Skocz do zawartości

(Forza 7) Liga Forumkowa


Rekomendowane odpowiedzi

Najgorsze jest hamowanie gdy nie ma kontroli nad skrzynią biegów - czesto dohamowuje za bardzo, bo nie jestem w stanie dobrze ocenić prędkości. 

 

Ale tak czy siak frajda jest fajna i warto tym pojeździć. 

Jeszcze z jedno podejście na pewno zrobię, bo czas Marcina miałem już w polu widzenia, tylko znów przeszkodziły te chore limity toru :laugh:

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, PiPoLiNiO napisał:

Ja natomiast pytam gdzie są @Magik, @DumaDyma, @szejdj, @marbel007, @eX4cT_PL oraz @Frredy...

W sumie mógłbym skopiować punkty 2. i 3. z postu Szejdjego ;-)

Nie przemawia do mnie model jazdy tej gry.  Niektóre samochchody są OK ale z reguły kombinacja auto+tor w naszej lidze pasuje jak Pudzian do baletu i nie ma w tym dla mnie żadnego funu.

Ragera z aktualnej rundy jest dla mnie po prostu niegrywalna. Półkilometrowa droga hamowania i zwrotność gorsza niż w Insigni. Żeby przejechać co ciaśniejsze zakręty to najszybszą technika jest chyba "zawracanie na trzy" :Coolface:

A tak na serio to nie chce się zmuszać do ciorania w coś co zamiast dawać radochę to tylko irytuje. 

Oczywiście jestem chętny na turniej w jakąś inna ścigałkę gdzie jeździ się intuicyjnie i jest normalny tryb Time Trial (Assetto Corsa, F1 2019 czy inny Driveclub).

Ale FM7 odpuszczam.

Pozdrawiam :turned:

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No ja też się zgodzę z tym doborem samochodów. 

Pamiętam, że jak żeśmy katowali 3ke, to wyglądało to logicznie - ciasna i kręta trasa, to zwinna rajdówka. Tor wyscigowy, to fura typowo torowa. Zresztą zobaczcie sobie w ten stary temat jak to wyglądało. 

 

Tutaj natomiast niebawem dojdzie do tego, ze na Circuit de la Sarthe full będziemy jeździć tym trójkołowcem z silnikiem od motorynki :kaz:

 

Brak czasu i zbyt wiele gier w passie to druga sprawa i sam "cierpię" z tego powodu, hehe. 

Odnośnik do komentarza

Ja w pierwszym sektorze mogę urwać 0,5 sekundy na luzie ale dalej nie udaje mi się chociaż tka samo pojechać pozostałych. Zero motywacji z taką frekwencją. 
No trudno. Moim zdaniem model jazdy jest ok, tylny napęd jest wymagający dużo bardziej niż w takim gt, czy driveclubie. Jest też zrozumiały jak się trochę pogra online. Najszybciej nauczymy się jeżdżąc z szybszymi od nas. ;) Szkoda...

 

aż z ciekawości odpalę assetto, bo jeszcze się okaże niegrywalna na padzie. 
 

edit: ściągnąłem, „pograłem” i nie dałem rady połowy okrążenia w spa przejechać bez wkurwu. XD zderzyłem się nie tyle ze ścianą, co z pędzącym tirem. Za masochizmem nie przepadam.
 

 

Edytowane przez Marcin_wawa
Odnośnik do komentarza
Opowiadacie pierdoły. 
AC to najlepsza scigałka jaka wyszła na konsole. Żadna inna gra nie daje takiej wczuty i realizmu. Wyżej tego jest chyba tylko iR z PCta. 
 

Ale grasz na padzie czy na kierownicy? Bo ja na padzie i nie byłem w stanie tym sensownie sterować...
Odnośnik do komentarza

Gratki Marcin, jesteś kosmitą:good:

Jeszcze co do AC to jak Michał wspominał,  gram na padzie ale mam zmodyfikowane ustawienia zaawansowane.  Są mniej "szarpane" od defaultowych ale wciąż dają mi natychmiastową reakcję. 

Zostawiam po poniżej, może się przyda ;-)

Jak dla kogoś jestbjeszcze zbyt ostro jeszcze obniżyć prędkość kierownicy, podkręcić czułość prędkośi i filtr. 

Ja jednak za bardzo cenię sobie precyzję.

20210117_154230.jpg

  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...