Skocz do zawartości

Hitman 3


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

Krecilem nosem na Dubaj ale jest najs. Dartmoor tez skonczylem i ten klimat jest tam tak dojebany ze nie mam pytan :banderas: Za kolejna miejscowke bede sie bral dopiero jak sie sciemni za oknem. Teraz sobie wroce do Dubaju i Anglii bo mimo ze spedzilem tam odpowiednio 2h i 1h 30min przy pierwszym podejsciu to czuje sie jakbym zobaczyl moze 10% tego co maja do zaoferowania.

 

W ogole ten klimat Dartmoor, zagadka do rozwiazania, te lokacje uswiadomily mi jak brakuje takiej gierki na poziomie gdzie mozemy sie wcielic w detektywa i rozwiazywac sprawy. Takie nowe LA Noire tylko wlasnie w stylu Agathy Cristie. Ale bym wydawal 3 i pol bomby :fsg:

 

Za to wielki minus ze nie moge z poziomu H3 dodac sobie miejscowek z pierwszego Hitmana. Mam go w cyfrze ale zeby pograc i wbijac osiagniecia musze dokupic sobie H1 GOTY albo zestaw H1+H2 za 130zl :reggie: widze ze dojenie graczy z hajsu kilka razy za ta same gre to juz standard

Odnośnik do komentarza

Ja to robilem na ps5 ale w koncu przeszlo. Odpal hitmana 1 tak jak voytec pisal, wejdz tam w zakladke store i pobierz albo upgrade do goty albo legacy pack, juz nie pamietam dokladnie, ktores z tych dwoch to bylo i bylo za darmo. Potem odpal H3, pobierz to samo i z automatu bedziesz mial miejscowki z H1 dostepne z poziomu trojki

Odnośnik do komentarza

Ja już przeszedłem ale jeszcze wrócę jak skończę medium i desperados. Imo najlepsza część z trylogii, druga (posiadłość) i czwarta (Chiny) mapa zajebiste. Mendoza dosyć krótka. Ostatnia mapa to w zasadzie korytarz i jeszcze krótsza ale też fajna. Jak ktoś lubi skradanki i hitmany to pozycja obowiązkowa. 

Na kolejną część to sobie trochę poczekamy bo teraz io robi jakąś gierkę o 007.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...