Jump to content

Chivalry 2


bartiz

Recommended Posts

Ja grałem w betę, świetna gra pierwszy raz grałem w coś w tym gatunku na konsoli.

Na PS5 60 FPS non stop,podobno ma wyjść jakiś patch na next geny z dodatkiem RT

Jedyna rzecz jaką odrzucała mnie w becie to brak możliwości wyłączenia cross play ,o wiele szybsze obracanie się graczy na pc oraz łucznicy którzy celowali na myszkach trochę psuli zabawę.

Z tego co widziałem posty na Reddit to 90% społeczności graczy to PC,jak komuś to nie przeszkadza to można brac śmiało.

 

  • Upvote 1
Link to comment

Łyknąłem to na pieca w zasadzie w ciemno, chcąc zobaczyć, czym się ludzie jarają.

 

Pograłem ze trzy godzinki i w sumie na ten moment mogę się wypowiedzieć jak najbardziej pozytywnie. Nie jest to dla mnie jakiś wybitny tytuł, ale radochy sprawił mi wczoraj naprawdę sporo. Więc cieszę się, że go nie ominąłem, traktując jak kolejnego indyka, które zalewają Steama i są promowane na Twitchu, a w rzeczywistości wieją sandałem. Błędów specjalnych w grze też nie uświadczyłem, co doceniam, bo Chivalry 2 dopiero co miało premierę.

 

Trudno czasem nie parsknąć śmiechem, obserwując dziwaczne zagrywki ziomków walczących po naszej stronie czy przeciwników. Ale to akurat w pozytywnym znaczeniu. Ponieważ dla przykładu można dostać w czasie walki w łeb... innym łbem, który ktoś wcześniej ściął jakiemuś nieszczęśnikowi, a inny gracz podniósł leżącą na ziemi makówkę, którą potem postanowił w nas przydzwonić.

 

Battlefield toto nie jest. Ale że w grze są jakieś tam cele do realizacji na wybranych mapach, to człowiek ma też motywację do zabawy. Rozwój postaci i klasy też naturalnie tu występują. Tak że po tym co już widziałem, zakładam, że co najmniej 20 godzin w to sobie pogram dla odstresowania. Bo to w mojej opinii idealny tytuł, żeby odetchnąć po ciężkim dniu, odpalając go choćby i na 20-30 minut.

Edited by l33t
Link to comment
  • 5 months later...
  • 9 months later...

Wczoraj odpaliłem aby to sprawdzić od niechcenia, bo wpadło do GP. Obawiałem się tego, że walka będzie jak w Kingdome Come - toporna, drewniana, piekielnie trudna i zniechęcająca. Trochę tak właśnie jest ale bardzo przyjemnie się w to grało. Już dawno nic mnie tak nie wciągnęło. Jeszcze cienki w to jestem ale gra się spoko.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.