Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

30 minut temu, Aresgracz napisał:

Pytanie do osób które zakupuły PS5 z mediamarkt poprzez allegro. Dostaliście paragon/fakture ? Konsole mam od wtorku a potwierdzenia zakupu nie ma na mailu ani nigdzie

 

Ja dostałem po napisaniu do nich wiadomości poprzez Allegro z zapytaniem kiedy można się spodziewać jakiegoś dokumentu zakupu. W odpowiedz mi ją przysłali od razu. :)

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich :)

Niestety i mnie RTV AGD oszukało. Zapłaciłem, potwierdzili, kompletowali zamówienie a po 6 godzinach anulowali.  Mam pytanie czy ktoś może na bazie doświadczenie z PS4 może mniej więcej określić, kiedy ten cyrk się skończy i będzie można normalnie kupić konsolę ? nie tyle mam na myśli na sklepie na półce ale tak po prostu w sklepie internetowym na normalnych zasadach ?

Odnośnik do komentarza

 

5 minut temu, diabel1982 napisał:

Witam wszystkich :)

Niestety i mnie RTV AGD oszukało. Zapłaciłem, potwierdzili, kompletowali zamówienie a po 6 godzinach anulowali.  Mam pytanie czy ktoś może na bazie doświadczenie z PS4 może mniej więcej określić, kiedy ten cyrk się skończy i będzie można normalnie kupić konsolę ? nie tyle mam na myśli na sklepie na półce ale tak po prostu w sklepie internetowym na normalnych zasadach ?

 

 

Pojawiały się ploty (w oparciu między innymi o info z mniejszego, niesieciowego sklepu) o kwietniu 2021.

Edytowane przez LeifErikson
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, mihauu napisał:

Czy ktoś już dostał jakąś propozycję z euro?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Czytałem na grupkach na fb, że ludzie dostawali propozycje konsola + dodatkowy pad + kamera za 2800, ewentualnie konsola + pad + kamera + demon's souls + miles morales za 3500 i jeszcze jakis zestaw z fifą był

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, diabel1982 napisał:

To sporo czasu. Nie wiem czy kolejny raz podchodzić do tego sposobu zakupu po doświadczeniu z wczoraj. 

 

Moim zdaniem najspokojniejszym sposobem na zakup w cywilizowanych warunkach były oferty sklepów na Allegro (albo sklepU, bo nie wiem, czy ktoś poza MM miał taką ofertę?) - wszystko działało stabilnie i nawet przez kilkanaście minut można było kupić. :D Może jeszcze takie oferty się pojawią - warto polować. 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, LeifErikson napisał:

Moim zdaniem najspokojniejszym sposobem na zakup w cywilizowanych warunkach były oferty sklepów na Allegro (albo sklepU, bo nie wiem, czy ktoś poza MM miał taką ofertę?) - wszystko działało stabilnie i nawet przez kilkanaście minut można było kupić.

 

Pierwsze preordery można było na spokojnie składać przez wiele godzin. Na podobny stan teraz musicie poczekać kilka miesięcy, a w międzyczasie odprawiać jakieś akrobacje.

 

Ogólnie jest to chyba najsmutniejszy temat na całym forumku w tej chwili.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Square napisał:

 

Pierwsze preordery można było na spokojnie składać przez wiele godzin.

 

A, no to wiadomka, we wrześniu prawie cały dzień można było złożyć zamówienie bez większych turbulencji, ale myślę, że przed wiosną to se ne vrati raczej. Stąd ta sugestia o ofertach na Allegro - nie trzeba jak dzikus spamować F5, bo oferta jest transparentna - widać, ile jest sztuk, jak szybko schodzą, serwis działa stabilnie. MM wrzucał takie oferty chyba dwa czy trzy razy, więc może jeszcze do świąt coś sypną. Tylko trzeba trzymać rękę na pulsie, bo to może być kwestia kilku-kilkunastu minut i po herbacie. :)

Edytowane przez LeifErikson
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, gnom napisał:

Na fb podbno tak... ale na 100% fake

 

54 minuty temu, Haaqu napisał:

Czytałem na grupkach na fb, że ludzie dostawali propozycje konsola + dodatkowy pad + kamera za 2800, ewentualnie konsola + pad + kamera + demon's souls + miles morales za 3500 i jeszcze jakis zestaw z fifą był

Potwierdzone info. Ci co dostali wczoraj smsa z prośbą o maila , dziś od rana dostają telefony z propozycjami jak w cytacie powyżej. Ci co niedostali smsa raczje bedzie anulowane.

Odnośnik do komentarza

Euro dostało pożyczkę nieoprocentowaną, ciekawe ile osób zapłaciło za sprzęt, na który później otrzymało anulację. Na zwrot mają 14 dni a ty człowieku sobie czekaj. Ciekawe jak potraktowana byłaby osoba fizyczna, która otrzymałaby zapłatę za wykonanie jakiejś usługi stwierdziłaby, że jednak tego nie zrobi a Kasę odda za jakiś czas. Masakra traktują ludzi jak bydło. 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, czarek250885 napisał:

Euro dostało pożyczkę nieoprocentowaną, ciekawe ile osób zapłaciło za sprzęt, na który później otrzymało anulację. Na zwrot mają 14 dni a ty człowieku sobie czekaj. Ciekawe jak potraktowana byłaby osoba fizyczna, która otrzymałaby zapłatę za wykonanie jakiejś usługi stwierdziłaby, że jednak tego nie zrobi a Kasę odda za jakiś czas. Masakra traktują ludzi jak bydło. 

Czemu jak bydło? W regulaminie jest napisane jaki mają czas na zwrócenie pieniędzy plus jest jasno napisane co oznacza zawarcie umowy. Kupujący zgadza się na regulamin, a że serwery padły i anulowali zamówienia? To tylko pokazuje jakie mają systemy te sklepy, ale to temat na osobną dyskusje :) ludzie rzucają się na to jak na jakiś ekskluzywny produkt, gdzie gier brak, problemów pełno a na wiosnę jak już polatają software to bez problemu sobie kupią w sklepie. Taki urok kupowania przez neta - mogą zawsze anulować 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, matizek92 napisał:

Czemu jak bydło? W regulaminie jest napisane jaki mają czas na zwrócenie pieniędzy plus jest jasno napisane co oznacza zawarcie umowy. Kupujący zgadza się na regulamin, a że serwery padły i anulowali zamówienia? To tylko pokazuje jakie mają systemy te sklepy, ale to temat na osobną dyskusje :) ludzie rzucają się na to jak na jakiś ekskluzywny produkt, gdzie gier brak, problemów pełno a na wiosnę jak już polatają software to bez problemu sobie kupią w sklepie. Taki urok kupowania przez neta - mogą zawsze anulować 

O tym że będą sprzedawać produkt, ktory ma większy popyt niż podaż wiedzieli od dawna. Mieli czas by się przygotować. Wystarczyło pomyśleć, ja już wcześniej o tym pisałem, wystarczyło dać odnośnik do strony gdzie generowany jest kod ważny 24h, osoba ubiegająca się otrzymuje go na e-mail, wchodzi na stronę sklepu przy konsoli używa tego kodu co odblokowuje mu możliwość opcji kup produkt. Ptoste prawda. Kodów byłoby tyle co konsol. Zero stresu, ten co by dostał kod wiedziałby, że ma już konsolę, reszta by czekała, serwery sklepów by nie padały itd itp.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...