Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dużo pracy musieli włożyć w dopracowanie tych torów. Ileż tam jest detali, których na pierwszy rzut oka nie zauważamy :obama:

No i cieszy też fakt, że wszystkie są równe graficznie, a nie że jeden ładny, a drugi z PS2. 

 

Już się nie mogę doczekać kiedy dodadzą świniaka (długiego nurba) :)

Odnośnik do komentarza

Fabuła mi nie potrzebna w racera. Ale wystarczyłoby gdyby w singlu było więcej różnorodnych, fikcyjnych torów jak Praga, Rio czy Dubaj + jakieś nowe tryby jak eliminator czy coś. Brakuje mi też normalnych kwalifikacji. Szkoda też że nie wprowadzali jakiegos systemu bicia rekordów z innymi graczami. W trakcie sesji treningowej są te odcinki na których mierzą czas, próbując pobić własny rekord, fajnie byłoby móc porównać te czasy z wynikami znajomych. 

 

W sumie tyle by, mi wystarczyło by być zadowolonym z singla. Wszystko inne jest na swoim miejscu, przed wszystkim to co najważniejsze czyli model jazdy i fizyka. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, ASX napisał:

W trakcie sesji treningowej są te odcinki na których mierzą czas, próbując pobić własny rekord, fajnie byłoby móc porównać te czasy z wynikami znajomych. 

To by trochę nie miało sensu, bo w trakcie karierowych eventów ciągle tuningujemy auto i każdy by miał inne. 

 

Jak czasówki, to najlepiej coś na wzór rywali z FH5, ino bez oszukistów z PC ;)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Michał102 napisał:

To by trochę nie miało sensu, bo w trakcie karierowych eventów ciągle tuningujemy auto i każdy by miał inne. 

 

Jak czasówki, to najlepiej coś na wzór rywali z FH5, ino bez oszukistów z PC ;)

 

W grze przecież jest tryb rywali ;)

51 minut temu, Faka napisał:

W ogóle tor Maple Valley to chyba najlepszy tor jaki dali. U mnie jest na pierwszym miejscu, później Nurba. 

 

Mi się Hakone podoba.

 

Mam nadzieję, że Sonomę dodadzą, jeden z moich ulubionych torów wyścigowych.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy zrobią coś z AI, które nie jest wcale żadną rewolucją, nie jest nawet poprawne. Opisywane tu hamowania w zupełnie losowych momentach, totalnie nierealne wypadnięcia z tras, a spróbujcie zaparkować na środku trasy gdzie prowadzi linia przejazdu, najprostszy test, który Forza próbuje zdać napierdalaniem w Ciebie ile wlezie :balon:Ewidentnie pod wieloma aspektami (content, AI) gra powinna jeszcze z rok poczekać.

Odnośnik do komentarza

No AI jest grubo spierdolone. Jadę sobie, zbliża się zakręt, źle w niego wchodzę i auto ustawia się bokiem. Co robi z tym AI, które dopiero nadjeżdża? Próbuje przejechać obok? A gdzie tam, ciśnie prosto we mnie, wioząc mnie na masce jak w jakimś destruction derby xd

 

Ta opcja automatycznego ulepszania samochodu, jeśli ktoś nie jest maniakiem samodzielnego grzebania, jest jakoś sensownie zrobiona, czy mimo wszystko ręczne grzebanie daje dużo więcej?

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, krzysiek923 napisał:

No AI jest grubo spierdolone. Jadę sobie, zbliża się zakręt, źle w niego wchodzę i auto ustawia się bokiem. Co robi z tym AI, które dopiero nadjeżdża? Próbuje przejechać obok? A gdzie tam, ciśnie prosto we mnie, wioząc mnie na masce jak w jakimś destruction derby xd

 

Ta opcja automatycznego ulepszania samochodu, jeśli ktoś nie jest maniakiem samodzielnego grzebania, jest jakoś sensownie zrobiona, czy mimo wszystko ręczne grzebanie daje dużo więcej?

