Skocz do zawartości

Loop Hero


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

Świetny indyczek z wypadowej kilku gatunków jak roguelike, strategi i karcianki w palecie kolorów przypominającej commodore 64. Kolejny mały duży hit. Mega relaksująca gierka.

 

Polecam poniższy filmik który tłumaczy całkiem fajnie zasady i jak w to się gra:

 

Sama gra też to świetnie robi. 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 26
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja na razie mam problem z drugim bossem. Fajnie ,że jest więcej klas postaci. Mam dopiero drugą odblokowaną a widać ,że styl gry się zmienia. Nieźle twórców musiała zaskoczyć popularność tytułu. 

 

Brakuje mi jedynie przyśpieszenia rozgrywki o więcej niż dwa razy. Z czasem tempo staje się zbyt wolne.

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.03.2021 o 17:45, Ukukuki napisał:

Ja na razie mam problem z drugim bossem. Fajnie ,że jest więcej klas postaci. Mam dopiero drugą odblokowaną a widać ,że styl gry się zmienia. Nieźle twórców musiała zaskoczyć popularność tytułu. 

 

Brakuje mi jedynie przyśpieszenia rozgrywki o więcej niż dwa razy. Z czasem tempo staje się zbyt wolne.

 

https://store.steampowered.com/news/app/1282730/view/3012317192186861863

 

Cytat

Next up, we're working on patches with quality-of-life updates you all asked for, including a system for saving during expeditions, new speed settings, and a deck of traits gained from bosses! After that, you can expect to see lots more content added to the game, such as new cards, transformations, classes and new music. We can’t wait to share more updates with you all soon!

 

;) 

 

Też się zatrzymałem na drugiej planszy. Nie jestem w stanie nadążyć z uzbieraniem lepszej zbroi/broni, a przeciwnicy dość szybko wskakują na znacznie wyższy poziom.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nekro jest op, przynajmniej mi podchodzi. Po odblokowaniu pierwsze podejście i drugi boss padł. Pewnie kolejne parę godzin zejdzie mi z 3. Gierka mocno nastawiona na grind. Nalezy zbierać masę surowców żeby rozbudować bazę co czynni nas mocniejszym lub daje więcej bonusów na starcie. Tak samo mamy dostęp do lepszych kart z czasem. 

Odnośnik do komentarza

Mi podchodzi rogue. Jest op z karta aresnal która daje magiczne hp. Loop Hero to gra gdzie trzeba rozbudowywać bazę i taktycznie układać na mapie rzeczy. Ma dużo z tower defense ale odwróconego. Czyli to my decydujemy gdzie stawiamy wrogów i sami możemy się zajebać źle to rozgrywając. Anyway zajebisty indyk dla takich gier warto mieć kompa. Dla mnie pierwsza perełka tego roku. 

Odnośnik do komentarza

Jak ogarną dobrze sterowanie na telefonie to będzie też mobilny hit. Jest aktywna pauza więc będzie to działać świetnie. 

 

Czasem za szybko dodajemy nowych przeciwników i w sumie szybka śmierć jest z naszej winy. Świetne są ukryte synergie między kartami. Część jest oczywista i podana w opisie a część jest tylko delikatnie zasugerowana w fabule albo brak wzmianki. Np. Wampir + osada + pole. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam niecałe 30h i od 8h męczę się z ostatnią planszą. Gierka wymaga potwornego i nudnego grindu pod koniec. Na razie odpalam co jakiś czas by nabić surowców no ale kurde nienawidzę tego w gierkach. Dam jej jeszcze kilka godzin i jak mi się nie uda to zostawię to w cholerę, szkoda mojego czasu na granie. 

 

A tak poza tym gierka świetnie się sprawdzi na Switchu, ogrywam to ostatnio na GPD Win 2 i sterowanie daje radę, spokojnie w trybie przenośnym nabiłem ponad 10h. 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Plansza jest podzielona na kwadraty więc i tak będziesz musiał wszystkie przejechać żeby coś postawić. Myszką wiesz jak jest, ale na analogu też się da grać - przegrałem w ten sposób spokojnie z 20h w łóżku. Jest tylko dużo wolniej. Ekwipunku też nie porawią, ogólnie cała gierka jest zaprojektowana pod myszkę. Musieli by ją gruntowanie przebudować a w to wątpię. Jest aktywna pauza więc nie będzie problemu. 

Odnośnik do komentarza

Z czyms takim sobie poradzę. Ograłem całe Divinity OS2 na padzie (jakies + 30h do grania na myszce) więc i tutaj sobie poradzę. Albo po prostu kupie na steam decka i będę się bawił touchapdami. Steam controller w takich rach sprawdza sie pieknie. Pograłem 2h w Civke Beyond Earth i to może być naprawde swietna alternatywa jak mam podpięty PC pod TV co przy SD będzie się działo duzo częsciej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...