – World of Assassination (approx. $70 USD or local equivalent)
Includes: HITMAN 3, plus H1 GOTY Access Pass and H2 Standard Access Pass.
HITMAN – World of Assassination Deluxe Pack (approx. $30 USD or local equivalent)
Includes: H3 Deluxe Pack, H3 Seven Deadly Sins Collection and H2 Expansion Access Pass.

 

That’s it. Those are the only two products that new players need to consider when buying any HITMAN game digitally as of January 26, 2023.

Czyli każdy posiadacz trójki dostanie za friko dostęp do contentu z H1 GOTY i H2, a jeśli będzie chciał to może dokupić sobie albo pakiet DLC do dwójki i trójki (H2 Expansion Pass, H3 Deluxe Content i H3 7 Deadly Sins) za 30$ albo pojedynczo za 10$ sztuka. Nowi gracze będą mogli kupić jedną z dwóch opcji i mieć w pompie te wszystkie edycje, passy, legacy packi i tak dalej. Sztos propozycja.

 

Plus świeży trailerek Freelancera, który wleci (również za darmo) 26.01:

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
15 minut temu, Bartg napisał:

Wjeżdża właśnie update Freelancer ze wszystkimi mapami, do tego jest przecena konkretna. Najlepszy moment jak ktoś jeszcze nie grał. Nagroda za najlepsze wsparcie po premierze należy się jak psu zupa, a mogli juz spokojnie dłubać Jamesa Bonda. 

Na 7 grzechów też?

Odnośnik do komentarza

Przysiadłem do Freelancera i jakie to jest dobre :sadkek: Wymagające, niewybaczające błędów, ale cholernie satysfakcjonujące. No i potężna różnorodność, co chwila jesteśmy na innej mapie z innym zestawem dodatkowych zadań i z innym wyposażeniem. Do tego na mapach są sprzedawcy od których możemy kupić dobry sprzęt, są pochowane skrzynie również z dobrym sprzętem. Na początku zlikwidowanie celu z użyciem 1 przebrania to jest wyczyn, na razie nie wyobrażam sobie Silent Assasin Suit Only. No i kombinacje typu zostawić broń w śmietniku, żeby przejść przeszukanie i później wrócić (przypominam tracimy wszystko czego nie mamy przy sobie kończąc misję), czy szukać innej drogi żeby nie wracać po itemy?

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...