Ręczne.

Odnośnik do komentarza

Pojeździłem sobie trochę rywali i swobodne wyścigi. Dla mnie miazga jeśli chodzi o wrażenia z jazdy.

 

Jestem pod dużym wrażeniem różnego rodzaju efektów, tego jak otoczenie reaguje ze światłem albo ustawcie sobie wyścig nad ranem z mgłą o zmiennej gęstości, jak to wpływa dynamicznie na warunki wyścigu i widoczność:banderas:

 

Ścigając się na Hakonen w trakcie burzy zauważyłem, że światło odbijające się od elementów otoczenia nie tylko odbija się w mokrej nawierzchni, ale też w samej wodzie wydobywającej się spod kół, np. przejeżdżając obok kwiatów wiśni mamy różową poświatę w wodzie wylatującej spod kół.

 

Z minusów, to czasem zdąży się jakiś bug z migoczącym oświetleniem.

 

Jeżeli chodzi o karierę, to moim zdaniem powinny poza treningiem być jeszcze kwalifikacje do każdego wyścigu.

 

Dla mnie największą wadą gry, taką której nie da się wyeliminować aktualizacjami, jest brak trójwymiarowych kałuż z FM7. Dla mnie to jest spory krok wstecz jeśli chodzi o wyścigi w deszczu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, krzysiek923 napisał:

No AI jest grubo spierdolone. Jadę sobie, zbliża się zakręt, źle w niego wchodzę i auto ustawia się bokiem. Co robi z tym AI, które dopiero nadjeżdża? Próbuje przejechać obok? A gdzie tam, ciśnie prosto we mnie, wioząc mnie na masce jak w jakimś destruction derby xd

 

Ta opcja automatycznego ulepszania samochodu, jeśli ktoś nie jest maniakiem samodzielnego grzebania, jest jakoś sensownie zrobiona, czy mimo wszystko ręczne grzebanie daje dużo więcej?

 

Ja to daje z automatu, a jak zostanie troche CP po automacie, to rozdysponuję resztę ręcznie. Bo niektóre części nic nie dają, one tylko odblokowują w drugiej opcji blokadę tuningowania, a to jak ktoś umie się bawić w takie guziczki to spoko opcja dla niego, ja w te tematy się nie bawię, bo to nie moja bajka, żeby przesuwać suwaczki, za dużo jebania się z tym, żeby poczuć dobrą/złą różnicę. 

Odnośnik do komentarza

Jestem na początku kariery i tak. Brak kwalifikacji i (co wynika z komentarzy) brak wyścigów na dłuższym dystansie, to moje jedyne poważne zarzuty w kampanii. Po co ten dobór opon i paliwa skoro z tego się nie korzysta? Chyba, że jednak są tam dłuższe wyścigi?

Co najważniejsze - jeździ się wyśmienicie i czuję, że spędzę w Motorsport wiele godzin. 

 

Mógłby ktoś wrzucić te kałuże 3D z 7 części. Jakieś porównanie? 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Faka napisał:

 

A czytałeś po co? Ja nigdy nie daję pod korek, jak wyścig jest na 5 okrążeń to ustawiam zapas paliwa tylko na 5. Tam jest napisane po co. Im mniej paliwa tym lepsze czasy możesz wyciągnąć. 

Też tak ustawiam. Ale w takim wypadku, to mogłoby to być z automatu regulowane.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Aleks napisał:

Jestem na początku kariery i tak. Brak kwalifikacji i (co wynika z komentarzy) brak wyścigów na dłuższym dystansie, to moje jedyne poważne zarzuty w kampanii. Po co ten dobór opon i paliwa skoro z tego się nie korzysta? Chyba, że jednak są tam dłuższe wyścigi?

Co najważniejsze - jeździ się wyśmienicie i czuję, że spędzę w Motorsport wiele godzin. 

 

Mógłby ktoś wrzucić te kałuże 3D z 7 części. Jakieś porównanie? 

 

Tutaj z FM6 filmik:

 

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...