Skocz do zawartości

NBA 2K21


Ludwes

Rekomendowane odpowiedzi

W trenignu 5vs5 mi konsole wyłącza XD 

Ogólnie to aż tak ciężko nie jest tylko obronę ogarnąć. 

Denerwuje głównie próba odbioru, bo zaraz faul, no i te kmioty trafiają na Rookie nawet za 3 często. 

Grafa wymiata. Widzę, że Fifa, czy PES ze 2 ligi niżej.

Edytowane przez Donatello1991
Odnośnik do komentarza

No ten dwa rzuty do kosza i wszyscy stoją w pół okręgu XD No chyba tak zrobię i poczytam. Swoją drogą wczoraj już byłem bliski wyrzucenia gry, ale przemogłem się i nawet jeden mecz wygrał. Porażki też już mniejszą przewagą punktową mam XD Czuję jednak, że się wciągnę. Poczytałem wczoraj trochę recenzji i piszą, że próg wejścia jest wysoki, a i dla niedzielnego gracza to zbytnio sensu nie ma, chyba że kanapowo. Nie jest aż tak źle. 

No, ale cała otoczka meczu to jest jakieś mistrzostwo świata. 

 

Odnośnik do komentarza
18 hours ago, maciucha said:

No ja cały czas pykam w 2k20 (z 250h już wbite :rayos:), bo system rzutów w 2k21 był kretyński i nawet jak do gamepassa wrzucili to nie grałem.

 

Pamiętam ściągnąłem 21 z game passa, stworzyłem postać w mycareer, doszedłem do NBA, po pierwszych treningach na hali gdzie nie mogłem nic trafić stwierdziłem, że nie mam teraz miesiąca czasu, żeby masterować ten idiotyczny system rzutów i na tym się przygoda skończyła. Tak wiem - pozdro poćwicz, ale naprawdę to była absolutnie ostatnia rzecz, którą należało w tej grze ruszać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

NBA 2k21 wymaga bardzo miękkego i sprężystego obsługiwania rzutu, szczególnie zawodnika, którymi ciężko się rzuca, jak np Lebron. No i położyli jeszcze większy nacisk na hot zones. Aktualny system rzutów ewoluuje jakoś od Nba 2k9 i co edycję trzeba było się mniej lub bardziej przestawić, więc nabrałem już wprawy. Na początku bywa to frustrujące.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Bartg napisał:

 

Pamiętam ściągnąłem 21 z game passa, stworzyłem postać w mycareer, doszedłem do NBA, po pierwszych treningach na hali gdzie nie mogłem nic trafić stwierdziłem, że nie mam teraz miesiąca czasu, żeby masterować ten idiotyczny system rzutów i na tym się przygoda skończyła. Tak wiem - pozdro poćwicz, ale naprawdę to była absolutnie ostatnia rzecz, którą należało w tej grze ruszać.

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
9 minutes ago, krupek said:

NBA 2k21 wymaga bardzo miękkego i sprężystego obsługiwania rzutu, szczególnie zawodnika, którymi ciężko się rzuca, jak np Lebron. No i położyli jeszcze większy nacisk na hot zones. Aktualny system rzutów ewoluuje jakoś od Nba 2k9 i co edycję trzeba było się mniej lub bardziej przestawić, więc nabrałem już wprawy. Na początku bywa to frustrujące.

 

Wiem bo gram od dobrych 15 lat w 2K ale zeszłoroczny system był moim zdaniem zdecydowanie najgorszy w historii serii. Zupełnie nieintuicyjny w stosunku do tego co było. 

Odnośnik do komentarza

No ja gram tą z boku. No ciężko było z tą obroną, ale już skumałem trochę poćwiczyłem i idzie dobrze. Czyli po 4 faulach na kwarte, przeciwnik po każdym kolejnym dostaje 2 rzuty z tego co wychodzi tak? No gałką chyba ani razu nie trafiłem do kosza z dalszej odległości, a przyciskiem X trafiam w miarę często. 

Dużo rzeczy do ogarnięcia, ale grę kupiłem na dłuższy okres, więc się wdrożę powoli.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...