Skocz do zawartości

(Forza 7) Liga Forumkowa


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Marcin_wawa napisał:


Ja tak samo. Dlatego gram 7-10 okrązeń na 1 próbę. Jak się nie uda, to trudno. Wróciłem do FH4 i chcę wreszcie zrobić wszystkie pory roku na 100%. Dzięki 60fps i szybkiemu ładowaniu gra zyskała w moich oczach nowe życie.

U mnie jest tak samo, dawno nie miałem uczucia ze chce grę robić na maxa, aż nie będzie nawet jednej tablicy do rozbicia :-D

 

Jak by tego było mało to „brazylijski” Store mnie namówił na WRC9

 

:whyyy:

Edytowane przez eX4cT_PL
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, PiPoLiNiO napisał:

Ehhh, byłem ostatni i mogłem wybrać jutro auto. Teraz już nic nie będę mógł :facepalm:
@marbel007 coś czuję, że już nikt nie odbierze Ci przywileju wyboru, więc napisz czym śmigamy od jutra wieczór
 

A to nie było tak, że najlepszy wybiera kolejny tor i samochód? Hm.. potwierdzcie kiedy to wybiorę ;)

Odnośnik do komentarza
A to nie było tak, że najlepszy wybiera kolejny tor i samochód? Hm.. potwierdzcie kiedy to wybiorę
Najlepszy wybiera tor, najlepszy z najgorszych auto. Możesz już wybrać.

[mention=30540]Marcin_wawa[/mention], gratuluję zwycięstwa, wybierz trasę.
Odnośnik do komentarza

@PiPoLiNiO To żeby nie było nudno zmieniam na Pragę pełny tor. @szejdj Audi miałeś z napędem quattro, więc już nie narzekaj. Poza tym nic nie stoi na przeszkodzie abyś następnym razem wybrał sam trasę. ;) W tej grze większość torów jest z f1 albo innych popularnych serii i to są najciekawsze opcje technicznie według mnie. 

Odnośnik do komentarza

Bu... A ja miejskich nie lubię. W sumie nie miałem pomysłu na autko, ale te chyba trochę lepiej się trzyma. Co do F1 zastanawiałem się nad Renault F1 ;)

Przy moich umiejętnościach to co tydzień będę wybierał autko ;)

 

PS. A może jakaś punktacja? Tak by rywalizacja miała trochę więcej funu? 

Odnośnik do komentarza

Panowie, jesteście na poważnym forum o gierkach. Po co te przepychanki? Ja nie lubię ani Pragi ani tego Ferrari, ale jest wybrane i tyle.

Jest regulamin i jego się trzymamy. Zwycięzca wybiera trasę, przegrany auto. Koniec kropka. Inaczej, z tego co już widzę, Marcin_wawa wybierałby jedno i drugie tydzień w tydzień

Kolejna rzecz, dopiero zauważyłem, że jedno ze zdjęć nie jest na prostej startowej. Więcej takie coś nie będzie zaliczane. Ponownie pisze, jest regulamin i się go trzymamy.

Pomysł z punktami spoko. Zaraz dopisze zasady. Powodzenia



Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...