Skocz do zawartości

Life is Strange: True Colors


Colin

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba trochę przesadzasz.
Zawszę w serii było takie podsumowanie i jakieś bzdurne % kto co wybrał.
Często też (pipi)ety typu wypiłeś piwo/nie wypiłeś.
Raczej to nie jest problemem a to że ogólnie da się wyczuć że gra ci nie siadła.
Trochę mnie to martwi bo sam mam grę na liście.
Póki co i tak 1 poleci house of ashes.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

no ale przynajmniej cześć tych decyzji miało jakikolwiek wpływ na dalszą fabule, a i sens tego typu gier był taki, że decyzje często były trudne. Tutaj nie ma kompletnie nic - dograłem 15 minut ostatniego chapteru i  idę odpocząć. 

Co by sie w finale nie zadziało mogę spokojnie ocenić na omijać/10. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Lecę z pierwszym epizodem i jestem pozytywnie zaskoczony. Pierwsza część, to oczywiście mocne 9/10 ale po  średnim Before of Storm i tragicznym Tell Me Why, jakoś nie miałem ochoty na najnowsze LiS. 

Na szczęście zainstalowałem i jest dobrze. Alex to spoko dziewczyna, jest klimat, fajne widoki i przede wszystkim ciekawa historia. 

Steph <3 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Skończyłem dzisiaj i nie raz, nie dwa oczy mi się zeszkliły. Po próbach z BtS i LiS2 myślałem, że kompletnie mi takie blantmany przeszły, ale tutaj zaiskrzyło od początku - sympatyczna bohaterka której udało się uniknąć syndromu heroiny i "ok zajmę się tym tylko ja mogę to zrobić", postaci ze swoimi sekretami i problemami które faktycznie mogą ciążyć i połamać na całe życie, no i sielankowy, małomiastrczkowy klimat.

 

Duża w tym zasługa mocy Alex - nie jest nudna jak w Before the Storm, ani przesadzona jak w LiS1. Wyciąga kilka smaczków z rozmów i sprawia, że możemy lepiej zrozumieć motywacje bohaterów.

 

Graficznie na XSX kawał dobrej roboty, zwłaszcza w zakresie mimiki postaci i szczegółowości otoczenia. W dodatku kolorystyka i audio. :fsg:

Kurcze, zaryzykowałbym stwierdzeniem, że to najlepszy LiS w jakiego grałem i coś co mnie pochłonęło bez reszty od czasu jedynki. Jeśli Decknine zająć ma się teraz tym tytułem to jestem absolutnie spokojny o przyszłość serii i od czasu do czasu sprawdzę sobie jakąś chodzonkę.

 

ocena: chce mieć w pudełku/10

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 19.08.2022 o 13:48, Paolo de Vesir napisał:

nie dwa oczy mi się zeszkliły

nie miałem tak, mocno na siłę te wszystkie próby wywołania imołszyns były imo

 

ogólnie gierka w miarę spoko takie 6+/10 dwa msc mi zajęło przejście

 

Spoiler

Brachol zginął w sumie zanim zdążyłem z tą postacią jakąś więź nawiązać

 

imo najlepszy moment gry to

Spoiler

larping

po którym podniosłem ocenkę z 5+ na 6+/10

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Serio nikt nie gra w tą świetna część zasłużonej serii?
2ep bardzo fajny, miasteczko na plus, można trochę polazic pogadać i załapać klimat Lis.
Końcówka też ciekawa, a po zdarzeniach z 1 ep całość fajnie się zazębia i ogólnie gierka daję radę.
Póki co gierka zapowiada się że przebiję Lis 2 i bts.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem.
Generalnie gra faktycznie ma dosyć ślamazarne tempo ale to już są takie gry.
Mimo wszystko byłem mocno zaskoczony od końcówki 4 chaptera.
Całościowo gra wypada bardzo fajnie, ending też dobry.
Oczywiście to zupełnie inna gra niż 1 LiS.
Zupełnie inna niż BTS, zupełnie inna niż LiS2.
Ale ma pomysł na siebie i jest spójna.
Moim zdaniem po 1 która była dla mnie absolutnym sztosem( przeszedlem 3 razy i chcę teraz ograć remastera)
jest to najlepsza część Lis.
8-/10 .
Oczywiście platyna wbita, bardzo miło spędzone 11h.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...