Opublikowano 3 listopada 20204 l Może kolega nie mieszka w PL, ale rzeczywiście u nas prawie wszędzie dostępne.
Opublikowano 3 listopada 20204 l 6 hours ago, lpcl said: No jeśli kupujesz 10.11 xsx to ten spokój mnie nie dziwi. ale po co mi konsola dla nie kochanych przez rodzicow dzieci?
Opublikowano 4 listopada 20204 l 6 godzin temu, Labtec napisał: ale po co mi konsola dla nie kochanych przez rodzicow dzieci? Prawdę mówiąc pomyliłem cię z kimś innym.
Opublikowano 4 listopada 20204 l I chvj bombki strzelił z biegu między paletami po Ps5 - galerie zamknięte Szturm wolnostojących medlamarktów będzie piękny Edytowane 4 listopada 20204 l przez KOŁD
Opublikowano 4 listopada 20204 l Czyli liczmy na wysyłkę i kurierów. Od soboty rusza lockdown na galerie handlowe. Ciekawe, co z wolnostojącymi MM, czy ME.
Opublikowano 4 listopada 20204 l Dobrze ze zmienilem na dostawe z MM jakis czas temu bo wiedzialem co sie swieci, podpowiedz dla Was. Zmiana na dostawe w MM to droga przez mokradla, 4 dni się meczylem a oni zmieniali i zmieniali... Z drugiej strony za(pipi)iscie bo nie beda szly preordery do sklepow gdxie pan kierowniczek mogl zrobic walek i przytulic kilka sztuk.Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 4 listopada 20204 l A w ogóle to warto się z tym męczyć? Z tego co się dowiedziałem dwukrotnie, to zamówienia z odbiorem osobistym będą realizowane poprzez wysyłkę.
Opublikowano 4 listopada 20204 l Wiesz jak 4 dni zajela MM zmiana odbioru na dostawe przy jednym zamowieniu, nie wroze dobrze przy takich ilosciach [emoji23]Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 4 listopada 20204 l Też w MM powiedzieli mi że w przyadku zakmnięcia sklepów towar będzie wysyłany, a wiadomo czy wolnostojące sklepy też zamykają czy tylko te w galeriach? Chociaż przy takiej ilości zamówień nie wszystko może pójść gładko, dobrze że powiedzieli teraz a nie dzień przed premierą Edytowane 4 listopada 20204 l przez iks
Opublikowano 4 listopada 20204 l Z tego co ja tu rozumiem to wolnostojace beda otwarte tylko z limitami osob. Takze w sumie luz chyba ze ciagle bedzie przybywalo zakazen i wjedzie cala na bialo narodowa kwarantanna z zakazem przemieszczania
Opublikowano 4 listopada 20204 l Szkoda tylko Media Markt we Wroc nie ma żadnego wolnostojącego i w takim galeriowym zamówiłeem Pleyke. Konkurencyjna konsole zamówiłem w wolnostojącym Media Expert więc może to wychacze bez bólu.
Opublikowano 4 listopada 20204 l A macie jakieś potwierdzenie, że MM będzie wysyłał zamówienia, które miały być z odbiorem w sklepie? Dzwonił ktoś może na infolinię? Bo wydaje mi się, że sensowniejszą opcją byłby odbiór prosto z magazynu, bez wchodzenia do sklepu.
Opublikowano 4 listopada 20204 l Mam jedna w wolnostojącym MM a drugą w galerii w ME, zadzwonię jutro po południu do ME, może już ogarną jakieś procedury i spytam co i jak.
Opublikowano 4 listopada 20204 l Dzwonię. Czekam od 15 min na infolinii, aż mnie połączą. Konsultant powiedział, żeby na tą chwilę wstrzymać się z jakimikolwiek działaniami, tj. zmianą formy odbioru/dostawy. Póki co, mamy czekać na informację z ich strony, bo centrala musi potwierdzić, jakie działania zostaną podjęte. Jeżeli teraz nagle dostaliby 3000 zgłoszeń o zmianę formy dostawy, to zwyczajnie by się pogubili i nie wyrobili. Mówimy tutaj o Media Markt. Edytowane 4 listopada 20204 l przez ginn
Opublikowano 4 listopada 20204 l Ciekawe czy w związku z zamknięciem galerii jest szansa że pojawią się jakieś sztuki dostępne online...
Opublikowano 4 listopada 20204 l No to mamy dodatkową porcję emocji. Dzięki za ogarnięcie tematu i zadzwonienie do MM.
Opublikowano 4 listopada 20204 l Hehe. 5min temu ogloszone ograniczenia a wy juz chcecie decyzji wlascicieli marketow. Rofl Badzcie powazni.
Opublikowano 4 listopada 20204 l Nie ma co panikowac. Sklep tak samo szybko chce sie pozbyc towaru jak wy go dostac.
Opublikowano 4 listopada 20204 l Ciekawe czy można liczyć na jakiś rzut z powodu tego, że egzemplarze przeznaczone na sklep nie będą mogły być sprzedane. Jaki sklep polecalibyście najbardziej zaatakować w dniu premiery- bo jak rozumiem wolnostojące mają być otwarte. Empik?
Opublikowano 4 listopada 20204 l 4 minuty temu, sajmon34 napisał: Hehe. 5min temu ogloszone ograniczenia a wy juz chcecie decyzji wlascicieli marketow. Rofl Badzcie powazni. To nie sa Staszki z bazaru stary. Duże elektromarkety chyba maja scenariusz na taka sytuację od dłuższego czasu.
Opublikowano 4 listopada 20204 l 15 minut temu, LiŚciu napisał: To nie sa Staszki z bazaru stary. Duże elektromarkety chyba maja scenariusz na taka sytuację od dłuższego czasu. Wiadomo ze maja. Ale nie wprowadza jej w zycie w przeciagu 5 min. Niektórzy wyobrazaja sobie ze 1 osoba klika enter i juz jest all gotowe Edytowane 4 listopada 20204 l przez sajmon34
Opublikowano 4 listopada 20204 l 41 minut temu, Xoltro napisał: Ciekawe czy można liczyć na jakiś rzut z powodu tego, że egzemplarze przeznaczone na sklep nie będą mogły być sprzedane. Jaki sklep polecalibyście najbardziej zaatakować w dniu premiery- bo jak rozumiem wolnostojące mają być otwarte. Empik? Wszystkie. Jeżeli polityką marketów było posiadanie kilku egzemplarzy na sklepie to teraz konsolę mogą pojawić się w każdym, który prowadzi sprzedaż. Chyba, że polityka takich sklepów będzie taka, że mają tam leżeć i się kurzyć na półkach. Akurat by były na święta
Opublikowano 4 listopada 20204 l A ja tam najpierw czekam na informacje,czy mi w ogóle zrealizują preorder.Potem bede sie martwił dostawa,bo mam odbior w sklepie (media expert).Oby tylko pinokio za tydzień sie nie obudził,ze zrobi pelny lockdawn i kwarantanna narodowa..
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.